Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
$ pozdrawiam;;;
- Autor: Sylvan
Dodany: 25.09.2016, 01:22
Piszesz bardzo dobrze. Twoje wiersze... Na razie nie wiem jak to określić, ale niektórymi trafiłaś wprost do mojej duszy.
Pozdrawiam.
- Autor: La Tua Cantante
Dodany: 20.07.2015, 06:05
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka . Czas przemyśleń i wzruszeń .
Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha i pokrzepienia serca .
- Autor: ivonna
Dodany: 17.04.2014, 15:37
przeczytałam kilka wierszy
przecudowne ale i przesmutne poruszają serce do głębi
chciałabym życzyć żeby spełniły się najskrytsze marzenia
żeby serce śpiewało i tańczyło ze szczęścia bez końca
- Autor: acha
Dodany: 25.03.2014, 22:13
Przyznaję rację, każdy człowiek jest inny i ma prawo być sobą. Serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: acha
Dodany: 21.03.2014, 13:19
Buziak dla Ciebie na Nowy Rok :*
- Autor: piotrex00
Dodany: 29.12.2013, 16:14
Zdrowych Wesołych Świąt :))))) Pozdrawiam cieplutko:)))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 24.12.2013, 10:56
Wesołych i pogodnych Świąt Ewo i wszystkiego dobrego z okazji imienin:))) pozdrawiam cieplutko - Ewa:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 23.12.2013, 06:51
Ze wschodzącego miasta
życzenia Ci przesyłam
Niech pierwsza gwiazdka
Wigilię radosną rozpoczyna ;)
WESOŁYCH ŚWIĄT !:)
- Autor: ivonna
Dodany: 22.12.2013, 22:42
Mój facet aktualnie mieszka około 1000km ode mnie ale często się widujemy. Dziękuje :)
- Autor: Kamana
Dodany: 12.12.2013, 19:26
RokGemino, raczysz żartować! Ja piszę o śnie, który wróży w przyszłości spełnienie marzeń :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 15.10.2013, 11:47
Evi, Janek wie co mówię, jeżeli zechce to ci zrobi wykładnię tej "sentencji" pozdrawiam serdecznie
- Autor: RokGemino
Dodany: 13.10.2013, 09:13
Twój uśmiech jest taki uroczy,
jak promyk słońca o świcie,
jak sen szczęśliwy, gdy w nocy
radosne wróży nam życie. :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 12.10.2013, 02:50
Oj jaki Motylek radosny az w dusycce mi tys zaśwjyrgotało:)))
Pozdrowiom ciepluśko:)))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 12.10.2013, 02:34
Tak pjykniusko, a tak smutne łocka az sie serdusko kraje
zycem coby zaśwjyrgotały wesoło :))))
Pozdrowiom ciepluśko:)))))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 05.10.2013, 11:38
pozdrawiam Ewo gorąco :))
- Autor: piotrex00
Dodany: 27.09.2013, 13:07
Tak rzadko pojawiasz się na swoim profilu, Ewko, z nowym wierszem :( Zaglądam do Ciebie codziennie. A dziś życzę Ci całym sercem samych szczęśliwych dni i aby Twoi synkowie mieli same szóstki w szkole :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 15.09.2013, 11:46
Ewuniu ileś tam latek wstecz przyszłaś na świat by dać nowy blask słoneczku:)
Przyjmij ode mnie skromne choć szczere życzenia-
Bądź zawsze sobą, w deszczu czy pogodzie, miej serce otwarte dla innych i siebie:)
Pozdrawia cieplutko ten, którego kiedyś zaszczyciłaś przyjaźnią:)
- Autor: skorpion
Dodany: 15.09.2013, 11:30
Wszystkiego najlepszego,usmiechu i szczęścia:)
- Autor: joanna144
Dodany: 15.09.2013, 10:11
Coraz bardziej zachwycasz mnie swą urodą, Ewko :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 30.08.2013, 05:36
:))
- Autor: joanna144
Dodany: 09.08.2013, 02:54
Jesteś ogniem i wodą, słońcem i deszczem, niebem i ziemią ... - dla mnie jesteś całym światem, Ewko :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 06.08.2013, 02:57
Pozdrawiam cieplutko:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 05.08.2013, 13:14
Ogień i woda, słońce i deszcz, niebo i ziemia... ;)
- Autor: evitka
Dodany: 05.08.2013, 12:46
Hm bo może wcale nie jesteś aż tak grzeczną dziewczynką:-) a anielska buźka mrok skrywa:-))
- Autor: mac790
Dodany: 04.08.2013, 09:28
Ewko, dziękuję Ci za linki do piosenek :))) Słuchałem - są piękne, a ich słowa wzruszają i napełniają serce radością :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 04.08.2013, 04:12
Dziękuję za tak miłe słowa :)) Oczywiście, uściskam, ale jutro bo gdybym to dziś uczyniła, chyba by nie przyniosło im takiej radości, jakiej oczekiwałam :))
Pozdrawiam cieplutko :))
- Autor: kinga.los
Dodany: 03.08.2013, 17:49
Przeczytałam wszystkie komentarze. Są przemiłe. Ściskam Was wszystkich Dziubasy Kochane :-)
- Autor: evitka
Dodany: 03.08.2013, 14:06
Za jakiś czas będę ponownie w Krakowie. Może rozpoznam Ciebie przechodzącą obok...? Wszak unosić Ciebie będzie POEZJA! Pozdrawiam :-))
- Autor: RD
Dodany: 01.08.2013, 11:22
Ewko, musisz zmienić lusterko, bo ono kłamie! Jesteś piękna :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 01.08.2013, 02:38
Dawno mnie tu nie było jest co czytać...
