• Imię: Nazwisko:
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2012-02-23 13:33:41 Dodał wierszy: 0
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Szalony komentarz:)

  • Autor: polianna Zgłoś Dodany: 16.01.2017, 13:53

Miałam męża ,on kupował albo sam zbierał konwalie
Ktoś inny też mi podarował,męża już nie ma
Konwalie są ,ale nie pachną. bo ja kochałam swego męża..
Zrozumiałeś. Pozdrawiam serdecznie..

Nie kupowałeś nigdy
Bukieciku konwalii..
A one straciły zapach ?
Pozdrawiam serdecznie..

Może poprostu źle trafiłeś ? Może ja mam więcej szczęścia ?

Dziękuję za komentarz, Fermentacja w tej materii bywa bardzo smakowita, Pozdrawiam serdecznie,

Nie zawsze kresem miłości jest małżeństwo.. może poprostu ty źle trafiłeś ?

Niechże zalatuje najgorszym z fetorów starych lat oraz poetyckim jadem:) Nie jestem z tej epoki, to wie każdy, jeżeli o moją marną twórczość chodzi. Jestem zaszczycony komentarzem pod wierszem, bez ironii, naprawdę:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 08.09.2015, 06:21

... taki troche, chyba tak?

Dzięki za humorystyczny komentarz:))Pozdrawiam i 5 zostawiam:))

  • Autor: feniks62 Zgłoś Dodany: 07.08.2013, 14:05

Mało oryginalne? Przedstawienie cierpienia jako rzeczy, namacalnej? Jakoś o tym nie czytałam. Pozdrawiam.

  • Autor: Kamana Zgłoś Dodany: 26.07.2013, 07:21

Droga MotaLota,

Mylisz się mówiąc, że nie wiem nic o szlachcie. Sam również pochodzę z takiego rodu. Moje nazwisko to Lubomirski :)

Aczkolwiek w tym utworze pragnąłem zaznaczyć tą lepszą stronę życia. Znaną między dworami niżeli tą gorszącą. :)

Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: numismus Zgłoś Dodany: 19.07.2013, 14:49

Widzieć najważniejsze, wybierać do oglądania najistotniejsze;)
Pozdrawiam ;D

Serdecznie dziękuję za przeczytanie i oceny mojego wiersza. Gorąco zapraszam do dalszej lektury moich prac.
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia!

  • Autor: Neegrita Zgłoś Dodany: 23.06.2013, 04:57

Trochę strachu nikomu nie zaszkodziło. Pozdrawiam.

  • Autor: Hiroki Zgłoś Dodany: 07.06.2013, 04:01

dziękuję Ci bardzo za wszystkie uwagi :) pozdrawiam

szumy schizy szczerzą szpony-subastral subodklejony -litym lustrem lumen ślony-paranormy+paranoje:)

Nikt

Dziękuję za pozostawiony komentarz i za przeczytanie mojego wiersza :)
Pozdrawiam!

  • Autor: Neegrita Zgłoś Dodany: 28.05.2013, 11:01

dziękuje za komentarz :) nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pisząc o inwersji ale nie wszystkie moje wiersze tak wyglądają i nie zrezygnuję z tego stylu gdyż najzwyczajniej czasem lubię zabawę zaplątanymi słowami i emocjami :) jednym to pasuje innym nie ale pisze głównie dla siebie :) pozdrawiam cieplutko

ubawił mnie Twój komentarz dzięki :) liczy się każdy uśmiech :) pozdrowionka :)

  • Autor: Judyta Zgłoś Dodany: 23.05.2013, 10:11

Widzę że raczej dawno cię tu nie było i nie wiesz o co chodzi :)

  • Autor: mama80 Zgłoś Dodany: 06.03.2013, 16:03

Mi raczej chodziło o atmosferę na portalu wszystkie prawie wszystkie bliskie mi osoby odchodzą , padają wulgaryzmy jakieś zamieszania zazdrosnych osób od tak i o tym pisałam w wierszu (apelu) pozdrawiam i dzięki za komentarz :)

  • Autor: mama80 Zgłoś Dodany: 06.03.2013, 16:00

Dziękuję za Twój komentarz pod wierszem,odczytałaś go bezbłędnie :))
pozdrawiam i miłego dnia życzę :))

  • Autor: wiosna Zgłoś Dodany: 14.02.2013, 10:28

MotoLotto(nie widzę imienia)-Twoje komentarze są dla mnie nieczytelne,proszę normalnie,dziękuję:)

A cóz to znaczy:sub astral?

;) wiedzy tej z nikąd nie wziąłem, takiej jest po prostu moje wyobrażenie :)
Pozdrawiam :)

pozdrawiam..

  • Autor: Valeria Zgłoś Dodany: 07.10.2012, 15:19

Dziękuje za komentarz.

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]