Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Pozdrowienia Serdeczne...
- Autor: Tomasz44
Dodany: 21.02.2021, 15:56
Witaj ::))
Serdecznie dziękuję za bardzo ciepły komentarz.
Pozdrawiam równie ciepło ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 09.04.2015, 09:52
Spokoju Jagódko..:)
- Autor: Carax
Dodany: 20.04.2014, 04:30
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka . Czas przemyśleń i wzruszeń .
Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha i pokrzepienia serca .
- Autor: ivonna
Dodany: 17.04.2014, 15:36
Walentynkowy buziak ;-)*
- Autor: ivonna
Dodany: 14.02.2014, 17:24
Dziękuję i pozdrawiam (piękny pies) ;))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 10.02.2014, 17:19
Zastanawiam się nad jednym..
Dlaczego jeszcze nie masz idę mnie piątali :-)
Nadrabiam szybko
- Autor: piotrex00
Dodany: 31.01.2014, 13:48
A dziękuję hi hi :-) Wzajemnie
- Autor: piotrex00
Dodany: 31.01.2014, 13:47
Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl
Pozdrawiam
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.01.2014, 14:48
Wesołych Świąt:)
- Autor: Carax
Dodany: 24.12.2013, 09:39
Dziękuje za komentarz ,i składam serdeczne życzenia Wesołych Świąt....radości w ten wyjątkowy czas
wszelkiej pomyślności ,zdrówka ,wspaniałych prezentów,tego Ci życzę RÓŻA.,,;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 23.12.2013, 11:38
Wesołych Świąt:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 23.12.2013, 06:54
Ze wschodzącego miasta
życzenia Ci przesyłam
Niech pierwsza gwiazdka
Wigilię radosną rozpoczyna ;)
WESOŁYCH ŚWIĄT !:)
- Autor: ivonna
Dodany: 22.12.2013, 22:44
Jagódko dziękuje i pozdrawiam serdecznie :):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 07.12.2013, 16:23
Jagódko - Cudnie u Ciebie jak zwykle... Pozdrawiam
- Autor: Alma44less
Dodany: 26.11.2013, 12:24
Podobają mi się twoje wiersze.Pozdrawiam :)))
- Autor: feniks62
Dodany: 17.11.2013, 15:11
PIĘKNE WIERSZE POZDRAWIAM I 5 ZA PROFIL ZOSTAWIAM
- Autor: ana81
Dodany: 12.11.2013, 07:39
Pięknie dziękuję za odwiedziny na moim profilu, przemiły i ciepły komentarz. Pozdrawiam serdecznie! :)
- Autor: ~~* RockAngel *~~
Dodany: 11.11.2013, 14:19
Bardzo dziękuje Jagódko :)) Pozdrawiam :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 10.11.2013, 13:14
Nie wiem co się stało. Masz prawo nie komentować a komentujesz:). Dziękuję:)
- Autor: poeta1970
Dodany: 10.11.2013, 11:37
Dziękuję za komentarz i ocenę :) Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: kinga.los
Dodany: 10.11.2013, 09:46
Dziękuje i pozdrawiam :):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 07.11.2013, 15:47
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za wpis :):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 15.09.2013, 11:10
Piękne wiersze.. :) interesujące... ;)
Oczywiście 5 do profilu ;)
Pozdrawiam !
