Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Poezja niczym z królewskiego dworu.Pozdrawiam:))
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 11.05.2014, 10:26
wiersze Twoje drążą w sercu *****
- Autor: acha
Dodany: 02.04.2014, 16:23
Dziękuję za komentarz !
Widzę, że zamieszkujesz kochane przez wielu miasto :P.
Pozdrawiam :)
- Autor: olide
Dodany: 22.03.2014, 15:25
W rzeczy samej, wiele rzeczy może natchnąć poetę. To dzięki tym natchnieniom, powstają lepsze i gorsze wiersze.
Pozdrawiam :)
- Autor: Cień_Świtu
Dodany: 13.03.2014, 13:46
Dzięki i pozdrawiam ;))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 09.03.2014, 16:30
Rozumiem i nie mam za złe ;)
- Autor: Kamana
Dodany: 02.06.2013, 07:44
Nie przypominam sobie aby było to zakazane ani nie używane. To normalny wiersz. Historia jak historia, to po prostu dzisiejsze oglądanie iście fascynującej telewizji. Pozdrawiam :)
- Autor: Kamana
Dodany: 01.06.2013, 16:07
Twoja poezja, to powiem Ci taka mała uczta dla umysłu, trzeba się nauczyć nią delektować, by ją w pełni zrozumieć;)
- Autor: buba
Dodany: 14.02.2013, 08:57
Ps. Zapraszam do przeczytania i oceny innych moich wypocin :D
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 13.02.2013, 19:20
Dziękuję za komentarz :) cieszę się że należysz do ludzi krytykujących z sensem i sympatycznie :)
Pozdrawiam :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 13.02.2013, 19:11
*oczywiście piszesz, nie "PISZĘ"
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 13.02.2013, 15:41
*oczywiście piszesz, nie "PISZĘ"
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 13.02.2013, 15:41
Ps. Mówisz róże w kompoście? Jeśli by mi się podobało to czemu nie? :) Ja patrzę co mi się podoba a nie co większość uważa za ładne ;p
Piszę ok, można zaryzykować że ładnie :) daję 4:)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 13.02.2013, 15:40
Mimo że po pierwszym przeczytaniu Twojego komentarza podskoczyło mi ciśnienie (ah te emocje :) ) to dziękuję za komentarz :) lecz publikując tu to co napiszę wiem że nie wszystkim będzie się to podobało bo nie piszę by się wszystkim podobało :) najważniejsze że adresatka była zadowolona :) piszę przedewszystkim by wyrazić to co czuję a nie by podbijać czytelników :) jak ktoś pozytywnie oceni to fajnie, jak nie to płakać nie będę :) jak czytam kogoś utwór to oceniam emocjami, patrzę czy treść jest ok :) bo nie każdy jest mistrzem pióra :) nie każdy chce być królem poezji :) ja wyrażam emocje a nie tworzę modny obraz który podbije serca :)
Serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 13.02.2013, 15:34
Przeczytałam Twoje wiersze, nie wszystkie. Podobają mi się, dobrze piszesz.....;)
- Autor: TeQuila
Dodany: 06.02.2013, 21:43
;)
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 28.11.2012, 08:49
dziękuję za opinie za to mi się podoba twój nick hehe świat wiedzmina ;)
- Autor: [email protected]
Dodany: 27.11.2012, 17:19
To sposób podziękowania za zajęcie na wieczór, tak? ;)
- Autor: fioletowanitka
Dodany: 27.11.2012, 17:10
Witam , Piękne wiersze ;) zapraszam do przeczytania mojego, napisałam go z głębi serca, ;) Mam nadzieję że się spodoba ;)
- Autor: Chunckeyxd
Dodany: 19.11.2012, 14:27
fajne wiersze piszesz :)
- Autor: alti15
Dodany: 19.11.2012, 13:11
http://www.poeto.pl/show,47888,Poeta_.html każdy z nas piszących zasługuje :) bo jeżeli ty mówisz że nie zasługujesz to ja też nie zasługuje i większość udzielających się również więc skąd nazwa poeto ? ;3
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 13.11.2012, 12:12
Witam Poeto na naszym portalu :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 13.11.2012, 08:40
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Odyseja Ocena: 5.00 (2 głosów)
czekaj na mnie a wrócę
czekaj wiernie i lojalnie
- Autor: Jaskier. 464 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 23.12.2015, 05:15
Kochanek Ocena: 5.00 (3 głosów)
Smutna ta zimowa kołderka
Gdy tak niewinnie
- Autor: Jaskier. 582 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 29.12.2014, 16:22
Bajka o Cnocie Ocena: 5.00 (3 głosów)
Ty kanarku w złotej klatce,
Wciąż ciekawa świata krowo,
- Autor: Jaskier. 719 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 17.12.2014, 06:32
Prawda Ocena: 5.00 (5 głosów)
Lubię gdy stąpasz szelestem
Po dywanie ciszy, bosymi stopami.
- Autor: Jaskier. 640 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 11.11.2014, 20:54

Jaskier
iwonapokwicka