• Imię: Nazwisko:
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: 0Gadu-Gadu:
  • Z nami od: 2012-09-30 08:42:42 Dodał wierszy: 0
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Dziekuje, Klaudia! A w twoich wierszach tyle wrażliwego piękna .. :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 10.06.2015, 08:32

Tffu !

Wesołych Świąt..:)

  • Autor: Carax Zgłoś Dodany: 20.04.2014, 04:52

Właśnie przeczytałam pochlebny komentarz , nie często odwiedzam tą stronę.. Dziękuję bardzo ! Stworzyłam coś nowego zapraszam do czytania..

  • Autor: ginger Zgłoś Dodany: 08.11.2013, 20:04

Dziękuję! Bardzo mi miło, gdy ktoś mnie odwiedza, nie spodziewałam się, ze tak się spodobają moje wiersze ;)

  • Autor: Holiness Zgłoś Dodany: 05.11.2013, 18:31

☀ pozdrawiam ☀ i 5 :)

  • Autor: ivonna Zgłoś Dodany: 04.11.2013, 19:16

Twoje wiersze Klaudio, są piękne i przepojone wrażliwością. Pozdrawiam serdecznie :)5

  • Autor: mondo1 Zgłoś Dodany: 01.11.2013, 18:05

dziękuję za pomocny komentarz coś mocno mnie przyćmiło
pozdrawiam :)5

Dziękuję za odwiedziny.Pokusiłam się o komentarz do kilku twoich wierszy.Malujesz słowem celnie emocje.Pozdrawiam.

  • Autor: feniks62 Zgłoś Dodany: 31.10.2013, 06:18

oczywiście skorzystam z zaproszenia i poczytam..pozdrawiam..//

  • Autor: Ważka Zgłoś Dodany: 31.10.2013, 02:41

DZIĘKUJE ZA OCENĘ I KOMENTARZ;) PODRAWIAM

  • Autor: ana81 Zgłoś Dodany: 31.10.2013, 02:13

Dziękuję za wpis.Pozdrawiam

witam,dziękuje za komentarz do wiersza, mały oznake po sobie zostawie , bo piąteczke do twojego profilu wskoczy,
pozdrawiam,

  • Autor: MARTIN Zgłoś Dodany: 25.06.2013, 15:20

Bardzo Ślicznieeee... :))

Dziękuję za miłe słowa :) Bardzo podobają mi się Twoje wiersze, są piękne. Pozdrawiam :)

  • Autor: Kacha Zgłoś Dodany: 20.11.2012, 14:43

Dziękuję za Twoje komentarze,miło :)
piękny są Twoje marzenia i plany,pozdrawiam cieplutko.

  • Autor: wiosna Zgłoś Dodany: 19.11.2012, 19:18

Świetnie piszesz :)

Dzięki za miły komentarz, pozdrawiam.

Klaudia, dzięki z a wsparcie. Twoje wiersze są piękne...

  • Autor: zgredka9 Zgłoś Dodany: 16.11.2012, 06:16

dziekuje i pozdrawiam

Dziękuję za komentarz:) Wspaniale piszesz. Pozdrawiam.

  • Autor: Kateraaa Zgłoś Dodany: 08.11.2012, 18:25

;)

Dziękuję za komentarz. Ładnie piszesz :) Będę wpadał! :)

Dziękuję za komentarze:)
trzymaj się cieplutko:)

Bardzo ładnie piszesz:)
czytam wszystkie Twoje wiersze:)
powodzenia w pisaniu opowiadania, na pewno dasz radę:)
Ja chcę spisać moje życie, jest dość ciekawe, może przerodzi się w książkę:) zapraszam do siebie:) trzymaj się cieplutko:)

Dziękuję serdecznie za miły komentarz :) Podoba mi się bardzo to jak piszesz:)

  • Autor: witek485 Zgłoś Dodany: 01.11.2012, 16:41

Dziękuję pięknie. :)

  • Autor: Sowanka Zgłoś Dodany: 02.10.2012, 13:05

pozdrawiam

  • Autor: Valeria Zgłoś Dodany: 01.10.2012, 04:30

witam na poeto :)

Dziękuje za komentarz..pozdrawiam

  • Autor: aneczka Zgłoś Dodany: 30.09.2012, 14:09
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]