- Autor: PoetkaDuszy
Dodany: 06.08.2013, 06:01
Dziękuję za odwiedziny i gorąco pozdrawiam! :))
PS: Naprawdę byłem chory, kiedy byłaś w Warszawie. Nie wykręcałem się. xP
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 03.08.2013, 05:14
Nie ma za co :))
Pozdrawiam serdecznie :))))
- Autor: kinga.los
Dodany: 03.08.2013, 04:27
Jagódka owoc słodki
kocha pieski i stokrotki
profil jej odwiedziłem
i piątkę zostawiłem
- Autor: niebieska róza
Dodany: 26.07.2013, 13:07
Bo dawno ich nie pisałam ;) Miło, że się podoba ;)
- Autor: Danka Sikorska aka iwaly
Dodany: 26.07.2013, 07:31
Dziękuję i vice versa :))
- Autor: kinga.los
Dodany: 26.07.2013, 07:17
http://www.youtube.com/watch?v=GRxofEmo3HA
dla ulubionych serwuję dziś relaks muzyczny ulubionego kompozytora ..:) pozdrawiam :))))
- Autor: ivonna
Dodany: 26.07.2013, 05:35
Dziękuję ponownie,za odwiedziny miłego dnia .):):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 26.07.2013, 04:44
Przesyłam uściski :)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 25.07.2013, 01:48
pozdrawiam serdecznie :):):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 24.07.2013, 13:10
Dziękuję za miłe słowa...:))
- Autor: tancerka78
Dodany: 24.07.2013, 08:25
pozdrawiam serdecznie,życzę miłego dnia
:):):)
- Autor: MARTIN
Dodany: 24.07.2013, 05:27
Dziękuję za tak miłe słowa otuchy.Pozdrawiam Cię serdecznie..)):
- Autor: tancerka78
Dodany: 15.07.2013, 11:55
I ja pozdrawiam serdecznie, dziękując za to, że jesteś.
- Autor: barbara211
Dodany: 08.07.2013, 14:04
Dziękuję za komentarz ..:)) Pozdrawiam :)
- Autor: ivonna
Dodany: 06.07.2013, 10:45
{ 5 }...:)
- Autor: ivonna
Dodany: 06.07.2013, 04:10
Dzięki Jagódko - pozdrawiam i miłego dnia życzę , całego weekendu zresztą !!!:)))))
- Autor: ivonna
Dodany: 06.07.2013, 04:09
kochasz to co ja...///pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 29.06.2013, 14:40
Pozdrawiam Jadziu cieplutko:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 28.06.2013, 12:20
i oczywiście 5 zostawiam ;)
- Autor: porzeczka
Dodany: 24.06.2013, 03:21
Dziękuję za odwiedziny. Ja również będę wpadać do Ciebie częściej. Zagłębiłam się w kilka Twoich wierszy i są naprawdę świetne, jedne - urzekają prostotą, w innych podoba mi się głębia i język ;))
pozdrawiam
- Autor: porzeczka
Dodany: 24.06.2013, 03:20
Czytać przyjemnie jest (:
- Autor: jesion
Dodany: 16.06.2013, 00:55
Bardzo dziękuję za komentarze :))
Pozdrawiam pięknie :)))
- Autor: rafsp69
Dodany: 09.06.2013, 13:09
Dziękuje za komentarz ,pozdrawiam serdecznie .))::)
- Autor: tancerka78
Dodany: 04.06.2013, 12:31
Dziękuję bardzo. Ja również jestem zawsze z Tobą. :))
Ściskam mocno! :))
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 04.06.2013, 11:46
:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 28.05.2013, 11:25
Dziękuję za komentarz,
zaczynam dopiero od dziś pisanie wierszy :]
- Autor: Karolina.
Dodany: 02.05.2013, 10:55
Dziękuję :))) Pozdrawiam
- Autor: DA-nuta
Dodany: 02.05.2013, 10:40
Dziękuję kochana za miły komentarz:)Buziaki i pozdrawiam:)
- Autor: mariola77712
Dodany: 30.04.2013, 14:28
Wesołych świąt i jajeczka smacznego:)))
- Autor: Aramena12
Dodany: 28.03.2013, 17:26
Piszesz bardzo piękne wiersze.
- Autor: smutek90
Dodany: 20.03.2013, 08:23
Masz piękne wiersze czytam je ,ale na Twój profil weszłam pierwszy raz. Jak mogłam przeoczyć ? pozdrawiam :)))) 5
- Autor: mama80
Dodany: 17.03.2013, 07:32
Dziękuję :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 17.02.2013, 17:44
Znikłaś:(
- Autor: Aramena12
Dodany: 12.02.2013, 09:17
Dzięki za komentarz :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 10.02.2013, 05:49
Mądra i ciepła z Ciebie kobieta, oraz fantastyczna autorka. Takich ludzi potrzebuje nie tylko ten portal, ale i świat. :)
Pozdrawiam serdecznie! :)
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 29.01.2013, 13:08
Dziękuję bardzo za miły komentarz :) pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 28.01.2013, 20:58
Pozdrawiam ;)))
- Autor: tomekspeed
Dodany: 27.01.2013, 14:33
Dziękuję za miły komentarz :)To prawdziwe :)
- Autor: mariola77712
Dodany: 27.01.2013, 11:05
Dziękuje za pozdrowienia;) i odwiedziny;)
- Autor: Piciu
Dodany: 01.01.2013, 16:11
Dziękuje za wspaniałe komentarze :)
- Autor: FRANCISZKA
Dodany: 01.01.2013, 09:43
Dziękuję za komentarze.
