• Imię: TomekNazwisko:
  • Wiek: 25l.Miejscowość: Okolice Krakowa
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2012-11-03 18:39:04 Dodał wierszy: 59
  • O sobie: Odkopałem to konto zupełnie przypadkiem.
    3 lata różnicy robią swoje.

    Wszystko co napisałem przed 2015 uważam za relikt przeszłości, do którego nie chcę, ale to naprawdę nie chcę wracać.
    Tak to jest. Perspektywa zmienia się z wiekiem. Boję się co będzie jak dorosnę.
    Pozdrawiam.
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Nie zgadłeś, Tomku, wiersz, który przeczytałeś, pisałem około pół godziny :) Pozdrawiam Cię :)

Rozumiem rozumiem :) poczekamy Tomku do soboty tylko nie zapomnij mi wysłać :)

  • Autor: Kamana Zgłoś Dodany: 13.05.2013, 03:29

Jasne Tomku prześlij mi na e-maila :) chętnie przeczytam i jestem pewna, że piszesz opowiadania równie dobrze jak i wiersze :) [email protected] napisz jak wyślesz :)

  • Autor: Kamana Zgłoś Dodany: 12.05.2013, 05:42

Powiem ci Tomku przypominasz swoją osobę mnie 20 lat temu...wrażliwy emocjonalnie dojrzale tylko ciało dziecka...zdradza kim jestem...dziękuje za wiersze i wspomnienia...pozdrawiam Aramena:))))

Ręka wogóle nie boli, 16 gips mi już ściągają.
Zawołam cię jak złamię nogę w basenie :)

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 12.05.2013, 02:45

Hej!...ciesze się że wróciłeś..mam nadzieje że ręka nie boli, jestem ratownikiem medycznym..przy mnie bys sie nie utopił jedynie hehe pozdrawiam..

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 11.05.2013, 14:50

Dzięki :)

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 31.03.2013, 06:47

Tomku Wesołych Świąt !!!

  • Autor: Wino Zgłoś Dodany: 31.03.2013, 05:23

Byłem w Polsce, kraju absurdu, gdzie 12 latek może być doroślejszy od wielu dorosłych i mieć poważniejsze przemyślenia. Mnie na przykład interesuje istota istnienia. Jak to się stało, że istniejemy, czujemy, myślimy. Jak to możliwe, że rozwinęliśmy to wszystko do tego stopnia, żeby odkryć poezję? Za dużo pytań, za mało czasu...

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 30.03.2013, 13:25

Nie wiem czy zrozumiałem... ale nie byłem nigdzie. Ciągle w tym samym miejscu... Aż się nudzę.

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 29.03.2013, 11:35

..no ty gdzie byłeś tak długo,..wiesz jak na 12 lat masz dobrze pod sufitem..az mnie zdziwienie bierze..

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 28.03.2013, 20:36

ale co gdzie?

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 27.03.2013, 14:02

..a ty gdzie????

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 27.03.2013, 07:11

no tak..tak ma na imię...jest ruda..pokrecona i..ta Pamela i mi sie podoba...dzisiaj gramy w klubie Orion..zarabiamy na sprzet...

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 24.03.2013, 05:46

To mam nadzieję że się już rozgrzałeś i odmarzłeś. Nie zrozumiałem, mam uwierzyć czy nie, że tak się nazywa?

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 24.03.2013, 03:12

oj..mamy kapele..grałem na molo..tyłki nam przymarzły...Orliku..ale kaptujemy fajna solistke świetny wokal ma..a na imie. ma,.nie uwierz...PAMELA hehe

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 23.03.2013, 18:14

Pewnie jeszcze się świecą, hehe. Gdzie grałeś? Na polanie w Holandii?

  • Autor: tomek1 Zgłoś Dodany: 23.03.2013, 14:15

dzieki juz poprawiłem..po wczorajszym koncercie hehe jeszcze mi literki skaczą..

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 23.03.2013, 11:49

Dziękuje za komentarz.Dość szeroko rozwinęłam ten temat w wierszu "Ratujmy Ojczyznę".Zapraszam do
przeczytania.Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: askier Zgłoś Dodany: 16.03.2013, 15:57

Dziękuje za komentarz.Dość szeroko rozwinęłam ten temat w wierszu "Ratujmy Ojczyznę".Zapraszam do
przeczytania.Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: askier Zgłoś Dodany: 16.03.2013, 15:57

lepiej gram niz pisze..ale co mi tam..masz charakter w wierszach a mnie sie to podoba..tak trzymaj..

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 15.03.2013, 18:20

ja tez polecam

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 15.03.2013, 13:25

Fajnie piszesz. Polecam wszystkim Twoje wiersze.

  • Autor: Wino Zgłoś Dodany: 05.11.2012, 04:26
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

"12 - Martwi (do)słownie" Ocena: 5.00 (4 głosów)

Słowa jak ciężkie odłamy
Ołowiem spadają na głowy.

  • Autor: tomek1. 518 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 28.06.2015, 23:00

Ocena: 0.00 (0 głosów)


Coraz ciężej jest pozostać

  • Autor: tomek1. 550 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 23.06.2015, 23:30

"10 - Zima" Ocena: 5.00 (1 głosów)

Krajobraz szarpany śniegiem jak struny gitary,
w takie właśnie dni widzę tyle ile trzeba.

  • Autor: tomek1. 550 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 22.06.2015, 22:42

"09 - Czara" Ocena: 5.00 (5 głosów)

Jedna łza przepełni czarę,
jedno słowo przeważy szalę.

  • Autor: tomek1. 638 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 20.06.2015, 23:26