• Imię: IzabelaNazwisko: Izabela
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: KobietaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2011-09-21 11:41:19 Dodał wierszy: 270
  • O sobie: zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na super radio klimatyczne.cba.pl poszukujemy także prezenterów i słuchaczy mój blog http://poeta112.blogspot.com/
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Dziękuję za wizytę i komentarz pod moim wierszem. Rzadko tu ostatnio zaglądam, ale muszę nadrobić zaległości w Twoich wierszach :)

Ładnie piszesz.Zapraszam do siebie.Pozdrawiam:))

  • Autor: feniks62 Zgłoś Dodany: 12.06.2013, 03:23

Dziękuję...:) Pozdrowionka

  • Autor: KaeN1 Zgłoś Dodany: 10.06.2013, 23:42

hej, pisałam już do Cb kiedyś w sprawie tekstu śpiewam po cichu. Sytuacja muzycznie się trochę rozwinęła i potrzebuje się z Tobą skontaktować. Napiszesz jakiegoś mejla ? [email protected] ( nie mogę po prostu w archiwum znlaeźć naszej korespondencji)

Czekam z niecierpliwością ;)

Poniżej linki do aukcji. Można obserwować, licytować, ewentualnie zachęcić znajomych do licytacji. 1. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659753 2. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659745 3. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659743 4. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659739 5. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659741 6. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659731 7. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659725 8. http://aukcje.wosp.org.pl/antologia-i659713 9. http://aukcje.wosp.or

  • Autor: patswa57 Zgłoś Dodany: 18.12.2012, 10:52

Dziękuję za uwagi:) Pozdrawiam cieplutko:)

Pięknie piszesz :)

Dziękuję i życzę dużo słonka na co dzień :)

Dziękuje za komentarz:) pozdrawiam

  • Autor: aneczka Zgłoś Dodany: 20.09.2012, 14:49

słodkich i kosmatych Izabelo ;3

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam. :)

  • Autor: Sowanka Zgłoś Dodany: 06.09.2012, 11:10

Z pozdrowieniami dla znakomitej poetki :-)

  • Autor: evitka Zgłoś Dodany: 23.08.2012, 11:30

o, dziękuję bardzo :)

Od słów do marzeń! - czyli cała Ty. Przepiękne wiersze! Jesteś kolejnym aniołem na portalu!

Niech Ciebie wena nigdy nie opuszcza!Pięknie piszesz!

  • Autor: Leo53 Zgłoś Dodany: 04.07.2012, 14:49

Należy spełniać swoje marzenia :) Pisz, bo widać, że jest Ci to bliskie. :)

  • Autor: Zwyklaja Zgłoś Dodany: 29.06.2012, 06:14

Iza chciałaby "dotknąć gwiazd nie marnując ani chwili" a ja myślę, że to co robi, to sunięcie między gwiazdami. Pięknie jest móc kolekcjonować nieosiągalne chwilę. Tego Ci życzę, żebyś nadal kolekcjonowała - następne i następne :)
Nigdy nie rezygnuj z marzeń i z pisania :)

  • Autor: PeggySue Zgłoś Dodany: 25.06.2012, 08:26
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

dobranoc Ocena: 5.00 (3 głosów)

otulę
myśli szeptem

  • Autor: patswa57. 681 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 20.08.2016, 19:14

szarość dnia Ocena: 5.00 (2 głosów)

samotna ławka w parku czeka na nas
siadamy blisko bierzesz mnie za rękę

  • Autor: patswa57. 1149 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 25.09.2013, 21:43

ku przyszłości Ocena: 5.00 (1 głosów)


idę przez pola z przyszłością w ręce

  • Autor: patswa57. 891 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 20.09.2013, 12:58

nie chcę cierpieć Ocena: 4.43 (7 głosów)

posłuchaj jak bije serce
zranionego człowieka

  • Autor: patswa57. 970 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 25.07.2013, 15:40