Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Pozdrawiam najserdeczniej.Przepraszam ale ja też mam swoje wzloty i upadki.Wiem że jesteś twórcza talenciara.
- Autor: maria
Dodany: 02.04.2014, 15:46
Wesołych Świąt,dużo błogosławieństw,szczęścia i miłości w życiu!!!:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 25.12.2013, 16:20
pozdrawiam :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 17.12.2013, 05:51
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: maria
Dodany: 17.08.2013, 02:49
Marysiu , pukam, pukam i nikt nie otwiera. Serdecznie pozdrawiam .
- Autor: kazy
Dodany: 30.06.2013, 04:20
będę do ciebie zaglądać....jeśli pozwolisz...pozdrawiam:)
- Autor: ana26
Dodany: 26.06.2013, 14:59
Oczy czasem płaczą...
- Autor: jesion
Dodany: 23.03.2013, 08:36
Dziękuję za miłe słowa , serdecznie pozdrawiam i uśmiech zostawiam :=)
- Autor: krakowiankamaja
Dodany: 22.03.2013, 07:03
Lubię tu zaglądać- pozdrawiam...
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.03.2013, 14:52
Jak u Ciebie pięknie :-) kum, kum
Chyba się zadomowię :-)
- Autor: żółtażaba
Dodany: 23.02.2013, 05:43
Dziękuje i pozdrawiam ;D
- Autor: Bajeczna
Dodany: 22.02.2013, 14:29
Zawsze z ogromną przyjemnością Cię czytam, choć nie zawsze zostawiam ślad.
Pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: lilidae
Dodany: 22.02.2013, 12:52
Dziękuję za miły komentarz :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 17.02.2013, 06:27
no zdjęcie cudeńko sama też ostatnio pokazuje własne:)
a wiersze ....wiesz,że Cię ciągle czytam, czytam
pozdrawiam
- Autor: LuKra47
Dodany: 25.01.2013, 16:41
dziękuję za komentarz..:-)
masz racje...
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 25.01.2013, 04:51
Dziękuje za miłe słowa ;) widzę że w wierszach też odnajdujesz radość.. Pozdrawiam
- Autor: tomekspeed
Dodany: 24.01.2013, 19:52
Tak bywa, tak bywa. Dzięki za odwiedziny :)
- Autor: hmm
Dodany: 24.01.2013, 17:14
Dziękuję. :)
- Autor: DA-nuta
Dodany: 24.01.2013, 17:07
Pozdrawiam :)
- Autor: hmm
Dodany: 24.01.2013, 12:04
Dziękuje bardzo i pozdrawiam ;))
- Autor: tomekspeed
Dodany: 23.01.2013, 19:19
dziękuje bardzo :-)
- Autor: [email protected]
Dodany: 22.01.2013, 01:04
:-)
- Autor: [email protected]
Dodany: 21.01.2013, 16:19
:):):)
- Autor: hmm
Dodany: 21.01.2013, 16:15
Pozdrawiam cieplutko.
- Autor: maria
Dodany: 20.01.2013, 19:42
Cudny ten nenufar, niezłe wiersze. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za odwiedziny i przemiłe komentarze. A.
- Autor: Babciaania
Dodany: 16.01.2013, 16:49
Dzięki wielkie za życzenia,Tobie również słoneczka
życzę Bożena
- Autor: ana26
Dodany: 15.01.2013, 09:14
A jeszcze dodam ,masz swoje złote serce,ale nie wiem ,czy dla kogoś coś to znaczy./w przenośni/ ,,Podajesz je na tacy.Oby niektórzy to docenili, że jesteśmy tu na ziemi aż do ostatniej chwili.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: maria
Dodany: 14.01.2013, 21:19
Dziękuję.Jesteś wspaniała.Cieplutkie pozdrowienia.
- Autor: maria
Dodany: 13.01.2013, 20:45
Podziwiam wytrwałość pisania i talent.Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 11.01.2013, 18:22
Dziękuje za super komentarz i podziwiam nowa twarz. :-))
- Autor: kazy
Dodany: 07.01.2013, 12:36
Dziękuję Ci za miłe słowa. Niech ten rok będzie dla Ciebie życzliwy i pełen słońca!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 05.01.2013, 11:21
I nawzajem!!!:D Szczęśliwego Nowego Roku,błogosławieństwa Bożego,samych błyszczących Słońcem dni,opływających szczerą,cudną radością!!!:D Pozdrawiam najserdeczniej!!!:D
- Autor: Enisajs
Dodany: 01.01.2013, 11:48
Szczęśliwego Nowego Roku 2013 oraz wielu owocnych spotkań z kulturą oraz sztuką a także poezją.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 31.12.2012, 10:56
Zdrowia .radości i niech Ci się spełnią Twoje najskrytsze marzenia w Nowym 2013 Roku.Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 30.12.2012, 20:35
Niepokojów TYLKO twórczych życzę. :)
- Autor: DA-nuta
Dodany: 25.12.2012, 13:19
Dziękuję za przeczytanie mojej rymowanki. Tobie również życzę pogodnych Świąt, a w Nowym Roku wiele twórczych niepokojów i samych miłych niespodzianek.
