Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka . Czas przemyśleń i wzruszeń .
Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha i pokrzepienia serca .
- Autor: ivonna
Dodany: 17.04.2014, 15:46
Wszystkich, z którymi na tym portalu wymieniałem ze mną myśli, spojrzenie na życie, poglady - dziś żegnam.
Wszystkie opublikowane tu wiersze zabrałem ze sobą.
Na koniec zacytuję w tym miejscu Wieszcza:
" Dziś was rzucam i dalej idę w cień - z duchami ,
A jak gdyby tu szczęście było - idę smętny".
Kłaniam się pięknie Waszej twórczości , Waszym wzruszeniom, Waszym uczuciom...
Vito Stanson Hum (vitosh)
- Autor: vitosh
Dodany: 08.01.2014, 10:17
Dziękuję za odwiedziny i miłe słówko.
Wszystkiego dobrego!
- Autor: loka
Dodany: 06.01.2014, 10:56
Dziękuję za odwiedziny i życzenia. Tobie również życzę w Nowym Roku wszystkiego co piękne, zdrowe i ciekawe:))
- Autor: DA-nuta
Dodany: 04.01.2014, 11:07
Wszystkiego na Nowy Rok 2014 r samych bogactw tych w sercu i portfelu;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 31.12.2013, 13:21
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 ;-)
- Autor: ivonna
Dodany: 30.12.2013, 16:30
Tobie również wszystkiego najlepszego w 2014
..by twój wewnętrzny poeta dalej się rozwijał:)
- Autor: mironiek
Dodany: 30.12.2013, 16:03
Ze wschodzącego miasta
życzenia Ci przesyłam
Niech pierwsza gwiazdka
Wigilię radosną rozpoczyna ;)
WESOŁYCH ŚWIĄT !:)
- Autor: ivonna
Dodany: 22.12.2013, 22:13
Witaj:)) nie jem tylko żadnych przetworów kupionych , sama jestem zapalonym zbieraczem grzybów:))) pozdrawiam serdecznie:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 11.11.2013, 17:44
**pozdrawiam**
- Autor: Ważka
Dodany: 06.11.2013, 08:53
Pozdrawiam bardzo :) Wkurza , ale powoli wytłumaczyłam sobie , że chorym trzeba współczuć - więc współczuję :) WRACAJ CZASEM :)
- Autor: ivonna
Dodany: 22.10.2013, 11:49
Dziękuję za niezmiernie życzliwe słowa :)) Pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 30.07.2013, 13:32
Bardzo dziękuję za miłe słowa, poczytałam kilka wierszy i z pewnością wrócę...zaciekawiłeś mnie:) Ja także zostawiam piątkę . Piszę o tym, bo jakiś kret tu zaniża oceny...ale czy one są ważne?
- Autor: mamusia45
Dodany: 18.07.2013, 05:46
Dziękuję , pozdrawiam i PIĄTKĘ zostawiam...:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 25.06.2013, 17:28
dzięki
- Autor: katarzyna22
Dodany: 29.05.2013, 09:25
Dziękuję za odwiedziny u moich misiów i miły komentarz :)
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 24.05.2013, 14:24
Za wpisanie do ulubionych z głębi serca - dziękuję
- Autor: ivonna
Dodany: 31.03.2013, 12:32
Bardzo dziękuję za ciepłą opinię. Pozdrawiam :))
- Autor: ivonna
Dodany: 31.03.2013, 11:34
dziękuję za opinię - happy-end jest tylko w filmach niestety... :-(
miło, że mnie "poczytałeś" - pozdrawiam :-)
- Autor: ANILEWE
Dodany: 15.02.2013, 10:54
Ale zrobiłem galimatias! Przepraszam jeszcze raz, ale tak to wszystko mi wyglądało i logicznie się układało.
Będę Cię czytać, jak będziez publikować. Pozdrów córkę i od czasu do czasu jej posłuchaj.
- Autor: vitosh
Dodany: 02.02.2013, 18:00
Pomyłki się zdarzają więc nie ma za co przepraszać ,Dorota to moja siostra , a ja mam trzy córki , wstawiłam swoje wiersze bo moja córeczka najstarsza bardzo mnie prosiła , no i nie tylko po tylu cudownych komentarzach tak mi się jakoś przyjemnie zrobiło , ale czas na refleksje i tak muszę sobie dać . pozdrawiam
- Autor: mama80
Dodany: 02.02.2013, 17:53
Tym jednym z rycerzy jestem ja sama , dziękuję za komentarz :)
- Autor: mama80
Dodany: 02.02.2013, 17:31
Witku! Bardzo dziękuję za sympatyczne komentarze pod moimi wierszami i za wizyty u mnie.
Przyznam, że często czytam Twoje piękne i mądre
w swojej treści utwory.
Mam Ciebie w ulubionych i często tam wracam z ogromna przyjemnością.
Życzę dalszych wspaniałych pomysłów i gorąco pozdrawiam.
- Autor: jlewan
Dodany: 01.02.2013, 18:19
Dziękuję ci za szczerość :D 5 ode mnie :D
- Autor: Marcin Elsi Elsner
Dodany: 01.02.2013, 18:03
Dziękuję Witku. Wstukuję specjalne pozdrowienia dla Ciebie: Parole, parole, parole...
- Autor: DA-nuta
Dodany: 28.01.2013, 09:13
Witku!
Ostatnio rzadko tutaj wpadam, a nawet jak... to na chwilę!
