Exe
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: PawełNazwisko:
- Wiek: 36l.Miejscowość: Zbyt daleko by dostrzec
- Płeć: MężczyznaGadu-Gadu: 1330824
- Z nami od: 2011-08-19 11:14:44 Dodał wierszy: 689
-
O sobie: cieszy mnie każdy odgłos zachwytu
cieszy mnie każda pozytywna opinia
ale to możesz znaleźć na każdym rynku
szept człowieka, który od zawsze chciał krzyczeć
szept zmarnowanego robola
który na budowie, swojego żywota
będzie robił... aż skona
niczego wielkiego, nie dokonał...
wiem ze takie spojrzenie z pewnością nie pomaga
zwykła paplanina nędznych, martwych zer
lecz, ja nie muszę się poezją zasłaniać
kiedy przyjdzie po mnie, sama śmierć
nie udowodnię jej, jak bardzo jej pragnąłem
nie wystawie tyłka przez okno, i nie pokaże całemu światu
zostawię to dla siebie, i dla was... to osiągnąłem!
prawdziwych świadków... mego osobistego dramatu. - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Przepiękne wiersze
- Autor: czerwonaroza
Dodany: 16.03.2019, 19:00
Witam i pozdrawiam:)
- Autor: Jedyna w swoim rodzaju
Dodany: 17.12.2018, 01:33
mimo że boję się tych chwil
to ciągle chce je poznawać
zabrnąć za daleko w krzyk
i szeptem wciąż się zasłaniać...
- Autor: Szuiram
Dodany: 21.11.2016, 14:03
Taki piękny ten smutny wiersz.
Pozdrawiam serdecznie
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 31.10.2015, 05:51
Będę czytywać jeszcze.
- Autor: Wika Agni
Dodany: 19.08.2015, 11:28
Byłam tu niedawno ale ten wiersz "Nieprawdziwy" to mocno jest prawdziwy, zauważam też to.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 01.08.2015, 01:40
Piszesz intrygująco.Tylko ta czerń, wiesz jaki jest piękny kolorowy świat, za miastem, byle gdzie a jak i w sercu kolory zakwitną to zobaczysz prawdziwą tęczę.Pozdrawiam serdecznie!!
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 18.07.2015, 04:53
Pawle! Jestem zachwycony Twoimi wierszami. Gratuluję!!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.06.2015, 12:13
Pięknych Świąt :)
- Autor: scribble
Dodany: 24.12.2014, 14:35
Jest w Tobie coś magnetyzującego...
- Autor: rozalka
Dodany: 02.12.2014, 14:42
Ładnie piszesz, pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: Nikola1954
Dodany: 05.08.2014, 13:06
Twoje wiersze zaciekawiają.. Zauroczyła mnie melodia "Mimo świata"..
Pod niektórymi wierszami piszę 'tak' pod innymi 'nie', ale lubię czytać je.. Pozdrówko:)#
- Autor: acha
Dodany: 24.06.2014, 12:12
Pięknie i bez fałszu:))
- Autor: iwonazaborowska
Dodany: 13.06.2014, 12:57
Fajne masz te wiersze :)
- Autor: mironiek
Dodany: 27.03.2014, 17:18
Piękne wiersze :)
- Autor: Phoebe7
Dodany: 21.02.2014, 19:25
magia Twoich wierszy.. magnes słów przyciąga.. i wciąga w nieodgadnione głębie myśli.. trudne.. i nie we wszystkim zrozumiałe dla mnie *****
- Autor: acha
Dodany: 21.02.2014, 15:36
oo tak cv dramatyczne, życzę happy dalszych ciągów. podobają mi się twoje wiersze, prawdziwe. będę zaglądał nie raz, pozdrawiam
- Autor: Mag Zachary
Dodany: 19.02.2014, 19:15
Wszystko idzie w tym kierunku :) dzięki wielkie
- Autor: Exe
Dodany: 24.01.2014, 17:33
Smutne cv mam nadzieję, że będzie lepiej... Pozdrawiam 'D
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 24.01.2014, 15:18
Pozdrawiam i dziękuje masz ciekawy styl:):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 08.11.2013, 15:50
zostawiam ci tutaj pięć za całokształt i piękne wiersze którymi zabiłeś mój strach do ludzi i świata
roar
- Autor: piotrex00
Dodany: 20.10.2013, 08:22
Poznałam dziś nowego dobrego poetę w twej osobie.Pozdarwiam i zapraszam do siebie, jeśli zechcesz, oczywiście:))
- Autor: feniks62
Dodany: 19.08.2013, 07:22
Świetny z Ciebie artysta!
