Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Wszystkiego najlepszego i tego o czym marzysz w Nowym Roku niech się wydarzy. Serdecznie pozdrawiam;))
- Autor: ENRIKA
Dodany: 01.01.2015, 09:15
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. ! :) Wesołych świąt! :))
- Autor: jaa7
Dodany: 23.12.2014, 12:29
☺
- Autor: ENRIKA
Dodany: 09.09.2014, 12:20
Danusiu smutne, że nie ma tu CIEBIE
- Autor: ENRIKA
Dodany: 24.08.2014, 09:58
Wiersze usunięte a komentarz zdaje się całkiem niedawno miałam pod wierszem. Dziękuję a ja nie mam co skomentować. Pozdrawiam :)
- Autor: Pesymist
Dodany: 28.03.2014, 13:39
Szczęśliwego Nowego Roku życzę:)
- Autor: feniks62
Dodany: 18.01.2014, 13:11
Danusiu - dobrego 2014 roku
- Autor: barbara211
Dodany: 31.12.2013, 20:30
Wszystkiego Najlepszego w tym Nowym Roku 2014 samych dobroci od losu;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 31.12.2013, 11:39
Piękne wiersze, piszesz Danusiu. Z wielką przyjemnością czytam i zaglądam.
Życzę samych szczęśliwych i radosnych dni, w nadchodzącym nowym roku. Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)
- Autor: mondo1
Dodany: 31.12.2013, 09:35
***pozdrawiam***
- Autor: Ważka
Dodany: 30.12.2013, 07:20
Dziękuję serdecznie i także życzę udanego 2014go :)!
- Autor: joanna144
Dodany: 29.12.2013, 16:41
bardzo dziękuje i nawzajem
wszystkiego dobrego
szczęścia pomyślności
na ten Nowy Rok !!!!
- Autor: samotnicadono
Dodany: 28.12.2013, 10:02
Wzajemnie Danusiu przepraszam za gafę ale już ją naprawiam najserdeczniejsze życzenia jeszcze Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku oby spełnił wszystkie marzenia.Róża ;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 26.12.2013, 08:49
Dziękuję za miłe życzenia i również życzę pięknych Świąt:>) Basia
- Autor: myszkabasia
Dodany: 25.12.2013, 12:29
spokojnych i radosnych Świąt
- Autor: barbara211
Dodany: 24.12.2013, 20:20
Wesołych Świąt:)
- Autor: Carax
Dodany: 24.12.2013, 09:51
Ze wschodzącego miasta
życzenia Ci przesyłam
Niech pierwsza gwiazdka
Wigilię radosną rozpoczyna ;)
WESOŁYCH ŚWIĄT !:)
- Autor: ivonna
Dodany: 22.12.2013, 21:58
Wesołych i pogodnych Świąt:)) pozdrawiam cieplutko:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 22.12.2013, 16:32
To dla mnie zaszczyt ;-)*
- Autor: ivonna
Dodany: 20.12.2013, 17:16
Pozdrawiam serdecznie ;) Miłego weekendu ;)
- Autor: ivonna
Dodany: 20.12.2013, 17:10
Całusy:))))
- Autor: Inclusus
Dodany: 20.12.2013, 15:24
Pozdrawiam cieplutko:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 04.12.2013, 16:16
Zawsze Uwielbiałam Sergiusza... Pozdrawiam...
- Autor: Alma44less
Dodany: 17.11.2013, 18:27
5 do profilu daję i będę nadrabiać zaległości.Pozdrawiam.:)
- Autor: feniks62
Dodany: 17.11.2013, 17:41
Jesienin - kiedyś sie zaczytywałam//pozdrawiam//
- Autor: Ważka
Dodany: 07.11.2013, 02:47
ano widzisz to jednak dobrze kombinowałam :) pozdrowionka :)
- Autor: Judyta
Dodany: 03.11.2013, 16:54
Piękne wiersze .Pozdrawiam i 5 zostawiam:))
- Autor: ana81
Dodany: 01.11.2013, 17:44
Może taki mały uśmiech dla mnie co? Uśmiechnij się! Podnieś swoje śliczne kąciki ust! Już prawie! Aaaa,dziękuję :-)
- Autor: kiraofficialstory
Dodany: 01.11.2013, 12:46
Piękne wiersze .Pozdrawiam:))
- Autor: ana81
Dodany: 26.10.2013, 13:25
Danusiu można i rapować. Tylko trochę za mało łaciny dodałem :)
- Autor: poeta1970
Dodany: 19.10.2013, 07:40
Mi mi mi.. Ech;-)
- Autor: piegowata.rusałka
Dodany: 15.10.2013, 06:36
Bardzo lubię Cię czytać. Szczególnie do gustu przypadł mi wiersz mi 'Przy murze'.