- Autor: mac790
Dodany: 31.07.2013, 16:08
Pióra mi urosną i zacznę latać, jak mnie tak chwaliła będziesz :):):) Dziękuję jednak za Twój miły komplement.
Choć moje lusterko z Twoim zdaniem się nie godzi :)
Jasne ! Ja tam wiem, gdzie zaglądać i kogo wiersze czytać.
A Ty mały człowieczku nic na to nie poradzisz ! Bujaj się ( jak to moje dzieci mówią ) frajerze :)
Najgorsze w tym jest to, że może to być osobą, którą się szanuje pod innym nickiem.
A to błąd administratora, tak a pro po. Powinno się np. wyświetlać, kto jest online...
- Autor: evitka
Dodany: 31.07.2013, 14:07
O MATKO - ALEŚ TY ŁADNA ...:))
Zapomniałam co napisać miałam ...aha - odnośnie tych jedynkowiczów - przyzwyczaić się idzie - nie nas ich ból powinien boleć chyba ..??:)
To oni mają problem i niech z nim żyją - my żyjmy swoim życiem wśród przyjaciół - oni i wysłuchają i na duchu podtrzymają - trzeba czegoś więcej , chyba nie .
A oceny - nieważne bo my siebie nawzajem cenimy bez względu na wszystko .Oceny żadnego , nawet najmniejszego wpływu na to nie mają .
I niech grasują sobie , między tryby włażą - nie popsują tego co sami między sobą wypracowaliśmy - bo wpływu na to żadnego nie mają i już :):):):):)
pozdrawiam Ciebie śliczności :):):):)
- Autor: ivonna
Dodany: 25.07.2013, 16:35
Ja też Ewuni cieplutko Cię pozdrawiam, myślałem że już zapomniałaś o mnie:)
- Autor: skorpion
Dodany: 23.07.2013, 15:48
Czarodziejka snów :)))) Jesteś tak urocza aż się przyglondają śycika gor pobocza :))))
Pozdrowiom ciepluśko:)))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 14.07.2013, 21:38
Twój uśmiech, Ewko, jest jak najpiękniejszy podarunek :) :) :) Dziękuję :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 14.07.2013, 08:41
UŚMIECH PEŁEN ZACHWYTU - JAK Z ŻURNALA , ECH :))))
- Autor: ivonna
Dodany: 12.07.2013, 15:36
Tylko czarodziejki potrafią się uśmiechać tak pięknie, jak Ty, Ewko :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 12.07.2013, 10:30
Ewko, czy umiesz ładnie śpiewać?
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 11.07.2013, 13:56
W zielonej bluzeczce też wyglądasz pięknie, Ewko :):):)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 10.07.2013, 12:06
Ewo dzięki Tobie polubiłam sukienki:))) Pozdrawiam ślicznie:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 02.07.2013, 14:18
Obu Ewom muszę przyznać rację :)) Wprawdzie mój komplement jest trochę mniej piękny, ale szczerze przyznaję, że w błękitnej sukience wyglądasz cudownie, Ewko :)))))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 02.07.2013, 02:07
Najpiękniejsze są komplementy, kiedy mówi je kobieta kobiecie... W tym przypadku Ewa Ewie :) Dziękuję Ewciu :)
- Autor: evitka
Dodany: 01.07.2013, 13:20
Coraz to inna sukienka:))) Ślicznie wyglądasz:) Pozdrawiam.