- Autor: straight
Dodany: 29.05.2013, 11:57
jestem pod wrażeniem. śliczne wiersze, bardzo dobre składniowo. bez zarzutu :)
- Autor: rachela
Dodany: 28.05.2013, 10:00
Natrafiłem na kilka twoich wierszy i jestem pod wrażeniem. Są pełne emocji, bardzo drastyczne i pesymistyczne co bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam i pisz dalej ^^
- Autor: Mim1312
Dodany: 27.05.2013, 06:06
dawno nie czytałam tak pięknych wierszy...
dziękuję Ci za to:)
- Autor: rasalhague
Dodany: 04.05.2013, 05:54
Będzie mi miło :)
- Autor: Judyta
Dodany: 18.03.2013, 05:54
wprawdzie przeczytałam kilka ostatnich wierszy bo bardzo dużo ich masz ale powiem ci, że bardzo mi się spodobały bo kiedyś podobnie myślałam ...teraz jest inaczej w moim życiu mam inne problemy chodź świat pozostał ten sam ...ale przypominasz mi mnie z przed dobrych kilku lat ...te emocje...czuć, że piszesz ze środka siebie :),o tym co na prawdę czujesz ...dołująco ..ale szczerze ...warto czytać takie wiersze :)
- Autor: Judyta
Dodany: 16.03.2013, 14:25
Super wiersze piszesz,pozdrawiam serdecznie ;)))))
- Autor: Tomekfranczuk
Dodany: 02.03.2013, 16:15
dziękuję wszystkim za wsparcie :)
- Autor: Exe
Dodany: 30.12.2012, 07:31
podobają mi się Twoje wiersze. Piszesz bardzo życiowo.
- Autor: najmilej
Dodany: 29.12.2012, 11:30
Twoje wiersze są piękne, dobrze się je czyta. Aż chce się tu wracać. Dodaję do ulubionych.
- Autor: Carry51
Dodany: 28.12.2012, 14:17
Piszesz sercem :)
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 09.11.2012, 17:36
Zakochałam się w Twoim wierszu pt. "Umarło" :)
- Autor: alexandra_m
Dodany: 24.10.2012, 08:36
Zakochuje się w każdym Twoim wierszu:))
- Autor: kleopatra
Dodany: 01.10.2012, 07:55
o jeju! jakie piękne słowa :) dziękuje ślicznie :)
- Autor: Exe
Dodany: 12.09.2012, 14:21
wciągasz mnie, każdym słowem, przecinkiem i kropką
pochłaniasz mnie swoją twórczością
chcę tu zostać.
- Autor: Sziua
Dodany: 12.09.2012, 09:00
nie wiem czy się cieszyć, czy płakać :) dziękuję :)
- Autor: Exe
Dodany: 05.09.2012, 14:28
Twój poemat rozbił mnie na kawałki.
- Autor: Yols
Dodany: 05.09.2012, 12:22
bardzo mnie to cieszy :)
- Autor: Exe
Dodany: 05.09.2012, 08:35
lubię twoją poezje , wiesz ? :P
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 04.09.2012, 14:51
Piękne wiersze, które sprawiają, że chce się tu zaglądać częściej.
Pozdrawiam:)
- Autor: kleopatra
Dodany: 08.08.2012, 11:35
a dziękuje bardzo :)
- Autor: Exe
Dodany: 04.07.2012, 09:16
Ciekawie tu;)
- Autor: shadow29
Dodany: 04.07.2012, 06:37
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
"Grymas" Ocena: 5.00 (1 głosów)
gdyby dziś trafił mnie ostatni moment
w postaci kuli lub pioruna
- Autor: Exe. 177 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 29.08.2024, 22:56
"Grymas" Ocena: 0.00 (0 głosów)
gdyby dziś trafił mnie ostatni moment
w postaci kuli lub pioruna
- Autor: Exe. 142 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 29.08.2024, 22:56
"Zaskakujący koniec" Ocena: 0.00 (0 głosów)
najciężej jest zacząć
a potem jakoś idzie
- Autor: Exe. 154 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 13.07.2024, 23:08
"Czas się pożegnać" Ocena: 5.00 (1 głosów)
kiedyś wszystko katologowałem
daty były dla mnie ważne
- Autor: Exe. 178 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 20.06.2024, 13:09

iwonapokwicka