• Imię: MikołajNazwisko: Mikołaj
  • Wiek: 32l.Miejscowość:
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu: 23673315
  • Z nami od: 2011-10-03 12:32:37 Dodał wierszy: 161
  • O sobie: "Kiedyś chciałem umrzeć młodo, jak Jim Morrison - ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej"...
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Jest coś w Twoim pisaniu,co przykuwa moją uwagę.Może trochę tematyka,może trochę sposób ,w jaki wyrażasz swoje myśli podoba mi się...Nie wiem do końca,ale to dobrze,bo nie zamyka się przede mną furtka poszukiwań(wciąż się uczę).Na tym etapie mojej edukacji daję 5 i pisz człowieku,pisz,bo masz wiele do powiedzenia.Powodzenia:)

  • Autor: hanka Zgłoś Dodany: 14.10.2014, 03:13



Zajączka z prezentami i mokrego dyngusa =
Wesołego Alleluja !!!

wyrazy szacunku za twórczość, naprawde prawdziwa poezja
pozdrawiam
5

pisz co czujesz - nie każdy umie =

wybacz. na ten moment Twoje :)

  • Autor: hitch Zgłoś Dodany: 08.04.2014, 19:00

ciężkie pisanie =

Pozdrawiam ;))

dlaczego mozliwe..zawsze warto pozdrowić..// i czytać //

  • Autor: Ważka Zgłoś Dodany: 04.03.2014, 04:13

***pozdrawiam****

  • Autor: Ważka Zgłoś Dodany: 04.03.2014, 03:34

Masz potencjał i talent chłopie ;))

kochasz wolność?

  • Autor: najmilej Zgłoś Dodany: 12.04.2013, 16:18

Mikołaj, Mikołaj, Mikołaj:)

  • Autor: najmilej Zgłoś Dodany: 12.04.2013, 12:27

Fajne masz wiersze.

  • Autor: Wino Zgłoś Dodany: 02.03.2013, 04:28

myślę, że każde nowe pokolenie jest nadzieją. Zwracając uwagę na obecny stan kraju, świata, społeczeństwa to młodzi są nadzieją, ponieważ oni tworzą przyszłość

  • Autor: vorxen Zgłoś Dodany: 01.03.2013, 22:20

http://www.youtube.com/watch?v=Bs_pEIzY9IM

tak sobie słuchałam, i pomyślałam o Tobie ;-) nie wiem dlaczego ;) :*

  • Autor: Carry51 Zgłoś Dodany: 08.01.2013, 14:07

Hitch, żaden kicz, talent genialny.
Ścina z nóg jak nic, styl oryginalny.
Niebanalny słów potok, jak krwotok zalewa moje myśli.
Spojrzenie jego rozgrzewa, jego wiersz znów mi się śni.
Wgłębiam się dokładnie we wszystkie przemyślenia.
I nie skończę nim nie padnę- jesteś nie do podrobienia!
Osobą wartą uwagi, nie mam odwagi by wystawiać swoje marne zwrotki.
Przy Twoich czarne są i cienkie jak szparagi..
I wiesz co?
Jesteś słodki ;-)

  • Autor: Carry51 Zgłoś Dodany: 03.01.2013, 13:28

Czytając Twoje wiersze stwierdzam, że jesteś nieszczęśliwy. Przynam - też nie jestem zadowolony z czasów, w których jest nam dane funkcjonować i iluzji, według której każą nam żyć. Też miałem i do tej pory mam ciężkie bójki z samym sobą i w tym na pewno jesteśmy podobni. Zaakceptowałem siebie i postanowiłem wylewać uśmiech i radość na twarze innych osób, niż topić się w swojej depresji - taka moja taktyka, odbierz to jak chcesz. Natomiast, co do wierszy, hmmm.... w sumie to kupiłbym coś takiego w księgarni ;) I na koniec... stary nie wiem co masz w bani, ale jeśli to się nazywa natchnienie, to w takim razie miło było poznać.

  • Autor: DeBe10 Zgłoś Dodany: 02.01.2013, 20:48

Masz talent!

  • Autor: Carry51 Zgłoś Dodany: 28.12.2012, 14:15

dziękuję za cudowną wersję elfiego kręgu w komentarzu... Pozdrawiam

  • Autor: bogny Zgłoś Dodany: 13.11.2012, 19:42

wiesz że lubię Cie czytać ?

hm... cóż mam napisać ? miło mi:)

  • Autor: hitch Zgłoś Dodany: 26.08.2012, 16:05

5 ode mnie za wysoki poziom i charakter :)

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Nie ma nic Ocena: 5.00 (3 głosów)

nie ma nic. co daje nam więcej niż moment
choć mógłbyś wyciągać ręce pod niebo -

  • Autor: hitch. 752 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 23.02.2015, 20:54

Może byc odwrotnie. Ocena: 5.00 (4 głosów)

może gdyby świat, obracał się znów odrobinę wolniej
a wraz ze słońcem, zachodziłby mrok i czas zwątpienia

  • Autor: hitch. 732 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 27.12.2014, 08:41

Na początek. Ocena: 5.00 (3 głosów)

mówią ulica, strach, ból, Boga brak i trwoga
strzały na mieście, na murach jeden trwały slogan

  • Autor: hitch. 677 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 27.12.2014, 07:41

... Ocena: 5.00 (1 głosów)

nie opowiem ci o tym czym jest życie.
nie wychodzę 3 metry ponad stan, już nie dzisiaj;

  • Autor: hitch. 575 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 06.12.2014, 04:27