- Autor: DA-nuta
Dodany: 25.12.2012, 10:17
Także życzę Wesołych Świąt i spełnienia tych własnych, małych marzeń ;)
- Autor: deadbymoon
Dodany: 23.12.2012, 06:08
Zawsze pamiętam o wszystkich, o tych dobrych i złych, do każdego wyciągnę pomocną dłoń. Dziękuję Ci Marysiu że to zauważyłaś:) Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: [email protected]
Dodany: 22.12.2012, 17:01
Dzięki za miły komentarz,zastanawiam się dlaczego DANA :)
pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: wiosna
Dodany: 14.12.2012, 17:11
Coś mnie dziś napadło na to wierszowanie dziękuję z imię coś o nim napiszę :)
- Autor: wiosna
Dodany: 13.12.2012, 16:03
Marysiu pisz często, bo twoje wiersze przykuwają uwagę.
- Autor: Wino
Dodany: 13.12.2012, 15:36
:*
- Autor: najmilej
Dodany: 07.12.2012, 15:37
Miło u Ciebie. Pozdrawiam
- Autor: jestestwo
Dodany: 26.11.2012, 16:27
dziekuje za komentarz pozdrawiam
- Autor: hanyniu78
Dodany: 11.11.2012, 05:43
Witaj:)-to wiersz jak znak drogowy STOP!-wyrazisty:)
Miło,że znow spotykamy sie o poranku:),pozdrawiam
- Autor: joanna144
Dodany: 11.11.2012, 03:49
Kochano przyjaciółko piszących serdecznie cię pozdrawiam.Cenię sobie twoje wiersze i dobrze że tu jesteś.
- Autor: maria
Dodany: 08.11.2012, 08:58
Fajnie ,że piszesz i nie zapominasz.Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 03.11.2012, 18:39
Marysiu, cieszę się, że jesteś, że piszesz piękne wiersze
i że wpadłaś do mnie z życzeniami :-) Pozdrawiam Cię serdecznie :-)
- Autor: Iwona1
Dodany: 01.11.2012, 09:11
Pozdrawiam cię serdecznie.
- Autor: maria
Dodany: 31.10.2012, 05:28
Pozdrawiam Mario pozytywna:),pisz więcej:)
- Autor: joanna144
Dodany: 23.10.2012, 00:28
Widzę po portalu,że masz świetną wenę.Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 19.10.2012, 19:34
Kocham twoje wiersze, są piękne. (;
- Autor: emileczkaa
Dodany: 05.10.2012, 07:27
Pozdrawiam.i jeszcze trochę czasu,i postaram się być.Od listopada do marca mam ferie.Czas dla siebie.
- Autor: maria
Dodany: 01.10.2012, 14:21
Super się czyta Twoje wiersze :)
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 28.09.2012, 04:41
pozdrawiam..
- Autor: Valeria
Dodany: 27.09.2012, 23:35
http://poeto.pl/show,44232,__Moja_Jesień_.html
- Autor: Veroine
Dodany: 24.09.2012, 13:54
Marysiu jesteś jak grochówka i w niej majeranek.Uwielbiam tą zupę na jesień i smak. Jesteś strawą,poezją gdy wstaje ranek pierwszy głód gdy nie mam czasu zjeść śniadanie .Pozdrawiam
- Autor: andrzejdom
Dodany: 18.09.2012, 11:20
Ach Leo-nawet nie wiesz ile radości sprawił mi Twój komentarz do mojego profilu :) wszystkiego dobrego Kochana!
- Autor: MAK
Dodany: 16.09.2012, 10:01
Dziekuję Mario za komentarz,znaczy nie jest ze mna tak zle jak myslalam,Twoje wiersze-wspaniale,czytam i czytam:)
- Autor: joanna144
Dodany: 16.09.2012, 06:37
Przepraszam za omyłkę Mario,.pomyliłam Cię Leo z innym loginem,..już wiem,dobrze,która to Staszka,a Maria
pozdrawiam z dedykacją dla Ciebie*)
http://www.youtube.com/watch?v=oHbGP01Xnws&feature=BFa&list=PL277025A4252A90EF
Dobranoc*
- Autor: Karen55
Dodany: 13.09.2012, 11:11
Mario kto to cie w te klotecke zamknoł
co jo sie nakombinuje zeby jo łotworzyć
łona ani dgrnie...
pjyknie pises łoj pjyknie :)
ale ta klotecka wcions nie korci coby cie wypuscić z nie
moze kiejsik sie udo
pozdrowiom cieplusiko i serdecnie:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 11.09.2012, 05:53
Pięknie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam :)
- Autor: Sowanka
Dodany: 06.09.2012, 12:42
Pozdrawiam.Piszesz i owocnie tworzysz.
