aneczka
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: AniaNazwisko:
- Wiek: 37l.Miejscowość: korsze
- Płeć: KobietaGadu-Gadu: 34180932
- Z nami od: 2010-06-13 14:48:37 Dodał wierszy: 634
-
O sobie: Czasem siebie nie poznaje, czasem mnie pełno, a czasem mało.. Mam zmienny charakter gdy mam trudne chwile, staram się jasno myśleć, nigdy nie mogę płakać, nawet jeśli chcę coś wypłakać nie mogę, trudno ale chociaż pozostaje mi pisanie wierszy i tam najlepiej siebie mogę pokazać jaka jestem naprawdę..
Lubie pomagać ludziom, przez to się uczę i sama wyciągam z tego refleksje. Przez całe życie się uczymy, choć czasem tego nie czujemy - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Hmmm... dobrze... rozumiem, że w tym całym osamotnieniu i presji jakim została pozostawiona ta osoba można popełnić nieodwracalny w życiu błąd... jednak mimo wszystko... obojętność jaka przemawia w głosie tej postaci i to względem innej żyjącej już istoty mrozi mi krew w żyłach... przepraszam... ale podtrzymują moją opinię... Pozdrawiam
- Autor: Corven
Dodany: 02.02.2015, 00:39
Jednak prawdą każdego poety bywa, że jeno jego wierszowy przekaz tajemnic duszę skrywa :-) Pozdrawiam :-)
- Autor: Corven
Dodany: 26.01.2015, 18:27
Pamiętam jeszcze poetów którzy na moim profilu bywali. Jesteś jedną z nich. Dziękuję ci za to:)
- Autor: poeta1970
Dodany: 18.01.2015, 04:53
Śliczne, aneczko...
- Autor: rozalka
Dodany: 22.11.2014, 18:26
Heheh :D
to było git!
997 tel.zaufania
- Autor: piotr1975
Dodany: 30.05.2014, 20:40
510 709 689
Agent odszkodowań
- Autor: aneczka
Dodany: 15.02.2014, 09:25
Cześć!
W Internecie jest program, który pozwala zarabiać pieniądze. Wysyłam Ci tego maila, bo pewnie Cię to zainteresuje.
Pieniądze można zarabiać na różne sposoby, np.:
- Czytając e-maile
- Rejestrując się w innych programach
- Kupując produkty
- I wiele innych!
Szybko załóż konto, bo inaczej możesz stracić wiele pereł! Wejdź na portal, klikając ten link:
https://www.moneymilioner.pl/159641
Pozdrawiam
Ania Lelonek
- Autor: aneczka
Dodany: 23.01.2014, 19:43
Piękne i głębokie w swej wymowie wiersze. Pozdrawiam bardzo serdecznie :)5
- Autor: mondo1
Dodany: 13.12.2013, 18:32
Piękne wiersze pozdrawiam i 5 zostawiam :)
- Autor: ana81
Dodany: 03.11.2013, 16:18
Pozdrawiam serdecznie...twoje wiersze mają to coś Wielkiego :))
- Autor: tancerka78
Dodany: 25.10.2013, 14:59
przybyła jesień
zapłakana
na nogi włożyła
kalosze
ozdobione w żółte
liście
w reku trzyma
upleciony
naszyjnik z kasztanów
dla dorosłych dzieci i starców
wkłada do koszyka
jadalne grzyby
żeby starsza pani
nie miała styczność
z muchomorami
pracuję z dębami
karmiąc w lasach
zwierzęta
żołędziami
ciepłem pożegnała lato
- Autor: aneczka
Dodany: 07.10.2013, 12:16
dy nastaje
rozkwita dusza
oplata ciepłem
serce
pięknie i czysto
łagodzi słowo
czerń zamienia w biel
życie w raj
- Autor: aneczka
Dodany: 05.10.2013, 15:18
Aneczko poszperałem w twojej prozie tu i ówdzie i jestem wzruszony... masz duży i piękny dar :) /5
- Autor: piotrex00
Dodany: 12.09.2013, 04:08
nic mnie nie załamie
nawet twój zimny dotyk
- Autor: aneczka
Dodany: 30.07.2013, 12:32
Dzięki za przeczytanie i miły komentarz. To motywuje do dalszych prób.
- Autor: lasic
Dodany: 12.06.2013, 04:20
Dziękuję za odwiedziny u moich misiów i miły komentarz :)
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 24.05.2013, 14:28
Dziękuję za komentarz .Pozdrawiam cieplutko
- Autor: tancerka78
Dodany: 19.04.2013, 15:32
gdy słońce rano wstaje
ptaki ćwierkają melodie
z radości
trawa pikę krople rosy
- Autor: aneczka
Dodany: 06.04.2013, 14:05
dziękuję za ponowną wizytę pozdrawiam
- Autor: dorota
Dodany: 26.03.2013, 19:46
Dziękuje za oceny i komentarze:)
- Autor: poeta24
Dodany: 16.03.2013, 14:27
dziękuję za ocenę i komentarz
- Autor: dorota
Dodany: 04.03.2013, 19:22
:)
- Autor: Powolny
Dodany: 04.03.2013, 19:00
Dziękuję pięknie i cieszę się, że w gust trafiłem...:)
Pozdrawiam gorąco;)
- Autor: Powolny
Dodany: 02.03.2013, 19:49
Super wiersze piszesz,pozdrawiam serdecznie ;)))))
- Autor: Tomekfranczuk
Dodany: 02.03.2013, 16:15
Dzięki za ocenę!:)
- Autor: lacrima333
Dodany: 25.02.2013, 19:15
Aniu. Twoje wiersze potwierdzają bardzo dobrą aurę jaką dajesz otoczeniu.Pozytywne myślenie przeksztalcasz w wiersze.A są one tak ciepłe ,sympatyczne ,aż krzycza dobrocią.Pozdrawiam :-))
- Autor: kazy
Dodany: 20.02.2013, 18:54
Przeczytałem częśc Twych wierszy o miłości, marzeniach... są piekne. Zgrabnie i przejrzyście piszesz. Bardzo mi sie podoba Twoja Tworczość. Dlatego bedę częściej zagladać do Ciebie. A tymczasem zostawiam 5 :))
Pozdrawiam :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 19.02.2013, 20:58
;))
- Autor: Ignotus
Dodany: 19.02.2013, 18:10
smutek jest naszym największym natchnieniem ? ponoć...