Dzisiaj posiedziałam nad Twymi wierszami i tak bardzo Tobie zazdroszczę tego dystansu do życia...przeżyć niektórych też:)))
Pozdrawiam bardzo serdecznie!
pamiętająca Marysia
- Autor: Leo53
Dodany: 27.01.2013, 17:48
Dzięki serdeczne za odwiedziny i miły komentarz.Dużo zdrowia życzę i co najmniej tyle samo optymizmu.Mocno pozdrawiam!
- Autor: marek1403
Dodany: 26.01.2013, 14:10
Poczytałam, posłuchałam i będę tu zaglądać:)
- Autor: MKG
Dodany: 13.01.2013, 20:32
Dziękuję za bardzo sympatyczny komentarz! Styl, w którym piszę, jest jakby częścią mnie, nie wiem, czy potrafiłbym pisać inaczej. Pierwszy wiersz zamieściłem na próbę i bardzo się zdziwiłem, że się aż tak bardzo podoba, ponieważ był w stylu klasycznym. To mnie zachęciło do pisania, bo dotychczas robiłem to czasami dla rozrywki. Cieszy mnie to, że są chętnie czytane.
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 09.01.2013, 17:58
Tak to jest, że zagorzały przeciwnik rymów pisze składny wiersz rymowany, bo ileż można pisać wiersze białe?
- Autor: mironiek
Dodany: 08.01.2013, 17:50
Czytaj , a jak Ci się znudzi, możesz posłuchać. Na chomikuj.pl (w profilu vitosh folder ZZZ Taka sobie talia) są moje wiersze, czytane przeze mnie z tłem muzycznym. Możesz z tego profilu je ściągać. Jest tych plików MP3 dość dużo, bo 55, nie wszystkie są udane, ale wszystkie są moje. Pozdrawiam i zapraszam.
- Autor: vitosh
Dodany: 06.01.2013, 09:54
Dziękuję Witku :))) Twoje miłe słowa dodały mi otuchy. Jestem tu od miesiąca i jeszcze nie ogarniam wszystkiego. Zaciekawiłeś mnie swoimi wierszami, więc biorę się do czytania. Pozdrawiam.
- Autor: DA-nuta
Dodany: 05.01.2013, 16:17
To miłe. Serdecznie dziękuję.
- Autor: vitosh
Dodany: 03.01.2013, 15:51
trochę posłuchałam resztę poczytałam i pokrewna duszę w Tobie odnalazłam z czego się cieszę:)
pozdrawiam
- Autor: LuKra47
Dodany: 31.12.2012, 10:55
Dziękuję pięknie za miłe słowa:)
Z natury jestem szczerym człowiekiem i nie wstydzę się niczego co dotyczy mojej osoby, jestem otwarta na ludzi, tych dobrych i tych złych.:) Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: [email protected]
Dodany: 22.12.2012, 12:55
Dziękuję bardzo za zaproszenie. Na pewno tam zajrzę:)
Twoje wiersze są magią:)
Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: [email protected]
Dodany: 21.12.2012, 19:09
Zapraszam.
Publikuję na chomikuj.pl (w profilu vitosh folder ZZZ Taka sobie talia) swoje wiersze w wersji audio. Zapraszam, a po odsłuchaniu poproszę o komentarz.
- Autor: vitosh
Dodany: 21.12.2012, 13:00
pozdrawiam, muszę tutaj zdecydowanie częściej zaglądać ;)
- Autor: kalasanty
Dodany: 21.12.2012, 12:48
Dziękuję za miłe słowa. Ostatnio ktoś zwrócił mi uwagę na problemy z rytmiką, więc cieszę się, że udało mi się ją utrzymać w ryzach. Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: marrek13
Dodany: 19.12.2012, 12:32
Przepraszam, ale nie umiem krócej.
- Autor: vitosh
Dodany: 19.12.2012, 12:05
długaśne ale fajne
- Autor: Akacja
Dodany: 18.12.2012, 01:47
U Ciebie dominuje nowoczesny wiersz nierymowany i nierytmiczny, ja jestem przywiązany do rymu i rytmu. Jeżeli moja skłonność Cię nie rozprasza, zapraszam.
- Autor: vitosh
Dodany: 13.12.2012, 06:12
bardzo podobają mi się Twoje wiersze
- Autor: Simon Templer
Dodany: 12.12.2012, 17:40
Przypomnę, że miom oczekiwaniem jest Twój wiersz rymowany, dojrzale i mądrze zrymowany o takiej fabule, jaką potrafisz opisać. Czekam spokojnie.
- Autor: vitosh
Dodany: 11.12.2012, 07:42
I mam nadzieję że nie zawiodę twoich oczekiwań :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 10.12.2012, 19:00
Bardzo mi miło że Ci się podoba :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 10.12.2012, 19:00
Dla tych, co chętniej słuchają niż czytają cudze wiersze, publikuję na chomikuj.pl w profilu vitosh swoje wiersze w wersji audio. Zapraszam, a po odsłuchaniu proszę o komentarz.
- Autor: vitosh
Dodany: 09.12.2012, 11:17
Dziękuję za komentarz! Twoje wiersze zawieraja sporo wiedzy, dlatego chetnie je czytam!
Punktacja dla mnie.... a czy to ważne, że polecialam niżej???
Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: Leo53
Dodany: 25.11.2012, 05:06

vitosh
iwonapokwicka