Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dziękuję za ocenę mojego wiersza :) :) :)
- Autor: DXM
Dodany: 20.04.2019, 05:37
Dziękuję za ocenę mojego wiersza ????
- Autor: DXM
Dodany: 20.04.2019, 05:36
Dzięki wielkie Karolinko :*
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 20.10.2014, 15:25
Dobra noc, bo wieczór troszeczkę mi nie pasuje - na przywitanie :) dziękuję za życzliwe słówka, pozdrawiam :)
- Autor: Lafia
Dodany: 04.09.2014, 16:32
Dziękuję Karolinko za miły komentarz. Pozdrawiam gorąco.
- Autor: Wino
Dodany: 01.09.2014, 11:27
Wróć...
Proszę :))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 17.08.2014, 04:04
Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl
Pozdrawiam
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.01.2014, 14:43
Bardzo fajne zdjęcie
i czekam na wiersze:)
- Autor: poeta1970
Dodany: 18.10.2013, 09:03
Witam? Twoje wiersze bardzo dobre:) :)Gratuluję
- Autor: aneczka
Dodany: 16.03.2013, 19:08
Uwielbiam Twoje wiersze. Niesamowity wręcz kunszt językowy. Czytam z wielką przyjemnością i czekam na nowe.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 06.03.2013, 13:45
Ładnie :)
- Autor: Ewokles
Dodany: 04.03.2013, 20:01
Piszesz tak dojrzale i z wyczuciem... Ładnie.
- Autor: Alma44less
Dodany: 01.02.2013, 18:53
Dziękuję za komentarz super, że odnajduję kogoś kto potrafi zrozumieć moje przesłanie pozdrawiam :D 5
- Autor: Marcin Elsi Elsner
Dodany: 01.02.2013, 16:10
Naprawdę dzięki za komentarze :*
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 31.01.2013, 20:52
Dziękuję po stokroć za ocenę wiersza Niebezpieczeństwo i przestroga. Za komentarz do W stepie , nisko do stóp waćpanny upadam.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 15.01.2013, 11:44
fajnie ze komuś się podoba :)
- Autor: Julas
Dodany: 04.01.2013, 18:25
Proszę nie obrażać Mickiewicza!!!
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 04.01.2013, 16:35
dziękuję :)
teksty jakie pisze przeważnie opisują moje uczucia,odczucia i humory danego momentu często są chaotyczne i jest ich tysiąc w minucie i dlatego czasami są chaotyczne,lecz nigdy nie do zrozumienia każde słowo ma głębokie znaczenie przeważnie w wierszu emigrant:)
- Autor: anna anna anna
Dodany: 04.01.2013, 16:16
Nie mścij się na mnie twoje nedzne komentarze nie urażają mnie.Wiem,że mam talent,a styl podobny do Mickiewicza
- Autor: początkującapoetka
Dodany: 04.01.2013, 15:50
Nie Martw się Pisz co Ci w duszy gra....
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 04.01.2013, 15:48
:):):) Pozdrawiam
- Autor: hmm
Dodany: 04.01.2013, 09:36
Dziękuję za bardzo miłe komentarze.
Piszę z reguły długie wiersze , dość rozbudowane moimi
myślami i emocjami.
Nie wiem czy inni chcą takie czytać, z reguły widzę że najczęściej są to stosunkowo krótkie formy.
Jeszcze raz cieszę się Ci się spodobało.
Wrzucę coś jeszcze, pozdrawiam.
- Autor: vibo
Dodany: 02.01.2013, 19:19
Dziękuję za miły komentarz.zawsze opsuję to co mnie spotyka i to co czuję.może nie są one idealne,ale pozwalają mi się odblokować,wyjść z tej czarnej matni w jaką popadam.Jeszcze raz dziękuję
- Autor: sieliwiak
Dodany: 01.01.2013, 19:48
Powiem krótko ,masz prawdziwy talent , bardzo dobrze rozwijasz go.cCeszę się że jestem w takim towarzystwie.
- Autor: kazy
Dodany: 01.01.2013, 17:33
Żałuje , że odpisuję tak późno na tak miły komentarz. Po prostu rzadko mam okazję wejść na tą stronę i podzielić się odrobiną sztuki z tak zacnym gronem poetów.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 31.12.2012, 09:53
Witam serdecznie. Jeszcze nie opanowałem poruszania się po tych stronach. Brakuje mi podpisu autora pod każdym wierszem bym mógł skomentować czy dodac do ulubionych. Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)
- Autor: rafsp69
Dodany: 30.12.2012, 20:32
dzięki wielkie :) i zapraszam ponownie :)
- Autor: Julas
Dodany: 30.12.2012, 20:21
Dzięki, miło, że ktoś dostrzega we mnie cokolwiek dobrego.
Pięknie piszesz.
Pozdrawiam. :)
- Autor: defeat
Dodany: 28.12.2012, 15:47
Dziękuje :)) . Zapraszam , tak często, jak tylko chcesz :))
- Autor: ladyoflake
Dodany: 28.12.2012, 15:25
dziękuje imienniczko :))
- Autor: ukrywajka
Dodany: 27.12.2012, 17:43
Serdecznie Dziękuję :)
- Autor: hmm
Dodany: 25.12.2012, 16:39
Ogromne dzięki za budujący komentarz :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 02.12.2012, 12:38
Dziękuję za komentarz:)
- Autor: Kateraaa
Dodany: 09.11.2012, 16:54
Ogromnie dziękuję za opinie na temat moich wierszy :)
Pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 04.11.2012, 09:11
Znakomita twórczość
tak piękna jak ty
miło mii zaglądać tu
ciepluśko pozdrowiom:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 03.11.2012, 18:17
Dziękuję bardzo za komentarze :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 03.11.2012, 11:46
Bardzo podoba mi się twoja twórczość :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 03.11.2012, 07:25
Dziękuję Ci za Twoje ciepłe słowa o mojej skromnej twórczości. Zachęcają mnie do dalszego pisania. Lubię czytać Twoje wiersze.
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 19.10.2012, 02:23
Dziękuję za komentarz :) z biegiem czasu zagłębię się w twoją twórczości.
- Autor: DXM
Dodany: 07.10.2012, 07:25
Karolinko! Fajnie i z przekonaniem piszesz ...powrócę do Ciebie!
- Autor: Leo53
Dodany: 29.09.2012, 03:18
Dziękuję
- Autor: patswa57
Dodany: 25.09.2012, 08:59
dziękuję i wzajemnie
- Autor: moonraavi
Dodany: 25.09.2012, 07:59
ech Franciszko...ty tez jesteś cudowna..
- Autor: Valeria
Dodany: 25.09.2012, 05:56
Dziękuje? I twoje wiersze są cudowne, Wielki talent posiadasz:) pozdrawiam
- Autor: aneczka
Dodany: 24.09.2012, 14:30
Afrodyta palce lizać. Pozdrawiam.
- Autor: Wino
Dodany: 09.09.2012, 06:51

FRANCISZKA
iwonapokwicka