Pozdrawiam.
- Autor: pabro68
Dodany: 30.12.2012, 13:38
Dziękuję - :) :)
- Autor: hmm
Dodany: 30.12.2012, 11:12
Dzięki :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 29.12.2012, 17:49
Dziękuję :) Moc uznania za Pierwszą lokatę :) :)
- Autor: hmm
Dodany: 29.12.2012, 17:26
Dziękuję , że jesteś....
- Autor: jestestwo
Dodany: 28.12.2012, 15:49
Gratuluję pierwszej lokaty w rankingu. Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: vitosh
Dodany: 27.12.2012, 06:56
Jagódko! Wrażliwa i niesamowicie czuła Poetko...będę Ciebie odwiedzać, ponieważ wzruszasz, podsuwasz rady...
Pozdrawiam świątecznie!
- Autor: Leo53
Dodany: 22.12.2012, 17:09
Dziękuje za komentarz i pozdrawiam :-)
- Autor: Ignotus
Dodany: 22.12.2012, 16:07
Bardzo Dziękuję za ocenę i również Pozdrawiam - Masz ładne i wyważone wiersze ...
- Autor: Alma44less
Dodany: 22.12.2012, 14:14
Dzięki za miłe komentarze
Serdecznie pozdrawiam:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 22.12.2012, 13:43
Ponad to, co napisała "wiewióreczka" jesteś osobą otwartą i odważną, jedną z nielicznych, którzy podają swe personalia na profilu. Oceną masz u mnie wysoką.
- Autor: vitosh
Dodany: 22.12.2012, 10:08
Ślicznie piszesz Cudna Kobitko - Lubię Cię czytać.
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 21.12.2012, 16:45
Jesteś w moich ulubionych. Ja też Cię lubię czytać.
Piszę o różnych rzeczach, skupiam się na sytuacjach przeżytych, bywa że wyciągam wnioski w postaci jakiejś puenty. Nie zawsze mi się uda - jak to w życiu. Dziękuję i pozdrawiam. Zapraszam na mój profi audio , na chomikuj.pl.
- Autor: vitosh
Dodany: 21.12.2012, 13:41
Ja myślę że to dobry pomysł był,może tu znajdą się dwie wrażliwe dusze:)
życzę Ci tego Jasnowłosa:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 20.12.2012, 17:50
Dziękuje za miły komentarz :) Pozdrawiam
- Autor: poetryroom_pl
Dodany: 20.12.2012, 11:06
Dziękuję :0 Chociaż nie mam pojęcia gdzie się mojej twardości dopatrzyłaś ;)
- Autor: Ewokles
Dodany: 15.12.2012, 15:08
Przyjdzie Jasnowłosa,trochę cierpliwości:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 15.12.2012, 10:06
Wiem przepraszam,i wybacz mi to:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 12.12.2012, 17:28
dziękuję za ciepłe słowa otuch.czasem łatwiej jest się wygadać zupełnie obcej osobie niż znajomym.Pozdrawiam gorąco!!:)
- Autor: sieliwiak
Dodany: 11.12.2012, 19:34
Aleś Ty Śliczna nieprzyzwoicie a twa poezja wprost należycie - dopasowana i tak skrojona wprost na ramiona. hiiiiiiiii :))
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 11.12.2012, 15:33
Dziękuję za miły komentarz.
- Autor: początkującapoetka
Dodany: 09.12.2012, 11:24
Dzięki za miłe komentarze, ze mnie to raczej taki "mały"amatorek.Między Tobą zaś, a Twoimi wierszami jest coś magicznego. Pozdrawiam bardzo gorąco!
