AleksanderPewien
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: AleksanderNazwisko: K.
- Wiek: 30l.Miejscowość: Lublin
- Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2012-09-09 11:20:58 Dodał wierszy: 160
-
O sobie: Był romantyzm. Jest dekadentyzm. Może to dobra droga do teraźniejszości?
Murom pora pokłony oddać.
Tępo nie patrzeć w ściany.
I ruszyć. Się. Fasady. Już nie stójmy, bo cicho. Jedźmy - nikt nie woła. - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dziękuję.. Nawet nie wiesz jak słowo dużo znaczy..
Pozdrawiam i dziękuję..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 09.02.2018, 23:46
O teraz i to, co następne,
Co było, a już nie wróci.
Przez to oblicze posępne,
Co ciszę nuci i nuci...
- Autor: Szuiram
Dodany: 16.09.2016, 08:07
Ładnie piszesz... Będę zaglądać...
- Autor: jestestwo
Dodany: 16.09.2016, 07:36
Ja też powróciłem, bo przecież skasowałem prawie 1400 powiedzmy wierszy... Nie wiem jak długo zostanę...
Wszystkiego dobrego.. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.09.2016, 06:37
Troszkę nie mam czasu, ale poczytam jeszcze Ciebie, bo ten ostatni świetny.. :)) 5!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.09.2016, 06:14
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.09.2016, 06:10
ładnie piszesz...podoba mi się jeszcze tu wrócę poczytać..
Pozdrawiam:)
- Autor: Cisza_
Dodany: 16.09.2016, 05:46
hejka :) miło że wpadłeś ! :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 01.03.2016, 12:48
W dużej mierze Cię rozumiem;)
- Autor: asper
Dodany: 11.01.2016, 17:37
Dzięki za podobanie :)
- Autor: zwyklainierafsp69
Dodany: 18.09.2015, 12:31
Miłośnik "Dziadów", romantyzmu, itp? :P
- Autor: Wika Agni
Dodany: 22.02.2015, 18:19
Witam witam :) pozdrowienia zostawiam
dziś jak ognisty feniks znów się odradzam :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 05.02.2015, 08:56
Masz bardzo ładne wiersze, ciekawe i inspirujące. Dobrze się je czyta i nie można przestać :) zostawiam 5, pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 28.07.2014, 07:53
słów gra tka każdy Twój wiersz.. cudne pisanie. pozdrówko =#=5
- Autor: acha
Dodany: 13.05.2014, 05:24
Świetnie piszesz Aleksandrze!
- Autor: Alderon
Dodany: 18.04.2014, 15:35
pozdrawiam w wiosenne popoludnie =
- Autor: FraniaMaj
Dodany: 07.04.2014, 09:43
Tak jest! Nie wiem czy teraz coś wpisze bo nie mam już nic w szufladzie, trzeba nadrobić zaległości a ty co nic nie wpisujesz ;))
- Autor: piotrex00
Dodany: 11.02.2014, 13:01
Dziękuję za komentarz ;)) pozdrawiam ciepło
- Autor: piotrex00
Dodany: 11.02.2014, 12:44
Dzięki, bardzo mi miło... ;))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 24.01.2014, 11:27
To tak jak i moje... poszperaj, znajdziesz więcej ;)) Pozdrawiam 'D
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 24.01.2014, 11:05
Dobre :)
- Autor: Mama52742
Dodany: 13.12.2013, 11:01
czy warto cierpieć za miliony? //pozdrawiam//5
- Autor: Ważka
Dodany: 12.12.2013, 12:45
to tylko bazgroły tylko po ekranie bardzo zgrabnym pismem :D
hihi zapraszam an resztę moich tekstów :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 10.12.2013, 17:14
piękny i szczery opis :) pozdrawiam i 5 w ciemno stawiam :D
poczytam teraz reszte wierszy :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 10.12.2013, 16:50
Dziękuję za oceny i komentarze. Przepraszam, że się z tym spóźniam.
- Autor: R. L.
