Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Wiersz do myślenia..Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 16.03.2016, 03:27
Dziś, choć już wieczór nastał, życzę ci na dzień dziecka ogrom słodyczy. Przecież każdy ksztyny miłości pragnie więc skromne przyjmij ode mnie życzenia :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 01.06.2015, 14:04
Dzięki , tak to nie wiersz tylko proza literacka, esej rymem. a ta 1 to od gnoja zwanego Antisiekszyszka(straszne dno pisze i nim jest). to dodaj coś od siebie dla mnie w ocenie dworca .pozdro, Ania
- Autor: apinianska
Dodany: 10.03.2015, 19:34
Witam! Wspaniałe są te wiersze. Po prostu "łał". :)
Z chęcią kupiłbym tomik, gdybyś się kiedyś na takowy zdecydował.
Pozdrawiam!
- Autor: shujin
Dodany: 10.03.2015, 19:22
... simply the best!!!
- Autor: rozalka
Dodany: 14.11.2014, 18:53
Pieknie piszesz jak wcześniej napisałem w twoim wierszu piatka z plusem za wszystkie wiersze które nadrobię w czytaniu
- Autor: witek
Dodany: 01.09.2014, 16:24
Masz w sposobie pisania "to coś", od czego się nie ucieknie, tylko czeka się na więcej. (; (; (; 5. (; (;
- Autor: Wika Agni
Dodany: 27.08.2014, 14:08
wciąga Twoje pisanie, każdy wiersz to zachęta, by zajrzeć do kolejnego ***** :)
- Autor: acha
Dodany: 13.02.2014, 13:26
Masz wyjątkowe wiersze. Szacunek..
- Autor: piotrex00
Dodany: 03.02.2014, 18:24
;)
- Autor: Korinka
Dodany: 03.02.2014, 18:18
Dziękuje wszystkim za odwiedziny na moim profilu.
- Autor: Piciu
Dodany: 03.02.2014, 18:16
Pozdrawiam ;))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 24.01.2014, 08:29
Interesujący profil. Pozdrawiam 5
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 20.01.2014, 22:32
pozdrawiam i 5 zostawiam
- Autor: samotnicadono
Dodany: 13.01.2014, 18:36
Dziękuje wszystkim za odwiedziny
- Autor: Piciu
Dodany: 29.12.2013, 19:33
Pozdrawiam wiersze trafiają w serce..):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 28.11.2013, 20:21
Odwiedzając - czytam...jeżeli naprawdę się podoba:)
- Autor: Inclusus
Dodany: 22.10.2013, 12:03
Piękne wiersze -5 Pozdrawiam :))
- Autor: ana81
Dodany: 22.10.2013, 11:51
Dziękuje wszystkim za odwiedziny :)
- Autor: Piciu
Dodany: 22.10.2013, 11:49
5 za wiersze, które bardzo miło mi się czytało :) Pozdrawiam :)
- Autor: dariaka1986
Dodany: 17.10.2013, 12:34
Dzięki za odwiedziny Piotrze. :D Mam nadzieję, że tamten komentarz był w dobrym, a nie złym znaczeniu :D
- Autor: Kira
Dodany: 29.09.2013, 07:43
Pozdrawiam ,zapraszam do mnie. ;)
- Autor: jestestwo
Dodany: 02.09.2013, 07:49
Dziękuje za tą pochwałę. Jeśli jesteś ciekawy dalszego ciągu - zapraszam. Część 3 już jest. Pozdrawiam :)
- Autor: Kamana
Dodany: 01.09.2013, 13:51
Dziękuje za te miłe słowa.Pozdrawiam :):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 11.07.2013, 04:28
Pozdrawiam:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 10.07.2013, 10:25
No jasne, że tak :D Nie no żartuję. Dzięki, że mnie wspierasz ;)
- Autor: Kira
Dodany: 21.03.2013, 16:29
Pytałeś, czy długo będę się jeszcze kłócić. Tak, długo ;> Bo ja naprawdę nie mam talentu ;)
- Autor: Kira
Dodany: 02.01.2013, 15:36
Dziękuje za komentarze :)
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 01.01.2013, 16:13
To ja dziękuje;)
- Autor: Piciu
Dodany: 30.12.2012, 18:57
Dziękuję przyjacielowi za odwiedziny i na komentarz odpowiadam: wiem! ;D
- Autor: Kira
Dodany: 29.12.2012, 17:24
Oj tam ;) Dziękuję.
- Autor: Kira
Dodany: 19.12.2012, 20:03
przepraszam zamiast się miało być Ci...
- Autor: Piciu
Dodany: 19.12.2012, 19:20
I to wychodzi się świetnie;)
- Autor: Piciu
Dodany: 19.12.2012, 19:17
Skromność każe mi powiedzieć, że nie mam talentu. Staram się po prostu jak najlepiej oddać uczucia. ;)
- Autor: Kira
Dodany: 19.12.2012, 18:45
A ja pozdrawiam przyjaciółkę i kłaniam się jej młodemu talentowi;)
- Autor: Piciu
Dodany: 19.12.2012, 18:36
Piciu Piciu... Za dobry jesteś ;) Nie, nie dam rady Cię przewyższyć nawet za kilkadziesiąt lat :) Pozdrawiam kolegę.
- Autor: Kira
Dodany: 19.12.2012, 18:30
Opisuje tylko obrazy, które rodzą się w mojej głowie.
- Autor: Piciu
Dodany: 14.12.2012, 19:23
Nasz Piciu świetnie pisuje diabelskie sztuczki ukazuje:)
Pozdrawiam i jeszcze powrócę!
- Autor: Leo53
Dodany: 14.12.2012, 18:56
To ja dziękuje:)
- Autor: Piciu
Dodany: 13.12.2012, 18:09
Bardzo dziękuję za komentarze,łatwo się mówi ale trudniej wykonać :),spróbuję zobaczymy co z tego wyjdzie :),pozdrawiam cieplutko
- Autor: wiosna
Dodany: 13.12.2012, 15:19
Dziękuje;)
- Autor: Piciu
Dodany: 02.12.2012, 18:50
Witam jednego z moich ulubionych autorów na portalu, na bieżąco czytam co piszesz, tematyka, którą bardzo lubię, a Ty idealnie ją piszesz i nadajesz w tym swoje przesłanie, masz talent, gratuluję i czekam na kolejne piękne wiersze. * :)
- Autor: Silent
Dodany: 17.11.2012, 20:32
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Będziesz Ocena: 5.00 (2 głosów)
Pozwól
poprzewlekam Cię przez chwile moich dni
- Autor: Piciu. 47 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 21.02.2026, 12:39
Mea Culpa Ocena: 5.00 (2 głosów)
Wiem już co chce powiedzieć, wiem choć zaboli
przyznanie się do winy przed kotem, odbiciem w lustrze.
- Autor: Piciu. 76 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 08.02.2026, 00:11
Czuć Ocena: 5.00 (1 głosów)
Niech zaswędzi, zaboli, nie gaśnie
Niech rozerwie, niech połamie
- Autor: Piciu. 99 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 02.02.2026, 21:56
Kim jesteś Ocena: 5.00 (1 głosów)
Opowiedz mi się, może być nieprawdą.
Może być na niby.
- Autor: Piciu. 70 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 12.01.2026, 18:46

iwonapokwicka