Praczka
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: Nazwisko:
- Wiek: 31l.Miejscowość:
- Płeć: KobietaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2012-10-10 08:11:49 Dodał wierszy: 146
-
O sobie: Chciałeś kaczeńce ukryć w mojej dłoni
nie spodziewałeś się, że Ci zabronię
wszak kocham Cię moim oddechem
za palcem na szybie malowane serce
za Twój w kieszeni mojej chowany różaniec
z nim jestem bezpieczna
zdecydowanie
A teraz zabierz mnie ze sobą
w swoich ócz błękitną podróż - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.01.2014, 14:41
tęskniłam za Pani twórczością.
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 20.01.2014, 04:41
Czytam
- Autor: jerzyChlopiec
Dodany: 05.02.2013, 02:56
Współczuję wszystkim zakochanym....
- Autor: mironiek
Dodany: 27.01.2013, 18:26
Przede wszystkim miła i serdeczna osoba!:) Przydałoby się więcej ludzi takich jak ona..Pozdrawiam:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 18.01.2013, 10:24
Pięknie piszesz! A tan bałwanek taki biały i niewinny:)
- Autor: Leo53
Dodany: 12.01.2013, 05:57
Dziękuję za Twoje słowa pod moim wierszem :) Pięknie - Pozdrawiam
- Autor: Simon Templer
Dodany: 10.01.2013, 17:44
Dziękuję za odwiedziny, miło mi, że się spodobało ;)
Pozdrawiam i zapraszam częściej :D
- Autor: Bajeczna
Dodany: 10.01.2013, 16:09
Dziekuje i masz Racje Ole są sweet:*
- Autor: trzcina0905
Dodany: 09.01.2013, 04:13
:) :) Dziękuję! Przesyłam Świąteczne Ciepło!
- Autor: hmm
Dodany: 25.12.2012, 16:45
Cóż...
- Autor: hmm
Dodany: 20.12.2012, 18:00
Masz słodziutkie wiersze. Uwielbiam je czytać, a taki jeden to najbardziej :3
- Autor: piotrex00
Dodany: 17.12.2012, 14:40
Miło mi,dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: wiosna
Dodany: 13.12.2012, 15:43
Pisz :-) w Twoim młodym umyśle pojawiają się piękne myśli :-) !
- Autor: Simon Templer
Dodany: 12.12.2012, 19:59
Jakże wymowna prośba - jedna z tych ktorych nie sposób nie-spełnić , hiii Ładnie piszesz ...5:))
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 10.12.2012, 05:26
dziękuje za rady ;) pewnie, że zawsze lepiej usłyszeć jak to wygląda z boku bo pewnych rzeczy autor może nie zauważyć. pozdrawiam ;)
- Autor: deadbymoon
Dodany: 08.12.2012, 19:27
zdecydowanie niczym, pewnie z upływem czasu zmienię zdanie ;)
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 08.12.2012, 18:22
Próbuję od tygodnia i nic..
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 08.12.2012, 05:45
świat można odbudować zawsze, trzeba tylko wiedzieć jak... dziękuję za rady. Pozdrawiam ;)
- Autor: deadbymoon
Dodany: 03.12.2012, 17:29
Ładne Te Twoje Wiersze - sa Takie bardzo Ciepłe i jednoczesnie takie Romantycznie Urokliwe...
Jest się nad Nimi czas pochylić - a radośc w sercu nie może sie mylić... pozdrawiammmmm...
- Autor: Alma44less
Dodany: 30.11.2012, 18:06
Dziękuje za komentarz :))
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 30.11.2012, 13:25
Pozostaw ocenę mnie, jako biernej obserwatorce :) Mimo wszystko zdania nie zmienię i będę tu zaglądać częściej.
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 27.11.2012, 17:04
Myślę, że każdy ma w swojej garderobie coś, co zawsze będzie z kimś kojarzyło... ;)
- Autor: sque
Dodany: 27.11.2012, 17:04
Dziękuję za słowa uznania, jako amatorka będę brała do siebie porady taki osób jak Ty ;)
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 27.11.2012, 16:57
Faktycznie - kupa.. Nie zwróciłam na to uwagi, aczkolwiek to mój pierwszy wiersz, więc dziękuję za poprawkę. Sama nie wpadłabym na to. Pokombinuję i może coś zmienię.
