Nenke
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: Nazwisko:
- Wiek: 33l.Miejscowość:
- Płeć: KobietaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2011-12-01 17:15:09 Dodał wierszy: 101
-
O sobie: Usunięte konto powiedzmy . :)
PRZECZYTAJ!
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich pozostałych utworów wystawionych na tym portalu i nie życzę sobie ich powielania, rozpowszechniania, publikowania i podawania jako swoje gdziekolwiek bez mojej zgody. Wszelkie dane, teksty, utwory tu zamieszczone są chronione prawem autorskim i należą do mnie.
Zachowania podane powyżej są niezgodne z prawem. - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
MAŁA UWAGA!
Otóż okazuje się, że portal poprzez to jak się zmienił to zmieniło się też to, iż można odnaleźć na google po wpisaniu nicku tutejszą aktywność. Mogłam tu wklejać wiersze, gdyż byłam całkowicie anonimowa, aczkolwiek dane jakie podałam były prawdziwe i po tym zostałam zidentyfikowana przez znajomego (Hej F.. :>) Dlatego usunęłam wiersze z treścią nie przeznaczoną do odczytu przez takie osoby. Zapewne jeśli będę tu dodawać wiersze to na pewno nie pod tym nickiem. Osoby, które najczęściej mnie komentowały dostaną nowy nick po stworzeniu konta, a inni muszą się upomnieć jeśliby chcieli. :)
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za bycie ze mną do tej pory.
- Autor: Nenke
Dodany: 24.03.2013, 19:36
Miło, że zechciałaś na chwilę przystanąć nad moim wierszem, pozdrawiam ;)
- Autor: kalasanty
Dodany: 10.01.2013, 20:44
Dziekuje ze sie tak rozpisałaś to mile widać ze włozylas duzo wysiłku w komentarz do mojego wiersza ja jestem kiepski lecz pisze to co czuje a to sie liczy:D
- Autor: trzcina0905
Dodany: 08.01.2013, 21:19
Dzięki wielkie za komentarz :),miło mi pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: wiosna
Dodany: 08.01.2013, 19:40
Każdy wiersz będzie odnoszony do poety :)) może nie wszystkie wiersze powinny być odnoszone do jego życia :) Sam spotkałem się z dziwną interpretacją swoich utworów :) Co ciekawe - nadinterpretacja najczęściej przytrafia się mojej rodzinie :) Pozdrawiam
- Autor: Simon Templer
Dodany: 08.01.2013, 13:31
dziękuję za niesamowicie piękny i mądry wiersz oraz za komentarz u mnie:)
- Autor: jesienna70
Dodany: 08.01.2013, 12:56
Twoje wiersze są ujmujące - przemawiają do mnie, budzą stare wspomnienia i dzięki Bogu czas jednak leczy rany, a wiersze pomagają - dla mnie były jak balsam na zbolałą duszę :) podniosłem głowę, wstałem z kolan i poszedłem dalej, dziękując za wszystko, co otrzymałem, bo to jest dar - dar życia :) Pozdrawiam
- Autor: Simon Templer
Dodany: 06.01.2013, 19:05
W zasadzie to ja też ich nie lubię. Spać kocham, sen otwiera wyobraźnie, pozwala się relaksować. Jednak jak spanie to z umiarem ;)
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 09.12.2012, 10:43
:)))
- Autor: MKG
Dodany: 24.10.2012, 02:43
Dziękuję moonraavi, ale coraz częściej zdarza mi się robić to co cała reszta czyli "fajny ;)" nie mam nic do tych osob rozumiem doskonale ;p
A tak inną drogą jak teraz można usunąć swój wiersz? Nie mogę się zorientować w tym nowym układzie.
- Autor: Nenke
Dodany: 31.07.2012, 19:06
przeglądałem swoje dawne wiersze. Pod jednym z nich znalazłem Twój komentarz. Nie był to zwykły komentarz w stylu 'fajne' czy 'ładny wiersz' ale była to ładna wypowiedź:) lubie użytkowników, ktorzy potrafią troszkę napisać od siebie. Dlatego tu wpadam i 5 zostawiam, pa:)
- Autor: moonraavi
Dodany: 23.07.2012, 13:35
przeglądałem swoje dawne wiersze. Pod jednym z nich znalazłem Twój komentarz. Nie był to zwykły komentarz w stylu 'fajne' czy 'ładny wiersz' ale była to ładna wypowiedź:) lubie użytkowników.
- Autor: moonraavi
Dodany: 23.07.2012, 13:32
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Nocy obiecane Ocena: 5.00 (3 głosów)
.
- Autor: Nenke. 674 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 12.03.2013, 22:12
spoglądając z okna Ocena: 5.00 (1 głosów)
.
- Autor: Nenke. 627 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 11.03.2013, 16:18
Zrozum mnie Ocena: 5.00 (5 głosów)
Zamilcz!
Po co mówić?
- Autor: Nenke. 761 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 28.02.2013, 20:02
Nasza Polska oczami nieobeznanej Ocena: 5.00 (1 głosów)
.
- Autor: Nenke. 623 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 23.02.2013, 18:29

iwonapokwicka