Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Wesołych i pogodnych Świąt,dużo szczęścia,optymizmu i miłości i niech Dobry Bóg obficie i zawsze Ci błogosławi!:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 25.12.2013, 16:18
Gdzieżeś ty jest?
Przecież sowy
nie zapadają w sen
zimowy
- Autor: poeta1970
Dodany: 11.10.2013, 09:11
Aniu -proszę i dziękuję ...:)) 5:)
- Autor: lamiaivonna
Dodany: 02.07.2013, 15:43
Dziękuję za odwiedziny u moich misiów i miły komentarz :)
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 24.05.2013, 14:27
Dziekuje slicznie :) również serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 17.05.2013, 12:10
Dziękuje za miły komentarz do wiersza Więcej niż tylko przyjaźń :D Pozdrawiam cieplutko i zostawiam 5 ponieważ jestem ukrytym wielbicielem twojej prozy, która jest bardzo dorosła i przepiękna :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 13.05.2013, 05:10
Dzięki :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 03.05.2013, 13:35
Dziękuję:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 03.05.2013, 12:36
Dzięksik za komentarz, ode mnie piąteczka :D
- Autor: Foniczek
Dodany: 03.05.2013, 12:23
Pozdrawiam serdecznie:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 27.04.2013, 02:54
Umiesz pisać dziewczyno. Szkoda, że dopiero teraz sie na ciebie natknąłem :) 5 ode mnie, jak by sie dało to bym dał 6
- Autor: Wilczur
Dodany: 22.04.2013, 13:13
Bardzo dziękuję , że mnie odwiedzasz i za Twoje komentarze również...:))
- Autor: ivonna
Dodany: 08.04.2013, 12:13
Dziękuję Aniu za miłe komentarze :) ślicznie piszesz :)
pozdrawiam cię cieplutko:)
miłego dnia :)
- Autor: Judyta
Dodany: 20.03.2013, 04:10
Ja również dziękuję i serdecznie pozdrawiam:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 18.03.2013, 14:20
piękne wiersze piszesz,gratuluję i pozdrawiam.
- Autor: askier
Dodany: 17.03.2013, 18:23
dziękuję za odwiedziny na moim profilu i miłe komentarze :)
- Autor: Judyta
Dodany: 17.03.2013, 17:25
Szczęśliwego Nowego Roku!!!:D Dużo błogosławieństwa Bożego, spełnienia marzeń i samych pogodnych dni!!!:DDDPozdrawiam:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 01.01.2013, 11:53
dziękuję :*
- Autor: Abigeil
Dodany: 02.10.2012, 12:41
Dziękuje za komentarz.
- Autor: rafalcool
Dodany: 08.09.2012, 07:31
Aniu! Pięknie piszesz! Lubię Ciebie czytać!
- Autor: Leo53
Dodany: 06.09.2012, 12:08
bardzo podobają się mi twoje wiersze:) pozdrawiam
- Autor: aneczka
Dodany: 05.09.2012, 14:53
Fajna autorka :) Dobrze pisze ale chyba jeszcze o tym nie wie :)
- Autor: Pawłoski
Dodany: 05.09.2012, 13:23
boskie! Piszesz jak profesionalista! Pokazuj Swą twórczość częściej! Chce się Ciebie aż czytać! ;D
- Autor: moonraavi
Dodany: 05.09.2012, 05:26
Nowalijka z pięknym wejściem :) Witamy :)
- Autor: evitka
Dodany: 02.09.2012, 03:46
Słuchaj Enisajs :) Pisz !
- Autor: Pawłoski
Dodany: 01.09.2012, 13:44
Masz świetne wiersze,tylko czemu jest ich tak mało..? Pisz, bo świetnie się zapowiadasz,życzę jak najwięcej weny i serdecznie pozdrawiam!:D
- Autor: Enisajs
Dodany: 01.09.2012, 12:13
witaj na poeto
- Autor: patswa57
Dodany: 25.07.2012, 08:23
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Pożegnanie Ocena: 4.64 (11 głosów)
Pożegnałam dziś przyjaciela,
najlepszego od wielu lat,
- Autor: Sowanka. 877 razy wyświetlony i 8 skomentowany. Dodany: 02.07.2013, 22:59
Dół Ocena: 4.91 (11 głosów)
Wpadam w głęboki dół,
coraz głębiej i głębiej,
- Autor: Sowanka. 925 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 17.06.2013, 20:47
Prawdziwy przyjaciel Ocena: 4.69 (13 głosów)
Czemu tak we mnie wierzysz,
kiedy ja w siebie wcale?
- Autor: Sowanka. 1277 razy wyświetlony i 11 skomentowany. Dodany: 18.05.2013, 22:23
Kiedyś... Ocena: 4.56 (9 głosów)
Kiedyś piękne łączyło nas uczucie,
cudowne pocałunki,
- Autor: Sowanka. 784 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 26.04.2013, 17:23

Sowanka
iwonapokwicka