- Autor: marek1403
Dodany: 09.12.2012, 10:35
ha ha nie to york-terier taka troszkę większa od typowej miniaturki. ale jest kochana masz racje piesio najlepszy przyjaciel
- Autor: [email protected]
Dodany: 08.12.2012, 16:35
Oj mój głosik skrzypi jak jasna cholera,mam zapalenie krtani,córka jest w szoku i ciągle się chichocze bo myśli że Mama sobie robi żarty:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 03.12.2012, 18:21
Też lubię rowerek spacery to najbardziej:)
łyżwiarką nie jestem uczę się,i wiecznie poobijana jestem,gdyby Mąż nie asekurował,to w gipsie do lata bym tkwiła,:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 03.12.2012, 16:37
Muszę ci powiedzieć że taką Mamę chciałabym mieć,wrażliwą kochającą:)
To szczęście i skarb dla dziecka:)
Wyglądasz jak nastolatka,nie pomyślałabym że masz dorosłego syna:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 03.12.2012, 05:45
(:
- Autor: jerzyChlopiec
Dodany: 01.12.2012, 17:42
Ty wiesz ża ja lubię Cię;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 26.11.2012, 16:00
Dziękuję za miłe słowa. Myślę jednak, że są zbyt wygórowane. Pozdrawiam cieplutko... A swoją drogą to spójrz w lustro , a zobaczysz piękną kobietę...
- Autor: jestestwo
Dodany: 22.11.2012, 12:02
Dzięki i wzajemnie :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 17.11.2012, 14:37
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji?,też mam dziecko i jakim trzeba być człowiekiem w tym przypadku Matką żeby zabronić i karać w ten sposób ich oboje!!!!
- Autor: Aramena12
Dodany: 17.11.2012, 10:50
Pozdrawiam serdecznie;)))
- Autor: piotr1975
Dodany: 11.11.2012, 11:18
jakbyś chciała mogę dać ci jeszcze parę dobrych rad co do tekstów :-)
- Autor: gregorsko
Dodany: 11.11.2012, 10:39
Dziękuję:)
- Autor: Kateraaa
Dodany: 10.11.2012, 15:59
Myśle że jestem dobrym Ludziem,ale nie każdemu dogodzi czasem:)
Tak to bywa ,ale fajnie że tu można liczyć na szczerość i szczerą krytykę:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 10.11.2012, 06:17
Spoko Maleńka:)
Fajne są takie portale,można spotkać tu np bardzo fajnych i przyjaznych ludzi:)
Ty do nich się zaliczasz,jesteś miła,szczera i wyczuwam nutke kochliwośći i nadwrażliwośći;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 10.11.2012, 05:56
Miałam upadki i wzloty,ale faktycznie miłość dodaje sił ale czasem i ją odbiera:)
Ja idę mocno do przodu,stwierdzam że te wszyskie zmartwienia i niepotrzebne emocjonalne myślenie bardziej mnie pogrążały:)
Więc chce być Wojownicza i i jak to pisze naga ssaki,być Suką hahaha:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 09.11.2012, 04:50
Znikąd ich nie biorę :) poprostu jak mam ochotę albo czuję taką potrzebę to piszę :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 08.11.2012, 16:28
ty też sie trzymaj cieplutko,już czuć zimny oddech zimy:(
pozdrawiam
- Autor: hanyniu78
Dodany: 08.11.2012, 14:51
Moja droga to jest opowiadanie :) ale tu jest że tak powiem fragment
http://oczamiczarownicy.uchwycone-chwile.pl/
Tu masz całość .. znaczy się jeszcze dodajemy części i pracujemy nad tym ale jest ciekawiej :) zdjęcia są i w ogóle :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 07.11.2012, 15:54
dziękuję:*
- Autor: miki
Dodany: 07.11.2012, 15:30
Dzięki Jasnowłosa:)
Nam potrzebni i my im też:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 06.11.2012, 18:47
dziękuję za szery komentarz- pozdrawiam ciepło:-)
- Autor: ANILEWE
Dodany: 06.11.2012, 05:01
Ojoj, niezręczna sytuacja, "Od serca" jest adresowany do mojej przyjaciółki, Dorotki :/ przepraszam za nieporozumienie :/
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 04.11.2012, 10:20
Dzięki za komentarz ;) od razu mam humor na cały dzień za taką opinię :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 04.11.2012, 08:29
Moja droga ,
To nic wielkiego , powiedziałam tylko co mi w tym zgrzyta :) nie jestem poetką więc nie znam się też na krytyce. Ale czytam dużo wierszy...
