Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl
Pozdrawiam
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.01.2014, 14:47
uśmiechy zostawiam:))
- Autor: LuKra47
Dodany: 15.01.2013, 18:46
Dzięki,też mam chorą jazdę w głowie :)
pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: wiosna
Dodany: 08.01.2013, 20:00
Natura śmierci !
Co możesz wiedzieć o jej naturze..?
Ja przeżyłem śmierć kliniczną
i uważam że należy się szacunek zmarłemu
tak czy siak
Dowodzono już że
podobne tratwy nasiąkały wodą
i rozpadały się zanim dobiły do brzegu.Woda nie była tu przeszkodą , zaś sama wycieczka
wrastała w coraz
bardziej pokręconom wyobraźnie
Nawiasem mówiąc
Mając wybór pomiędzy,mózgiem takim jak ty a rogami irlandzkiego łosia
- wybieram rogi
- Autor: jerzyChlopiec
Dodany: 31.12.2012, 06:48
Masz talent ;) tylko dlaczego jesteś taki tajemniczy..? Jakie jest Twe imię i ile liczysz wiosen? Wiem, moja ciekawość doniesie mnie do piekła ;)
- Autor: Carry51
Dodany: 28.12.2012, 14:11
Dzięki za pozdrowionka,dobrze że choć poezja jest szczera:),pozdrawiam również :)
- Autor: wiosna
Dodany: 15.12.2012, 15:05
Dziękuję za odwiedziny... Pozdrawiam...
- Autor: jestestwo
Dodany: 11.12.2012, 14:36
dobrze :) ja też postaram się poczytać Ciebie :) ale to już jutro gdyż idę spać :) rano szkoła. Więc słodkich i kosmatych :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 18.11.2012, 18:42
oh przestałeś nadążać ? Ostatnio nie jest tak źle .. w sumie dodaje ostatnio strasznie mało prawdę mówiąc :) choć zdarzają się dni gdy dodaje po 4-5 wierszy :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 18.11.2012, 18:29
Dziękuje;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 17.11.2012, 07:14
Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam.
- Autor: wicherek
Dodany: 10.10.2012, 08:31
Wciąż poznaję wspaniałych autorów i ich cudowne wiersze. Każdy inny, inaczej wyraża słowa, ale doskonałości pełno w każdym z nich.
Ty też jesteś znakomitym poetą.
Twoje wiersze wprawiają w zadumanie. Przy każdym, po przeczytaniu, zatrzymuje się na chwilę, żeby pomyśleć, przeanalizować.
Pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: evitka
Dodany: 09.10.2012, 15:37
Dziękuje za komentarz:) masz piękne wiersze:) pozdrawiam
- Autor: aneczka
Dodany: 04.10.2012, 14:53
pozdrawiam i ciesze sie ..że moge cie czytac..
- Autor: Valeria
Dodany: 03.10.2012, 06:15
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Tango Mrożka Ocena: 4.86 (7 głosów)
- Autor: kalasanty. 649 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 23.03.2013, 15:07
Kraina dla zuchwałych Ocena: 5.00 (1 głosów)
- Autor: kalasanty. 568 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 20.03.2013, 22:51
stan sprowadzenia na manowce Ocena: 4.83 (6 głosów)
- Autor: kalasanty. 690 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 01.03.2013, 15:49
Przemijanie Ocena: 5.00 (3 głosów)
- Autor: kalasanty. 633 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 27.02.2013, 23:52

kalasanty
iwonapokwicka