Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Szalony komentarz:)
- Autor: polianna
Dodany: 16.01.2017, 13:53
Miałam męża ,on kupował albo sam zbierał konwalie
Ktoś inny też mi podarował,męża już nie ma
Konwalie są ,ale nie pachną. bo ja kochałam swego męża..
Zrozumiałeś. Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 09.12.2015, 15:16
Nie kupowałeś nigdy
Bukieciku konwalii..
A one straciły zapach ?
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 09.12.2015, 14:31
Może poprostu źle trafiłeś ? Może ja mam więcej szczęścia ?
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 08.09.2015, 14:38
Dziękuję za komentarz, Fermentacja w tej materii bywa bardzo smakowita, Pozdrawiam serdecznie,
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 08.09.2015, 07:19
Nie zawsze kresem miłości jest małżeństwo.. może poprostu ty źle trafiłeś ?
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 08.09.2015, 07:05
Niechże zalatuje najgorszym z fetorów starych lat oraz poetyckim jadem:) Nie jestem z tej epoki, to wie każdy, jeżeli o moją marną twórczość chodzi. Jestem zaszczycony komentarzem pod wierszem, bez ironii, naprawdę:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 08.09.2015, 06:21
... taki troche, chyba tak?
- Autor: ArchaniołBoga
Dodany: 02.08.2014, 03:09
Dzięki za humorystyczny komentarz:))Pozdrawiam i 5 zostawiam:))
- Autor: feniks62
Dodany: 07.08.2013, 14:05
Mało oryginalne? Przedstawienie cierpienia jako rzeczy, namacalnej? Jakoś o tym nie czytałam. Pozdrawiam.
- Autor: Kamana
Dodany: 26.07.2013, 07:21
Droga MotaLota,
Mylisz się mówiąc, że nie wiem nic o szlachcie. Sam również pochodzę z takiego rodu. Moje nazwisko to Lubomirski :)
Aczkolwiek w tym utworze pragnąłem zaznaczyć tą lepszą stronę życia. Znaną między dworami niżeli tą gorszącą. :)
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: numismus
Dodany: 19.07.2013, 14:49
Widzieć najważniejsze, wybierać do oglądania najistotniejsze;)
Pozdrawiam ;D
- Autor: dykteryjka
Dodany: 23.06.2013, 09:10
Serdecznie dziękuję za przeczytanie i oceny mojego wiersza. Gorąco zapraszam do dalszej lektury moich prac.
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia!
- Autor: Neegrita
Dodany: 23.06.2013, 04:57
Trochę strachu nikomu nie zaszkodziło. Pozdrawiam.
- Autor: Hiroki
Dodany: 07.06.2013, 04:01
dziękuję Ci bardzo za wszystkie uwagi :) pozdrawiam
- Autor: ALEXALEX00
Dodany: 06.06.2013, 01:08
szumy schizy szczerzą szpony-subastral subodklejony -litym lustrem lumen ślony-paranormy+paranoje:)
- Autor: joanna144
Dodany: 02.06.2013, 05:07
Nikt
- Autor: konradosma
Dodany: 28.05.2013, 23:03
Dziękuję za pozostawiony komentarz i za przeczytanie mojego wiersza :)
Pozdrawiam!
- Autor: Neegrita
Dodany: 28.05.2013, 11:01
dziękuje za komentarz :) nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pisząc o inwersji ale nie wszystkie moje wiersze tak wyglądają i nie zrezygnuję z tego stylu gdyż najzwyczajniej czasem lubię zabawę zaplątanymi słowami i emocjami :) jednym to pasuje innym nie ale pisze głównie dla siebie :) pozdrawiam cieplutko
- Autor: ALEXALEX00
Dodany: 24.05.2013, 09:12
ubawił mnie Twój komentarz dzięki :) liczy się każdy uśmiech :) pozdrowionka :)
- Autor: Judyta
Dodany: 23.05.2013, 10:11
Widzę że raczej dawno cię tu nie było i nie wiesz o co chodzi :)
- Autor: mama80
Dodany: 06.03.2013, 16:03
Mi raczej chodziło o atmosferę na portalu wszystkie prawie wszystkie bliskie mi osoby odchodzą , padają wulgaryzmy jakieś zamieszania zazdrosnych osób od tak i o tym pisałam w wierszu (apelu) pozdrawiam i dzięki za komentarz :)
- Autor: mama80
Dodany: 06.03.2013, 16:00
Dziękuję za Twój komentarz pod wierszem,odczytałaś go bezbłędnie :))
pozdrawiam i miłego dnia życzę :))
- Autor: wiosna
Dodany: 14.02.2013, 10:28
MotoLotto(nie widzę imienia)-Twoje komentarze są dla mnie nieczytelne,proszę normalnie,dziękuję:)
- Autor: joanna144
Dodany: 15.11.2012, 10:55
A cóz to znaczy:sub astral?
- Autor: joanna144
Dodany: 14.11.2012, 17:20
;) wiedzy tej z nikąd nie wziąłem, takiej jest po prostu moje wyobrażenie :)
Pozdrawiam :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 05.11.2012, 07:17
pozdrawiam..
- Autor: Valeria
Dodany: 07.10.2012, 15:19
Dziękuje za komentarz.
- Autor: rafalcool
Dodany: 08.09.2012, 07:29

MotaLota
iwonapokwicka