I też zazwyczaj piszę wiersze na spontanie :) a każda cenna uwaga jest na wagę złota
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 04.11.2012, 07:30
Dziękuje ci Bardzo ale trafiłaś,już kiedyś coś takiego usłyszałam:)
Jasnowłosa jakoś tak pasuje do Ciebie:)
Bo włosy masz śliczne i uroda bardzo oryginalna;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 04.11.2012, 06:50
dziękuję za ukłon, zapraszam do mnie częściej. pozdrawiam
- Autor: Perliczka86
Dodany: 04.11.2012, 05:52
Szczera recenzja z Mojej strony jest tylko przyjemnośćia ich dodawania Jasnowłosa:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 04.11.2012, 05:11
Dzięki za komentarze piszesz ciekawie będę zaglądał częściej pozdrawiam :-)
- Autor: gregorsko
Dodany: 03.11.2012, 21:02
Oo to także ciekawe :) Spróbuj więc napisać ta ksiązke :) trzymam kciuki ;)
- Autor: Abigeil
Dodany: 03.11.2012, 19:53
Miło mi jasnowłosa za fajniutkie komentarze:)
Pozdrawiam
- Autor: Aramena12
Dodany: 03.11.2012, 15:59
Pozdrawiam i zapewniam, że kolejne piątki dla Ciebie ode mnie są kwestią czasu.
- Autor: Wino
Dodany: 03.11.2012, 15:31
Kochaj słowa poezji, które są w Tobie, to kwiat Twojego wnętrza. Nie trać nigdy wiary w siebie i pisz o tym co dusza czuje.
Pozdrawiam serdecznie
- Autor: skorpion
Dodany: 03.11.2012, 09:14
Piszesz pięknie ,czytając Twoje wiersze to tak jakbym słuchał piękna melodię.Głęboki ukłon umiejętnościom. Tak trzymaj. :-)))
- Autor: kazy
Dodany: 03.11.2012, 07:27
dziękuję za wszystko:) jesteście bardzo mili :)
- Autor: [email protected]
Dodany: 03.11.2012, 07:25
Nie nasz za co dziękować
w tobie sama siła jest
piszesz co serce czuje
to piękno w tobie jest :)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 02.11.2012, 16:28
Dziękuje za miłe komentarze:)
Dziewczyno jasnowłosa:)
Pozdrawiam:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 02.11.2012, 16:20
dzięki piękne, bałam się wejść na portal,
wy tak pięknie piszecie, aż dech zapiera :):):)
- Autor: [email protected]
Dodany: 01.11.2012, 15:38
Pjykniuśkie dziynki za miły konentoz u mnie
zyce ci syćka dobrego w pisaniu
witom cie na tym portalu
pozdrowiom serdecnie
a zaglondoł tys tu bede
pjyknie pises:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 01.11.2012, 03:28
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
SERCE OTWARTE NA OŚCIEŻ Ocena: 5.00 (5 głosów)
Otworzyła przed nim serce
jak otwiera się najpiękniejszą księgę
- Autor: [email protected]. 1040 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 11.04.2014, 16:48
WALENTYNKI: WYZNANIA MIŁOSNE Ocena: 5.00 (2 głosów)
Moja droga Walentynko nie żyj w strachu i rozterce,
proszę- otwórz dla mnie swoje serce.
- Autor: [email protected]. 798 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 14.02.2014, 20:53
SEJMIK ZWIERZĄT (politycznie, prawdziwie) Ocena: 5.00 (4 głosów)
W państwie króla lwa
bardzo źle dziać się zaczyna,
- Autor: [email protected]. 958 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 31.01.2014, 17:17
ŁAMIĘ SIĘ Z WAMI OPŁATKIEM Ocena: 4.88 (8 głosów)
Łamię się z Wami Opłatkiem
Łamię się z Wami nadzieją
- Autor: [email protected]. 1109 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 23.12.2013, 16:25


iwonapokwicka