- Autor: Inclusus
Dodany: 01.07.2013, 00:41
Miło Cię widzieć w białej sukience, Ewko :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 30.06.2013, 07:11
Dziękuję, Ewko, za życzenia :))) Z całego serca Ci dziękuję, bo ono się cieszy :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 25.06.2013, 15:09
Następna odsłona czarnowłosej:)))Piękna cygańska uroda;-)))Się teraz rozkochają nasi Poeci:)))
- Autor: Aramena12
Dodany: 23.06.2013, 04:59
Piękna czarnowłosa EWO - cudownie się uśmiechasz - na 5!:)
- Autor: ivonna
Dodany: 17.06.2013, 14:19
Ewo, buziaki ciepłe posyłam Ci i uściski:::::::
Stasia
- Autor: LuKra47
Dodany: 15.06.2013, 06:47
Dziękuje na wejście do moich skromnych progów Czarnowłosa;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 12.06.2013, 02:27
Baczyński,to jeden z moich ulubionych poetów i bardzo Ci dziękuję za wpis:)) Pozdrawiam:)
- Autor: Inclusus
Dodany: 12.06.2013, 02:18
Również witam i zapraszam częściej ;)
- Autor: Jerry07
Dodany: 12.06.2013, 00:00
Dokładnie... Racja Marynko ! ( Nie ręka ;) ) Chryste Panie... :)))
- Autor: evitka
Dodany: 07.06.2013, 14:32
evitko, serce ma swoje RACJE, których rozum nie zna. Nie ręce na Boga!
- Autor: Maryna
Dodany: 07.06.2013, 02:57
Faktycznie Piszesz tak jak Wyglądasz Wrażliwie i Niezapomniane poruszając tchnienia - magia istnienia...
Gratuluję i pozdrawiam
- Autor: Alma44less
Dodany: 02.05.2013, 12:16
Skąd, powiedz, Ewo, smutek w Twych oczach,
mój Ty aniele o sercu czystym?
Do raju porwałbym Cię, urocza,
niegroźny byłby mi miecz ognisty,
gdybym Adamem był, lecz nie jestem,
gorsza od miecza losu niewola,
moje pragnienie jest tylko gestem,
wybacz, aniele, smutna ma dola.
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 24.04.2013, 01:21
Nie mnie winnyś dziękowania, ale sobie i swojej twórczości :)
- Autor: evitka
Dodany: 21.04.2013, 06:08
Dziękuję Ci, Ewo, za miłe, przepełnione zachętą do pisania, komentarze :))) Bardzo Ci dziękuję :))) Czekam na Twój wiersz!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 20.04.2013, 15:16
Ewo! Cudne Twoje dzieciaczki:)))
Niech się zdrowo chowają!!!
- Autor: Leo53
Dodany: 16.02.2013, 06:24
Twój uśmiech, Ewo, jest miły i pełen radości! Jeśli przyczynił się do tego mój wiersz dla Ciebie, jestem szczęśliwy!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 15.02.2013, 19:43
Ewo - wzruszasz mnie swoimi pięknymi, niezwykle szczerymi wierszami i przemiłymi komentarzami do moich skromnych wierszy. Dziękuję!!!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 14.02.2013, 19:03
Cudna Poezja.
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 05.01.2013, 11:48
Evitko, dzisiaj mnie uradowałaś, bo cieszę się każdym Twoim wierszem!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 29.12.2012, 11:52
Dziękuję za odwiedziny... Pozdrawiam cieplutko
- Autor: jestestwo
Dodany: 04.12.2012, 18:38
Jesteś jak motylek,,miło,że jesteś.Lataj wysoko!
- Autor: atena
Dodany: 28.10.2012, 05:17
Ewo,bardzo ladnie piszesz o tym co wszyscy czujemy-kazdy z nas tutaj ,to wrażliwiec,kazdy szuka czegoś
idealnego-tego nie ma.Zlepkiem słabostek jesteśmy sami i takich ludzi spotykamy.Wybacz mi przekorę w komentarzach-to moja slabostka.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: joanna144
Dodany: 12.10.2012, 23:53
cieszę się, że podobają Ci się moje wiersze, bo sama świetnie piszesz, więc to dla mnie spory komplement :)
pozdrawiam serdecznie
- Autor: kalasanty
Dodany: 10.10.2012, 06:42
dziękuję Ewo:)pobaraszkowałaś-cała Ty:)miło mi ,cenię sobie...pozdrawiam serdecznie
- Autor: joanna144
Dodany: 10.10.2012, 02:15
Nawet świerszcze nie graja na swoich skrzypkach, taka u mnie cisza, co poradzić? Kiedyś pisałem więcej, lecz zjadła mnie krytyka.