Serdecznie pozdrawiam:-)
- Autor: piegowata.rusałka
Dodany: 15.10.2013, 06:34
Czego tu się czepiają? Bardzo ładne artystyczne zdjęcie. Kobieta musi być deczko tajemnicza. Dzięki ci Danusiu za odwiedziny u mnie i to dogłębne:)
- Autor: poeta1970
Dodany: 13.10.2013, 23:38
Ach Danuś jo i cie tak całom widze :))))
Milusiki widocek :))))
dziynki za łodwiedziny ku mnie i za sycika
pozdrowiom cieplusiko:)))))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 12.10.2013, 03:12
...jednym oczkiem przez uchylone drzwi poetkowa zagląda
giocon-DA :)pzdr
- Autor: joanna144
Dodany: 11.10.2013, 23:15
:) ładne wiersze i autorka:)
- Autor: mimplant
Dodany: 07.10.2013, 09:06
Dziękuję za wizytę i pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: skorpion
Dodany: 03.10.2013, 12:48
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam:))
- Autor: feniks62
Dodany: 03.10.2013, 12:20
Ależ nie za ma co:). Wszyscy mi mówią że nie mam głosu a ja i tak sobie śpiewam. A co!
- Autor: poeta1970
Dodany: 22.09.2013, 03:51
Dowiadywałem się w Wydawnictwie w sprawie wydania tomiku i prosiłem o ocenę wierszy. Wiersze podobały się ( tak się wypowiedział pewien pan, który je oceniał ). Niestety wydadzą wyłącznie na mój koszt, a możliwość taka jest daleko poza moim zasięgiem :( Dałem spokój i już nigdy nie będę się starał o wydanie. Mam zresztą zamiar zrezygnować z pisania wierszy w ogóle, piszę właściwie tylko dla jednej osoby, a ostatnio zaczynam mieć wątpliwości, czy Ona ich pragnie :(
Pozdrawiam, Danuto :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 21.08.2013, 02:17
Dzięki za odwiedziny i za wpis.Pozdrawiam:))
- Autor: feniks62
Dodany: 18.08.2013, 14:15
Pozdrawiam:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 16.08.2013, 06:50
dziękuję:) pozdrawiam:)
- Autor: Kalina
Dodany: 15.08.2013, 04:18
Dziękuje za wpis.
- Autor: tancerka78
Dodany: 14.08.2013, 17:21
jaka ladna jesteś :)uwazaj na tych wariatow...:)pa
- Autor: joanna144
Dodany: 11.08.2013, 00:47
Dziękuję Danusiu za komentarz u mnie:)Pozdrawiam:)
- Autor: joanna144
Dodany: 10.08.2013, 11:53
Dziękuję, Danusiu :)) Jak dobrze pójdzie, będzie jeszcze 988 takich wierszy :)) Pozdrawiam :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 04.08.2013, 13:58
Da-nutko przymilkłaś a szkoda, skrobnij coś proszę
- Autor: Akacja
Dodany: 23.07.2013, 20:01
pozdrawiam gorąco :)
- Autor: corella10
Dodany: 02.07.2013, 15:43
5:)
- Autor: ivonna
Dodany: 02.07.2013, 14:18
Pozdrawiam Danusiu równie gorąco..:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 02.07.2013, 14:17
Ogromnie mi miło:))) Pozdrawiam:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 02.07.2013, 14:13
Jak nie motyle!?Jak one zapylają i znikają, z pustym sercem lub bez?Chłop bywa podobny czasem do motyla niestety.......:)))))))))
- Autor: feniks62
Dodany: 29.06.2013, 03:34
a,i jeszcze piąteczka do profilku,,,,
:):):)
- Autor: MARTIN
Dodany: 23.06.2013, 07:22
życzę miłej niedzieli, bardzo fajnie piszesz,
pozdrawiam.