- Autor: maria
Dodany: 26.08.2012, 14:03
Bardzo Cię lubie czytać:)
- Autor: mamusia45
Dodany: 26.08.2012, 08:07
Piszesz wspaniałe wiersze. Zrobiłam sobie wczoraj wieczorek tylko z Twoimi wierszami i składam niski pokłon :) Fantastyczny kunszt :)
- Autor: evitka
Dodany: 23.08.2012, 11:25
Kochani! Dzięki Wam....jeszcze trwam!
Potraficie skruszyć słowami niejedną skałę!!!
Bicie mego serca- podziękowaniem:)
- Autor: Leo53
Dodany: 22.08.2012, 14:23
Twoja poezja jest zmienna jak kobieta, pełna zaskoczeń... Uwielbiam Cię czytać!
- Autor: lukasz83
Dodany: 22.08.2012, 08:42
świetne masz wiersze , brawo :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 15.08.2012, 17:21
Pozdrawiam,piszesz jak zawsze świetne wiersze.Co do
czytania przez córkę to potwierdzam ,nie czyta,moja też.A do tego nie lubi jak malarstwo jest czasem ważniejsze.Pisz i nie przestawaj ,jest ok..
- Autor: maria
Dodany: 15.08.2012, 12:40
Jesteś Mario jak kwiat, dniem rozwijasz płatki by nocą znów przytuliły się ze sobą. Tak jak Twoja piękna poezja, budzi nostalgię to znów zakrada się smutek, by po chwili słońcem pojaśniało spojrzenie:)
Pozdrawiam cieplutko Roman
- Autor: skorpion
Dodany: 15.08.2012, 05:03
A ja bardzo lubię Użytkowniczkę,osobę pełną wrażliwości i optymizmu:)Pozdrawiam serdecznie i dziękuję,za okazane mi zainteresowanie!:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 03.08.2012, 02:35
Bardzo lubię Twoje wiersze :) Lekkie i pozytywne :)
- Autor: Zwyklaja
Dodany: 10.07.2012, 01:14
Bądź z nami i nie znikaj na dłużej bo tu ludzie czekaja :-) Pozdrawiam Marysiu
- Autor: bjedrysz
Dodany: 07.07.2012, 10:56
niespodzianka - http://poeto.pl/show,39387,_Rejs_marzeń_.html
- Autor: Veroine
Dodany: 07.07.2012, 07:05
Czasami łza czasami uśmiech
maluje się na twarzy
jesteśmy jak kwiaty wiosną
w ogrodzie naszych marzeń
tutaj u Ciebie Mario
ławeczka stoi w ogródku
można się przysiąść do Ciebie
czasem w radości i smutku*))
Dziękuję,że mnie odwiedzasz,jest mi zawsze bardzo miło Ciebie gościć,..Miłego weekendu*)
- Autor: Karen55
Dodany: 06.07.2012, 03:13
Poetka
Wierszokleta
Z dojrzałością słowa
U której za sercem
Podąża też głowa:)))
- Autor: Marsjanin
Dodany: 06.07.2012, 01:48
Bardzo w Tobie Poezja. Szczęść Boże!
- Autor: Poetkiewicz
Dodany: 03.07.2012, 17:56
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Życzenia Ocena: 4.63 (8 głosów)
Życzę Wam szybkiej wiosny
ciepła, kolorów na łące
- Autor: Leo53. 1338 razy wyświetlony i 12 skomentowany. Dodany: 29.03.2013, 23:32
W sieci Ocena: 4.92 (13 głosów)
znajdę ciebie
w odległym krańcu świata
- Autor: Leo53. 1422 razy wyświetlony i 14 skomentowany. Dodany: 27.03.2013, 13:52
Marcowo:) Ocena: 4.71 (14 głosów)
na gałęziach
słońce kładzie
- Autor: Leo53. 1202 razy wyświetlony i 14 skomentowany. Dodany: 12.03.2013, 21:43
Na różowo Ocena: 4.79 (19 głosów)
skaczą
ubrane w różowe sukienki
- Autor: Leo53. 1570 razy wyświetlony i 25 skomentowany. Dodany: 23.02.2013, 10:23

Leo53
iwonapokwicka