- Autor: Yasny
Dodany: 09.10.2012, 18:42
Twój ostatni komentarz spowodował rumieńce na mojej twarzy, dziękuje :)
- Autor: Yasny
Dodany: 09.10.2012, 18:05
Dziękuję za mily komentarz ... ;)))..no co tu się dzieje...
ładnie:).pozdrawiam
- Autor: joanna144
Dodany: 08.10.2012, 21:31
Gdybym nie podał swojego wieku w moim profilu to byś nie powiedziała, że był pisany młodzieńcza ręka. Mimo wszystko jednak dziękuje. Pozdrawiam.
- Autor: Yasny
Dodany: 08.10.2012, 17:43
Patrząc na twój profil postanowiłem Ci wysłać
Droga którą kroczysz
Noszę w sercu miłość zaufanie
wielką wiarę w człowieka
nie wiem co znaczy nienawiść
wiem że wybaczać trzeba.
Lecz cechy te dziś nie w modzie.
Światu takich ludzi nie potrzeba
Obłuda Despotyzm
nie dać,lecz zabrać kromkę chleba.
Zabić bo żyć pragnie
kopać gdy leży
tak chyba należy.
Grabić mordować
wszystko zgodnie z prawem
i wszystko w imię Boga.
Dokąd zmierzasz człowieku
jaką drogą kroczysz.
Tą, co Bóg nam wskazał
czy drogą przemocy
niosąc na ustach
w imię Boga.andrzejD.
- Autor: andrzejdom
Dodany: 01.10.2012, 03:53
Nawet nie śmiem :)
Nie wyrzuca się prezentów od dobrych wróżków,...jak to się w ogóle mówi, na wróżkę płci męskiej ? :)
Dziękuję Andrzejku :)
- Autor: evitka
Dodany: 30.09.2012, 02:39
usuń to jak przeczytasz
- Autor: andrzejdom
Dodany: 29.09.2012, 17:19
coś Tobie wyślę na dobranoc OK
"Maleńka moja"
Kochana maleńka moja
tak bym cię przytulił
tak mocno do siebie.
Chciałbym choć przez chwilę
trzymać cię w ramionach
zapomnieć o świecie całym
być tylko z tobą na tej planecie
jak Adam z Ewą.
Nigdy nie zmęczeni raj byśmy przemierzali.
W objęciach tuląc się do siebie
co noc odpoczywali.
By rankiem na nowo ruszyć
w świat szeroki
odziani płaszczem z wiatru
podszytym słoneczka promieniem.
Tak dzień i noc całą
tylko z tobą być.
Właśnie tego jest mi w tej chwili
za mało.andrzejD.
- Autor: andrzejdom
Dodany: 29.09.2012, 16:50
Widzisz że jest to proste jak tylko masz dla kogo
- Autor: andrzejdom
Dodany: 29.09.2012, 16:43
MÓJ UŚMIECH NIECH POWIE WSZYSTKO
:)
POZDRAWIAM
- Autor: WOJTEK444
Dodany: 21.09.2012, 15:01
Marna ze mnie poetka. Ale dziękuję
Ty też nią jesteś, tyle, że większą
- Autor: patswa57
Dodany: 17.09.2012, 09:21
Twój komentarz to poezja.Pozdrawiam:-)))
- Autor: kazy
Dodany: 16.09.2012, 14:40
Życie pięknieje, gdy się czyta Twoje wiersze!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 15.09.2012, 01:45
No proszę, jaka reklama :) Aż chyba zacznę siebie czytać ;-)
- Autor: evitka
Dodany: 12.09.2012, 13:31
LUDZIE CZYTAJCIE EVITKE !!!! JEST SUPER !!!!!
- Autor: Pawłoski
Dodany: 11.09.2012, 12:38
Dziękuję Ci za śliczny wiersz, piękny, jak jego autorka. Gdybym mógł, wynagrodziłbym cię czymś więcej, niż następnym wierszem!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 11.09.2012, 04:52
Będę tu zaglądał często.
