• Imię: Nazwisko:
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: Gadu-Gadu:
  • Z nami od: 2012-10-01 08:18:25 Dodał wierszy: 93
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl

Pozdrawiam

uśmiechy zostawiam:))

  • Autor: LuKra47 Zgłoś Dodany: 15.01.2013, 18:46

Dzięki,też mam chorą jazdę w głowie :)
pozdrawiam cieplutko :)

  • Autor: wiosna Zgłoś Dodany: 08.01.2013, 20:00

Natura śmierci !
Co możesz wiedzieć o jej naturze..?
Ja przeżyłem śmierć kliniczną
i uważam że należy się szacunek zmarłemu
tak czy siak
Dowodzono już że
podobne tratwy nasiąkały wodą
i rozpadały się zanim dobiły do brzegu.Woda nie była tu przeszkodą , zaś sama wycieczka
wrastała w coraz
bardziej pokręconom wyobraźnie
Nawiasem mówiąc
Mając wybór pomiędzy,mózgiem takim jak ty a rogami irlandzkiego łosia
- wybieram rogi

Masz talent ;) tylko dlaczego jesteś taki tajemniczy..? Jakie jest Twe imię i ile liczysz wiosen? Wiem, moja ciekawość doniesie mnie do piekła ;)

  • Autor: Carry51 Zgłoś Dodany: 28.12.2012, 14:11

Dzięki za pozdrowionka,dobrze że choć poezja jest szczera:),pozdrawiam również :)

  • Autor: wiosna Zgłoś Dodany: 15.12.2012, 15:05

Dziękuję za odwiedziny... Pozdrawiam...

dobrze :) ja też postaram się poczytać Ciebie :) ale to już jutro gdyż idę spać :) rano szkoła. Więc słodkich i kosmatych :)

oh przestałeś nadążać ? Ostatnio nie jest tak źle .. w sumie dodaje ostatnio strasznie mało prawdę mówiąc :) choć zdarzają się dni gdy dodaje po 4-5 wierszy :)

Dziękuje;-)

Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam.

  • Autor: wicherek Zgłoś Dodany: 10.10.2012, 08:31

Wciąż poznaję wspaniałych autorów i ich cudowne wiersze. Każdy inny, inaczej wyraża słowa, ale doskonałości pełno w każdym z nich.
Ty też jesteś znakomitym poetą.
Twoje wiersze wprawiają w zadumanie. Przy każdym, po przeczytaniu, zatrzymuje się na chwilę, żeby pomyśleć, przeanalizować.
Pozdrawiam cieplutko :)

  • Autor: evitka Zgłoś Dodany: 09.10.2012, 15:37

Dziękuje za komentarz:) masz piękne wiersze:) pozdrawiam

  • Autor: aneczka Zgłoś Dodany: 04.10.2012, 14:53

pozdrawiam i ciesze sie ..że moge cie czytac..

  • Autor: Valeria Zgłoś Dodany: 03.10.2012, 06:15
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Tango Mrożka Ocena: 4.86 (7 głosów)


  • Autor: kalasanty. 649 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 23.03.2013, 15:07

Kraina dla zuchwałych Ocena: 5.00 (1 głosów)


  • Autor: kalasanty. 568 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 20.03.2013, 22:51

stan sprowadzenia na manowce Ocena: 4.83 (6 głosów)


  • Autor: kalasanty. 690 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 01.03.2013, 15:49

Przemijanie Ocena: 5.00 (3 głosów)


  • Autor: kalasanty. 633 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 27.02.2013, 23:52