:):):)
- Autor: MARTIN
Dodany: 23.06.2013, 07:21
dziękuję za miły komentarz,pozdrawiam
- Autor: katarzyna22
Dodany: 05.06.2013, 09:30
ja znam osobiście takiego faceta. :)
- Autor: dorota
Dodany: 30.05.2013, 14:10
Jezu, (wybaczcie że wymawiam to imię) piszesz wspaniale. Jestem twoim ogromnym fanem, i życze dalszych sukcesów:D
- Autor: piotrex00
Dodany: 22.05.2013, 13:02
Dziękuje za komentarz i czytanie mojego wiersza .:)
- Autor: tancerka78
Dodany: 22.05.2013, 12:52
Dziekuje za odwiedziny i pozdrawiam.
- Autor: askier
Dodany: 18.05.2013, 14:12
Dzieki za bardzo mądry komentarz.Pozdrawiam:)
- Autor: feniks62
Dodany: 06.05.2013, 08:02
Dzięki Danuś:))))
Pozdrawiam ciepluśko:))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 03.05.2013, 11:43
pozdrawiam
- Autor: Deyvi
Dodany: 17.04.2013, 03:37
Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze.Pozdrawiam.
- Autor: askier
Dodany: 27.03.2013, 06:31
Masz bardzo fajne i ciekawe wiersze na pewno jeszcze nie raz zajrzę :)
- Autor: Judyta
Dodany: 09.03.2013, 08:40
Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Bardzo, bardzo :)))
Mój awatar, to tym razem łowicka mandala. Raz na ludowo.
- Autor: DA-nuta
Dodany: 08.03.2013, 09:07
Pisze, że lubi szarość, lecz śmiem twierdzić, że jak każdej kobiecie, jest jej najpiękniej w kolorowej rozecie :)
- Autor: tydrych
Dodany: 07.03.2013, 15:18
Śliczna rozeta, oj właściwie nie wiew co, ale śliczne nie tylko ze względu kolorystyki :) Pozdrawiam serdecznie :)))
- Autor: toska
Dodany: 06.03.2013, 16:08
Dziękuję Danusiu za miłe komentarze:)Cieszę się że tak myślisz.Pozdrawiam serdecznie:)*
- Autor: mariola77712
Dodany: 05.03.2013, 19:07
Dziękuję za wpis:-)
- Autor: kazy
Dodany: 05.03.2013, 18:11
Czarodziejka słów :)
- Autor: Pawłoski
Dodany: 05.03.2013, 16:04
Danusiu jesteś Kochana :) Pozdrawiam serdecznie...
- Autor: KaeN1
Dodany: 04.03.2013, 09:41
Danusiu dziękuję za komentarz , pozdrawiam:)))
- Autor: mama80
Dodany: 26.02.2013, 18:01
Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 26.02.2013, 17:08
Dobrze że tydrych poprosił o fotkę Cieplej się zrobiło zimowa porą.Dzięki za komentarz.Pozdrawiam :-)
- Autor: kazy
Dodany: 19.02.2013, 17:33
A niech rozrywa,a co tam przecież przyjemność nie tylko jego będzie;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 18.02.2013, 16:48
Irku, dałam fotkę z przed dziesięciu lat. Może być?