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 10.09.2012, 09:59
Wspaniałe motto. Choć dzisiaj czytałem cytat:
(Bóg nigdy nie rezygnuje ze swoich dzieci, nawet z takich, które stoją plecami do Niego. ) Oby tak było bo inaczej wszyscy spotkamy się w piekle Pozdrawiam Cię i Życzę szczęścia Miło jest czytać Twoje teksty
- Autor: andrzejdom
Dodany: 10.09.2012, 02:49
Bardzo lubię czytać Twoje wiersze :) Bardzo ładnie piszesz, na różne tematy :)
- Autor: klara
Dodany: 04.09.2012, 06:20
Dziękuję za miłe powitanie. :) Pozdrawiam serdecznie. :-)
- Autor: Sowanka
Dodany: 02.09.2012, 06:20
Dziękuje Ci Ewo za komentarze :) Pozdraiam :)
- Autor: kadoel
Dodany: 02.09.2012, 06:11
Ewuni tyle ciepła i blasku jest w Tobie,a ponad wszystko życzliwości,i to jest piękne,że żyjesz tym i dzielisz się z innymi,..urocza fotografia,..cała Boża radość,..*)*)życzę Ci błogosławionych chwil i przyjemnego weekendu*)*)
- Autor: Karen55
Dodany: 01.09.2012, 04:04
Uwielbiam czytać Twoje wiersze, są głosem mego serca.
:)
- Autor: piotrex00
Dodany: 26.08.2012, 00:20
za miłość dostajesz pięć (z nieba) gwiazd!
- Autor: moonraavi
Dodany: 24.08.2012, 02:15
Ewo!
Piszesz bardzo ciekawie: duszą i sercem! Widzę w Tobie olbrzymie pokłady twórczych przemyśleń, w których przeważa miłość!
- Autor: Leo53
Dodany: 23.08.2012, 15:04
dziękuję i nawzajem
- Autor: patswa57
Dodany: 23.08.2012, 11:38
,,Dokąd prowadzi to życie" do Twojej pięknej poezji. Do wierszy w których wyrażasz to co czujesz, chwil w których czytając Twoje wiersze jest się blisko Twojej radości lub smutku. Blisko Twoich marzeń i Ciebie:)
Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: skorpion
Dodany: 21.08.2012, 14:25
super :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 15.08.2012, 17:25
pozdrawiam:)
- Autor: Silent
Dodany: 15.08.2012, 08:56
Oj, trochę u mnie ostro niestety. Nie każdy zgadza się z moją konstruktywną krytyką.
Niestety, niektórzy lubią żyć w kłamstwie na swój temat.
Pozdrawiam Cię cieplutko i dziękuję za wpis u mnie :)
- Autor: karmelowa
Dodany: 15.08.2012, 04:45
śyciko co pjykne zawse sie cyto to cało ty:)
ciepluśkie pozdrowjynia:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 12.08.2012, 07:47
Lubię
Czytać evitkę ((:
- Kłaniam
- hm..Piękna .
- Bluzeczka ((:
- Autor: jerzyChlopiec
Dodany: 05.08.2012, 02:41
zaglądam do ciebie z ciekawością
- Autor: RokGemino
Dodany: 31.07.2012, 12:21
Lubię twoje wiersze są piękne.
- Autor: mac790
Dodany: 29.07.2012, 15:44
Bardzo dziękuję za miłe słowo :) Zaraz przejrzę Twoje starsze wiersze.
- Autor: karmelowa
Dodany: 21.07.2012, 17:26
Słodko wyglądasz(przepraszam za komplement), a piszesz cudownie.
- Autor: Wino
Dodany: 18.07.2012, 11:29
Evitko lubię Cię i Twoje wiersze. Będę tu wracała:)
- Autor: najmilej
Dodany: 17.07.2012, 07:05
:)))
- Autor: MKG
Dodany: 13.07.2012, 15:12
A ja dziękuję, że jestes i że mogę czytac Twoje wiersze :-)
- Autor: bjedrysz
Dodany: 11.07.2012, 13:31
Jak to dobrze, że jest Ewunia i tak pięknie pisze :-)
- Autor: Iwona1
Dodany: 08.07.2012, 14:01
Dzięki Wam wszystkim, że jesteście. Dzięki za miłe słowa, za sympatię. Dzięki za piękne wiersze. Dzięki, dzięki wielkie :-*
- Autor: evitka
Dodany: 29.06.2012, 11:18
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Z Tobą i dla Ciebie... Ocena: 4.89 (9 głosów)
Stale patrzeć w Twoje lico,
kiedy smutek marszczy skroń,
- Autor: evitka. 854 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 25.09.2016, 09:30
Ostatni... Ocena: 5.00 (3 głosów)
Te słowa to prezent dla ciebie,
- Autor: evitka. 829 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 25.09.2016, 09:27
Do N. N. Ocena: 5.00 (2 głosów)
w niemej balladzie
krętych impresji...
- Autor: evitka. 744 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 25.09.2016, 09:20
... Ocena: 4.64 (11 głosów)
Opuszczona,
w sercach młodych,
- Autor: evitka. 1935 razy wyświetlony i 13 skomentowany. Dodany: 01.04.2014, 19:11

evitka
iwonapokwicka