• Imię: JakubNazwisko:
  • Wiek: 32l.Miejscowość: Kraków
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2012-11-11 10:35:01 Dodał wierszy: 34
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Poezja niczym z królewskiego dworu.Pozdrawiam:))

wiersze Twoje drążą w sercu *****

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 02.04.2014, 16:23

Dziękuję za komentarz !
Widzę, że zamieszkujesz kochane przez wielu miasto :P.
Pozdrawiam :)

  • Autor: olide Zgłoś Dodany: 22.03.2014, 15:25

W rzeczy samej, wiele rzeczy może natchnąć poetę. To dzięki tym natchnieniom, powstają lepsze i gorsze wiersze.
Pozdrawiam :)

Dzięki i pozdrawiam ;))

Rozumiem i nie mam za złe ;)

  • Autor: Kamana Zgłoś Dodany: 02.06.2013, 07:44

Nie przypominam sobie aby było to zakazane ani nie używane. To normalny wiersz. Historia jak historia, to po prostu dzisiejsze oglądanie iście fascynującej telewizji. Pozdrawiam :)

  • Autor: Kamana Zgłoś Dodany: 01.06.2013, 16:07

Twoja poezja, to powiem Ci taka mała uczta dla umysłu, trzeba się nauczyć nią delektować, by ją w pełni zrozumieć;)

  • Autor: buba Zgłoś Dodany: 14.02.2013, 08:57

Ps. Zapraszam do przeczytania i oceny innych moich wypocin :D

Dziękuję za komentarz :) cieszę się że należysz do ludzi krytykujących z sensem i sympatycznie :)
Pozdrawiam :)

*oczywiście piszesz, nie "PISZĘ"

*oczywiście piszesz, nie "PISZĘ"

Ps. Mówisz róże w kompoście? Jeśli by mi się podobało to czemu nie? :) Ja patrzę co mi się podoba a nie co większość uważa za ładne ;p
Piszę ok, można zaryzykować że ładnie :) daję 4:)

Mimo że po pierwszym przeczytaniu Twojego komentarza podskoczyło mi ciśnienie (ah te emocje :) ) to dziękuję za komentarz :) lecz publikując tu to co napiszę wiem że nie wszystkim będzie się to podobało bo nie piszę by się wszystkim podobało :) najważniejsze że adresatka była zadowolona :) piszę przedewszystkim by wyrazić to co czuję a nie by podbijać czytelników :) jak ktoś pozytywnie oceni to fajnie, jak nie to płakać nie będę :) jak czytam kogoś utwór to oceniam emocjami, patrzę czy treść jest ok :) bo nie każdy jest mistrzem pióra :) nie każdy chce być królem poezji :) ja wyrażam emocje a nie tworzę modny obraz który podbije serca :)
Serdecznie pozdrawiam :)

Przeczytałam Twoje wiersze, nie wszystkie. Podobają mi się, dobrze piszesz.....;)

  • Autor: TeQuila Zgłoś Dodany: 06.02.2013, 21:43

;)

dziękuję za opinie za to mi się podoba twój nick hehe świat wiedzmina ;)

To sposób podziękowania za zajęcie na wieczór, tak? ;)

Witam , Piękne wiersze ;) zapraszam do przeczytania mojego, napisałam go z głębi serca, ;) Mam nadzieję że się spodoba ;)

fajne wiersze piszesz :)

  • Autor: alti15 Zgłoś Dodany: 19.11.2012, 13:11

http://www.poeto.pl/show,47888,Poeta_.html każdy z nas piszących zasługuje :) bo jeżeli ty mówisz że nie zasługujesz to ja też nie zasługuje i większość udzielających się również więc skąd nazwa poeto ? ;3

Witam Poeto na naszym portalu :)

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Odyseja Ocena: 5.00 (2 głosów)

czekaj na mnie a wrócę
czekaj wiernie i lojalnie

  • Autor: Jaskier. 464 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 23.12.2015, 05:15

Kochanek Ocena: 5.00 (3 głosów)

Smutna ta zimowa kołderka
Gdy tak niewinnie

  • Autor: Jaskier. 582 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 29.12.2014, 16:22

Bajka o Cnocie Ocena: 5.00 (3 głosów)

Ty kanarku w złotej klatce,
Wciąż ciekawa świata krowo,

  • Autor: Jaskier. 719 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 17.12.2014, 06:32

Prawda Ocena: 5.00 (5 głosów)

Lubię gdy stąpasz szelestem
Po dywanie ciszy, bosymi stopami.

  • Autor: Jaskier. 640 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 11.11.2014, 20:54