Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dziekuje, Klaudia! A w twoich wierszach tyle wrażliwego piękna .. :)
- Autor: polana
Dodany: 10.06.2015, 08:32
Tffu !
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 26.03.2015, 01:19
Wesołych Świąt..:)
- Autor: Carax
Dodany: 20.04.2014, 04:52
Właśnie przeczytałam pochlebny komentarz , nie często odwiedzam tą stronę.. Dziękuję bardzo ! Stworzyłam coś nowego zapraszam do czytania..
- Autor: ginger
Dodany: 08.11.2013, 20:04
Dziękuję! Bardzo mi miło, gdy ktoś mnie odwiedza, nie spodziewałam się, ze tak się spodobają moje wiersze ;)
- Autor: Holiness
Dodany: 05.11.2013, 18:31
☀ pozdrawiam ☀ i 5 :)
- Autor: ivonna
Dodany: 04.11.2013, 19:16
Twoje wiersze Klaudio, są piękne i przepojone wrażliwością. Pozdrawiam serdecznie :)5
- Autor: mondo1
Dodany: 01.11.2013, 18:05
dziękuję za pomocny komentarz coś mocno mnie przyćmiło
pozdrawiam :)5
- Autor: samotnicadono
Dodany: 31.10.2013, 17:16
Dziękuję za odwiedziny.Pokusiłam się o komentarz do kilku twoich wierszy.Malujesz słowem celnie emocje.Pozdrawiam.
- Autor: feniks62
Dodany: 31.10.2013, 06:18
oczywiście skorzystam z zaproszenia i poczytam..pozdrawiam..//
- Autor: Ważka
Dodany: 31.10.2013, 02:41
DZIĘKUJE ZA OCENĘ I KOMENTARZ;) PODRAWIAM
- Autor: ana81
Dodany: 31.10.2013, 02:13
Dziękuję za wpis.Pozdrawiam
- Autor: tancerka78
Dodany: 30.10.2013, 20:01
witam,dziękuje za komentarz do wiersza, mały oznake po sobie zostawie , bo piąteczke do twojego profilu wskoczy,
pozdrawiam,
- Autor: MARTIN
Dodany: 25.06.2013, 15:20
Bardzo Ślicznieeee... :))
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 10.12.2012, 05:38
Dziękuję za miłe słowa :) Bardzo podobają mi się Twoje wiersze, są piękne. Pozdrawiam :)
- Autor: Kacha
Dodany: 20.11.2012, 14:43
Dziękuję za Twoje komentarze,miło :)
piękny są Twoje marzenia i plany,pozdrawiam cieplutko.
- Autor: wiosna
Dodany: 19.11.2012, 19:18
Świetnie piszesz :)
- Autor: kalasanty
Dodany: 17.11.2012, 09:50
Dzięki za miły komentarz, pozdrawiam.
- Autor: marzyciel74
Dodany: 17.11.2012, 08:45
Klaudia, dzięki z a wsparcie. Twoje wiersze są piękne...
- Autor: zgredka9
Dodany: 16.11.2012, 06:16
dziekuje i pozdrawiam
- Autor: maldini06
Dodany: 12.11.2012, 18:06
Dziękuję za komentarz:) Wspaniale piszesz. Pozdrawiam.
- Autor: Kateraaa
Dodany: 08.11.2012, 18:25
;)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 08.11.2012, 18:23
Dziękuję za komentarz. Ładnie piszesz :) Będę wpadał! :)
- Autor: kamilbydzia
Dodany: 06.11.2012, 11:49
Dziękuję za komentarze:)
trzymaj się cieplutko:)
- Autor: [email protected]
Dodany: 04.11.2012, 06:20
Bardzo ładnie piszesz:)
czytam wszystkie Twoje wiersze:)
powodzenia w pisaniu opowiadania, na pewno dasz radę:)
Ja chcę spisać moje życie, jest dość ciekawe, może przerodzi się w książkę:) zapraszam do siebie:) trzymaj się cieplutko:)
- Autor: [email protected]
Dodany: 03.11.2012, 19:50
Dziękuję serdecznie za miły komentarz :) Podoba mi się bardzo to jak piszesz:)
- Autor: witek485
Dodany: 01.11.2012, 16:41
Dziękuję pięknie. :)
- Autor: Sowanka
Dodany: 02.10.2012, 13:05
pozdrawiam
- Autor: Valeria
Dodany: 01.10.2012, 04:30
witam na poeto :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 30.09.2012, 14:26
Dziękuje za komentarz..pozdrawiam
- Autor: aneczka
Dodany: 30.09.2012, 14:09

iwonapokwicka