Dodany: 23.11.2013, 12:31
Miasto inspiracji miasto poezji. Gdzieś to czytałem. Chyba na biletach MPK:). Dzięki Aleksandrze. Serce mi urosło po twoich słowach więc już siadam i piszę dalej. Pozdrawiam
- Autor: poeta1970
Dodany: 26.10.2013, 11:39
Dziękuję ponownie .):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 13.08.2013, 16:30
DZIĘKUJE :):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 12.08.2013, 11:44
dzięki ;)
- Autor: bezimienna_00
Dodany: 05.07.2013, 14:24
W takim razie zapraszam w swoje skromne progi ;) nic nie szkodzi :)
- Autor: Kamana
Dodany: 30.05.2013, 08:47
Dziękuje za komentarz. Zapraszam ponownie w wolnej chwili. Pozdrawiam :)
- Autor: Kamana
Dodany: 29.05.2013, 13:09
Dziękuję za komentarz:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 28.05.2013, 12:57
Nie wiem czy zamieszczę jeszcze tu swoje wiersze ale jeśli jestes zainteresowany to zapraszam do siebie na : ahmadeline.blogspot.com
Pozdrawiam :)
- Autor: SenioritaScandal
Dodany: 31.03.2013, 10:04
Nie wiem czy zamieszczę jeszcze tu swoje wiersze ale jeśli jestes zainteresowany to zapraszam do siebie na : ahmadeline.blogspot.com
Pozdrawiam :)
- Autor: SenioritaScandal
Dodany: 31.03.2013, 10:04
Werteryczny... też tak o sobie kiedyś mówiłam, później dotarło do mnie, że jest to bardziej dekadentyzm niż werteryzm ;)
- Autor: Valtteri
Dodany: 27.03.2013, 17:48
Kurczę! Sprawiłeś,że ponownie się tu zalogowałam i dodam wiersz! Dziękuję !:)
- Autor: SenioritaScandal
Dodany: 22.03.2013, 14:13
fajnie..cos mi to przypomina...tego samego szukam na ulicy tylko z gitarą..pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 18.03.2013, 12:41
chłopie, przejrzałem parę Twoich wierszy i powiem Ci, wiesz co piszesz...
- Autor: wygaszaczmyśli
Dodany: 14.03.2013, 16:21
Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam
- Autor: tomekspeed
Dodany: 21.01.2013, 18:26
nic byś nie poradził, ona już taka zła jest ;-)
- Autor: Carry51
Dodany: 08.01.2013, 11:19
Dziękuję Aleksandrze! :)
- Autor: hmm
Dodany: 27.12.2012, 10:46
nieco tajemniczy opis siebie... może więcej 'ciebie' odnajdę w twoich wierszach? ;>
*świetnie piszesz, pozdrawiam ;)
- Autor: Bajeczna
Dodany: 23.12.2012, 14:02
hmm... Dziękuję za liryzm Twej oceny.
- Autor: hmm
Dodany: 20.12.2012, 18:17
Piona za komentarz o Ameryce! Widzę że nie jestem sama :)
- Autor: SenioritaScandal
Dodany: 11.11.2012, 15:57
Bardzo fajnie piszesz! Mam nadzieję,że zostaniesz dostrzeżony przez większe grono :)
- Autor: SenioritaScandal
Dodany: 11.11.2012, 13:36
podobają mi się twoje wiersze :)
- Autor: alti15
Dodany: 25.10.2012, 09:39
Byłbym zaszczycony mogąc wiedzieć, komu i dlaczego wybitnie nie podoba się moja twórczość, gdyż ocena jest, ale o komentarz to już ktoś się nie pokwapił...
- Autor: AleksanderPewien
Dodany: 21.10.2012, 04:24
:)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 12.10.2012, 15:35
pozdrawiam
- Autor: Valeria
Dodany: 12.10.2012, 05:15
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Fellove Ocena: 5.00 (1 głosów)
Znam Cię lepiej niż możesz się poznać,
Bo kiedy liczyło się tylko by doznać
- Autor: AleksanderPewien. 433 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 05.02.2018, 22:04
Osobnikom młodszym, nie za młodym, nie starszym Ocena: 5.00 (1 głosów)
I tak Cię czeka zmiana
Zdegenerowana macierzy szarości.
- Autor: AleksanderPewien. 446 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 13.12.2017, 01:31
Gdy zgaśniesz Ocena: 4.88 (8 głosów)
Będę, gdy zgaśnie Ci słońce nad głową
I szalem ponurym przysłonią Cię bzy.
- Autor: AleksanderPewien. 608 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 22.02.2017, 16:53
Ranne myśli Ocena: 5.00 (4 głosów)
W ciszy porannej podwórka cień słyszę
Spokój kradnący z wychłodzonej kawy.
- Autor: AleksanderPewien. 614 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 14.11.2016, 02:19

iwonapokwicka