- Autor: hitch
Dodany: 07.02.2013, 18:57
Nie mnie skrzywdzili lecz moją przyjaciółkę,
- Autor: dorota
Dodany: 07.02.2013, 18:48
Nie stety
- Autor: Słaba
Dodany: 27.01.2013, 19:11
Szczęśliwego Nowego Roku!!!:D Samej radości,błogosławieństwa Bożego i duuużo weny!!!:D
- Autor: Enisajs
Dodany: 01.01.2013, 11:54
smutek jest mądry.......pisz dalej pozdrawiam
- Autor: Perliczka86
Dodany: 11.12.2012, 17:30
Aneczko. Dlaczego u Ciebie tak smutno. Poczytałem trochę Twoich wierszy i czuję się przygnębiony doświadczeniem i wnętrzem 23-letniej kobiety. Co ja powinienem pisać będąc trzy razy starszy?
- Autor: vitosh
Dodany: 10.12.2012, 17:28
Bardzo piękny styl.Pozdrawiam i zapraszam do mnie...l
- Autor: Perliczka86
Dodany: 30.10.2012, 07:25
:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 17.10.2012, 02:34
poetryroom.pl
- Autor: aneczka
Dodany: 16.10.2012, 15:53
poetryroom.pl
- Autor: aneczka
Dodany: 16.10.2012, 15:53
ten wiersz "Śnieg" nie jest mój, na dole napisana jest jego historia, pozdrawiam :)
- Autor: Bodzio17
Dodany: 13.10.2012, 05:03
Twój wiersz "Czas płynie" na prawdę mi się spodobał ! oby tak dalej! Pozdrawiam ;)
- Autor: Bodzio17
Dodany: 10.10.2012, 17:00
bardzo lubię Twoje wiersze, pozdrawiam :)
- Autor: kalasanty
Dodany: 08.10.2012, 02:18
Dziękuję. Zawsze miło przeczytać "super", nawet jeśli ktoś spędza wieczór na tej stronie raz na miesiąc :)
- Autor: szukajacy_swojego_miejsca
Dodany: 06.10.2012, 14:56
Dziękuję za wizyty na moim profilu i za miłe komentarze
P.s. Piszesz, że też chciałabyś mieć bilet do nieba, przecież załatwiłem bilety dla wszystkich przyjaciół z poeto.pl. Tobie oczywiście też.
Pozdrawiam.
- Autor: jlewan
Dodany: 03.10.2012, 14:55
Czytam Twoje wiersze i baaardzo mi się podobają,pokazują Twoją wrażliwą duszę i delikatność zarazem,coś mi się wydaje,że będę częściej Ciebie odwiedzać:) Pozdrawiam serdecznie i czekam na nowe teksty!:)
- Autor: Enisajs
Dodany: 03.10.2012, 01:59
Dziękuje za miłe slowa:)
- Autor: aneczka
Dodany: 28.09.2012, 14:21
zgadzam sie z FRANCISCKA..
- Autor: Valeria
Dodany: 27.09.2012, 23:33
Twoje wiersze są inteligentne i inspirujące, gratuluje talentu :)
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 24.09.2012, 14:27
MASZ PIĘKNA DUSZE POZDRAWIAM I UŚMIECH ZOSTAWIAM:)
- Autor: WOJTEK444
Dodany: 21.09.2012, 14:59
Pięknie piszesz. Pozdrawiam.
- Autor: Wino
Dodany: 21.09.2012, 00:35
Dziękuję i również pozdrawiam :)
- Autor: Sowanka
Dodany: 17.09.2012, 14:30
Ja również pozdrawiam i życzę duuużo słoneczka ;)
- Autor: Panna Migotka
Dodany: 16.09.2012, 14:18
Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam!!
- Autor: Panna Migotka
Dodany: 14.09.2012, 02:04
Dzięki i wszystkim za komentarze:) pozdrawiam
- Autor: aneczka
Dodany: 13.09.2012, 14:57
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Bezgranicznie Ocena: 0.00 (0 głosów)
Bez imiena
Żyje na jawie
- Autor: aneczka. 189 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 24.08.2024, 00:28
Wilk Ocena: 5.00 (1 głosów)
obudził mnie piękny
Sen wyjącego księżyca
- Autor: aneczka. 161 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 24.08.2024, 00:01
Wilk Ocena: 0.00 (0 głosów)
obudził mnie piękny
Sen wyjącego księżyca
- Autor: aneczka. 124 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 24.08.2024, 00:01
Wilk Ocena: 0.00 (0 głosów)
obudził mnie piękny
Sen wyjącego księżyca
- Autor: aneczka. 128 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 24.08.2024, 00:01

iwonapokwicka