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 26.11.2012, 16:53
U Ciebie czuję się swojsko...
- Autor: jestestwo
Dodany: 26.11.2012, 16:27
Jak w treści utworu, jest chaos. Także zgadza się, zamęt zamierzony.
- Autor: sque
Dodany: 25.11.2012, 16:28
ślicznie ;DD zapraszam do komentowania i oceniania mojego profilku ;DD
- Autor: Chunckeyxd
Dodany: 18.11.2012, 17:27
Dziękuję serdecznie za poprawki... Pozdrawiam...
- Autor: jestestwo
Dodany: 18.11.2012, 13:50
Wiersz w tej tematyce ogólnych uczuć jest taki uniwersalny, że każdy może go na swój sposób zinterpretować i jest to plusem, bo każdy swoją interpretacje może dopasować, pięknie piszesz, masz talent, pozdrawiam i jeszcze nie raz tu zagoszczę :)
- Autor: Silent
Dodany: 15.11.2012, 19:41
Cieszę się ogromnie, że mój wiersz o zakochanym piracie tak Ci się spodobał. Byłem tylko raz nad morzem i od razu je pokochałem. Morze jest piękne, fascynuje mnie i żałuję, że mieszkam daleko od niego.W następnym wierszu też będzie morze, jego tytuł: Serenata del mar.
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 14.11.2012, 13:26
czasem literówka mi szwankuje:)
Ale dziękuje za uwagi;-)
dzieki raz jeszcze
- Autor: Aramena12
Dodany: 14.11.2012, 12:46
W Odessie na końcu ulicy
chałupka stoi - nieznaczna
mieszka w niej kobieta
sliczna...
choć jakoś inna
Praczka...
Ma delikatne dłonie
oraz mydlane oczy...
ale jej serce i dusza
zawsze Cię zauroczy...
Przepraszam ze w taki sposób ale ładnie napisałaś do Babci Ani.. i poczytałam i porozważałam Twoje wiersze i takie są właśnie .... że postanowiłam napisac co sadze o Tej jakże Ładnej Poezji która przez Ciebie przemawia... 5 z całą pewnoscią - ba nawet 5+...
- Autor: Alma44less
Dodany: 13.11.2012, 19:32
bardzo się cieszę że podobają Ci się moje słowa :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 13.11.2012, 15:23
oj tam oj tam
co stanie ma się stać a więc niema się co bać
wiem że łatwo tak się mówi
ale lepiej się nie smucić
pozdrawiam
- Autor: hanyniu78
Dodany: 12.11.2012, 15:23
Dziękuję za miłe słowa o moich wierszach, po nich natchnienie bardziej sprzyja!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 28.10.2012, 10:58
Dziękuje i miło mi że komuś się podobają się moje wiersze, pozdrawiam!
- Autor: Bodzio17
Dodany: 25.10.2012, 06:57
ładniusie wiersze, pozdrawiam Cię :) :*
- Autor: cristiano1111111111
Dodany: 15.10.2012, 11:09
Świetne wiersze, lubię ten klimat.
- Autor: Wino
Dodany: 14.10.2012, 11:38
pozdrawiam
- Autor: Valeria
Dodany: 14.10.2012, 02:56
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
*inspiracja wersem Urszuli Kozioł Ocena: 4.88 (8 głosów)
Usta mnie bolą z niepocałowania
Zamarły policzki w bezsilnym czekaniu
- Autor: Praczka. 958 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 14.01.2014, 15:21
Chcesz więcej Ocena: 5.00 (5 głosów)
A więc wracam
gdy wołasz stęsknionym skomleniem
- Autor: Praczka. 710 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 09.07.2013, 13:16
Nie mów mi Ocena: 3.50 (2 głosów)
A ja kocham usta spiętrzone
tuż nad moją piersią
- Autor: Praczka. 725 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 20.04.2013, 09:35
Ballare Ocena: 5.00 (1 głosów)
Wzrok pewny siebie
kontra
- Autor: Praczka. 692 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 13.04.2013, 12:11

iwonapokwicka