• Imię: PiotrNazwisko: F
  • Wiek: --l.Miejscowość: Zamość
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu: 11617502
  • Z nami od: 2011-11-25 20:18:42 Dodał wierszy: 376
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Wiersz do myślenia..Pozdrawiam serdecznie..

Dziś, choć już wieczór nastał, życzę ci na dzień dziecka ogrom słodyczy. Przecież każdy ksztyny miłości pragnie więc skromne przyjmij ode mnie życzenia :)

Dzięki , tak to nie wiersz tylko proza literacka, esej rymem. a ta 1 to od gnoja zwanego Antisiekszyszka(straszne dno pisze i nim jest). to dodaj coś od siebie dla mnie w ocenie dworca .pozdro, Ania

Witam! Wspaniałe są te wiersze. Po prostu "łał". :)
Z chęcią kupiłbym tomik, gdybyś się kiedyś na takowy zdecydował.

Pozdrawiam!

  • Autor: shujin Zgłoś Dodany: 10.03.2015, 19:22

... simply the best!!!

  • Autor: rozalka Zgłoś Dodany: 14.11.2014, 18:53

Pieknie piszesz jak wcześniej napisałem w twoim wierszu piatka z plusem za wszystkie wiersze które nadrobię w czytaniu

  • Autor: witek Zgłoś Dodany: 01.09.2014, 16:24

Masz w sposobie pisania "to coś", od czego się nie ucieknie, tylko czeka się na więcej. (; (; (; 5. (; (;

wciąga Twoje pisanie, każdy wiersz to zachęta, by zajrzeć do kolejnego ***** :)

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 13.02.2014, 13:26

Masz wyjątkowe wiersze. Szacunek..

;)

  • Autor: Korinka Zgłoś Dodany: 03.02.2014, 18:18

Dziękuje wszystkim za odwiedziny na moim profilu.

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 03.02.2014, 18:16

Pozdrawiam ;))

Interesujący profil. Pozdrawiam 5

pozdrawiam i 5 zostawiam

Dziękuje wszystkim za odwiedziny

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 29.12.2013, 19:33

Pozdrawiam wiersze trafiają w serce..):)

Odwiedzając - czytam...jeżeli naprawdę się podoba:)

  • Autor: Inclusus Zgłoś Dodany: 22.10.2013, 12:03

Piękne wiersze -5 Pozdrawiam :))

  • Autor: ana81 Zgłoś Dodany: 22.10.2013, 11:51

Dziękuje wszystkim za odwiedziny :)

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 22.10.2013, 11:49

5 za wiersze, które bardzo miło mi się czytało :) Pozdrawiam :)

Dzięki za odwiedziny Piotrze. :D Mam nadzieję, że tamten komentarz był w dobrym, a nie złym znaczeniu :D

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 29.09.2013, 07:43

Pozdrawiam ,zapraszam do mnie. ;)

Dziękuje za tą pochwałę. Jeśli jesteś ciekawy dalszego ciągu - zapraszam. Część 3 już jest. Pozdrawiam :)

  • Autor: Kamana Zgłoś Dodany: 01.09.2013, 13:51

Dziękuje za te miłe słowa.Pozdrawiam :):)

Pozdrawiam:)))

  • Autor: Inclusus Zgłoś Dodany: 10.07.2013, 10:25

No jasne, że tak :D Nie no żartuję. Dzięki, że mnie wspierasz ;)

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 21.03.2013, 16:29

Pytałeś, czy długo będę się jeszcze kłócić. Tak, długo ;> Bo ja naprawdę nie mam talentu ;)

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 02.01.2013, 15:36

Dziękuje za komentarze :)

To ja dziękuje;)

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 30.12.2012, 18:57

Dziękuję przyjacielowi za odwiedziny i na komentarz odpowiadam: wiem! ;D

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 29.12.2012, 17:24

Oj tam ;) Dziękuję.

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 19.12.2012, 20:03

przepraszam zamiast się miało być Ci...

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 19.12.2012, 19:20

I to wychodzi się świetnie;)

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 19.12.2012, 19:17

Skromność każe mi powiedzieć, że nie mam talentu. Staram się po prostu jak najlepiej oddać uczucia. ;)

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 19.12.2012, 18:45

A ja pozdrawiam przyjaciółkę i kłaniam się jej młodemu talentowi;)

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 19.12.2012, 18:36

Piciu Piciu... Za dobry jesteś ;) Nie, nie dam rady Cię przewyższyć nawet za kilkadziesiąt lat :) Pozdrawiam kolegę.

  • Autor: Kira Zgłoś Dodany: 19.12.2012, 18:30

Opisuje tylko obrazy, które rodzą się w mojej głowie.

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 14.12.2012, 19:23

Nasz Piciu świetnie pisuje diabelskie sztuczki ukazuje:)
Pozdrawiam i jeszcze powrócę!

  • Autor: Leo53 Zgłoś Dodany: 14.12.2012, 18:56

To ja dziękuje:)

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 13.12.2012, 18:09

Bardzo dziękuję za komentarze,łatwo się mówi ale trudniej wykonać :),spróbuję zobaczymy co z tego wyjdzie :),pozdrawiam cieplutko

  • Autor: wiosna Zgłoś Dodany: 13.12.2012, 15:19

Dziękuje;)

  • Autor: Piciu Zgłoś Dodany: 02.12.2012, 18:50

Witam jednego z moich ulubionych autorów na portalu, na bieżąco czytam co piszesz, tematyka, którą bardzo lubię, a Ty idealnie ją piszesz i nadajesz w tym swoje przesłanie, masz talent, gratuluję i czekam na kolejne piękne wiersze. * :)

  • Autor: Silent Zgłoś Dodany: 17.11.2012, 20:32
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Będziesz Ocena: 5.00 (2 głosów)

Pozwól
poprzewlekam Cię przez chwile moich dni

  • Autor: Piciu. 47 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 21.02.2026, 12:39

Mea Culpa Ocena: 5.00 (2 głosów)

Wiem już co chce powiedzieć, wiem choć zaboli
przyznanie się do winy przed kotem, odbiciem w lustrze.

  • Autor: Piciu. 76 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 08.02.2026, 00:11

Czuć Ocena: 5.00 (1 głosów)

Niech zaswędzi, zaboli, nie gaśnie
Niech rozerwie, niech połamie

  • Autor: Piciu. 99 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 02.02.2026, 21:56

Kim jesteś Ocena: 5.00 (1 głosów)

Opowiedz mi się, może być nieprawdą.
Może być na niby.

  • Autor: Piciu. 70 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 12.01.2026, 18:46