- Autor: DA-nuta
Dodany: 15.02.2013, 19:13
Dawaj tu swoją fotkę /może być sprzed lat/ i określ sie "pciowo", bo te "O" można odczytac jako "obojnak". Nooo? Wieku nie musisz podawać. Jak masz objekcje, to : nie ma kobiet brzydkich. Są tylko te, co sie nie uśmiechają. Piszesz dobrze, no to nie wstydź się. Nie obślinię se na Twój widok monitora.:)
- Autor: tydrych
Dodany: 14.02.2013, 13:44
Podziwiam Twoją twórczość .Jest taka życiowo wyważona i zgrabnie napisana . Pozdrawiam. :-)
- Autor: kazy
Dodany: 14.02.2013, 06:53
Dziękuję za oceny:)
- Autor: mironiek
Dodany: 03.02.2013, 16:30
Tak mi wyglądało, że jest jakaś awaria z nickiem. Możesz pisać na mój e-mail, chyba ,że nie chcesz.
- Autor: vitosh
Dodany: 31.01.2013, 16:33
Podaj jakiś adres pocztowy, bo poczta na Twoim profilu nie działa. Jest to chyba spowodowane tym, że masz jakis błąd w nicku: profil nazywa się DAuta, a zgłasza się na moim jako DA uta. Skontaktuj się z adminem, ale on szybki nie jest.
Mam do Ciebie , jako malarki ( plastyczki) propozycję.
Stąd potrzeba kontaktu. Mój e-mail [email protected].
- Autor: vitosh
Dodany: 31.01.2013, 15:23
Wysyłam do Ciebie pocztą na tym portalu, ale mi nie przyjmuje.
Wiadomość jest taka:
Zapraszam na wycieczkę wirtualną.
"Den Bosch" URL na Youtube : http://youtu.be/JfGgYkID49c
- Autor: vitosh
Dodany: 30.01.2013, 16:38
Dziękuję za dobre słowo.Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 29.01.2013, 16:45
bardzo dziękuję za komentarze... a prawdziwa miłość ucieleśnia się niezależnie od czasu, przestrzeni i okoliczności...
Pozdrawiam :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 29.01.2013, 14:50
Chyba lubisz kusić.
I za to też Cię lubię.
Dziękuję za odwiedziny.
- Autor: vitosh
Dodany: 27.01.2013, 14:19
Dziękuję za wszystko. Przeczytam na pewno:)
Pozdrawiam
- Autor: loka
Dodany: 14.01.2013, 18:48
Wiesz.. Ja nie do końca rozumiem...:)
- Autor: loka
Dodany: 14.01.2013, 17:59
Masz rację koleżanko,czasem wiersz powstaje spontanicznie,potem długo nic i znów nagle, jak to mówią co w sercu to na widelcu.Pozdrawiam serdecznie i pisz proszę bo to jest cel i ciąg życia..
- Autor: maria
Dodany: 13.01.2013, 20:53
Farby jak najbardziej. Napisz potem jak poszło:)))
Pozdrawiam
- Autor: loka
Dodany: 12.01.2013, 08:18
Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 06.01.2013, 15:34
dzięki :-) pozdrawiam
- Autor: [email protected]
Dodany: 06.01.2013, 13:11
dzięki za odwiedziny Danuto z Włocławka. I polecam się łaskawej pamięci:)
- Autor: poeta1970
Dodany: 05.01.2013, 18:44
Nie przeczytałem wszystkich jak "rafsp69", ale tych kilka pozwalają mi zapisać Cię do ulubionych. Ulubiony jest bowiem styl Twoich wierszy.
- Autor: vitosh
Dodany: 05.01.2013, 14:42
Przeczytałem wszystkie - na tę chwilę - wiersze i z czystym umysłem daję 5. Niezwykła inteligencja w wierszach, piękny styl i mądrość. Więcej przemyśleń nie podam - Na razie :)
- Autor: rafsp69
Dodany: 05.01.2013, 10:54
Droga Danusiu czasem sama zastanawiam się czemu piszę taki a nie inny komentarz pod danym wierszem. To jest pierwszy impuls, pierwsza myśl po przeczytaniu wiersza ... Jak dłużej nad tym pomyśleć daję w ten sposób ludziom do myślenia. Pozdrawiam cieplutko
- Autor: jestestwo
Dodany: 04.01.2013, 12:43
a dzięki, dzięki ;-)
- Autor: Carry51
Dodany: 02.01.2013, 13:20
Dziękuję za miły komentarz:)
- Autor: loka
Dodany: 27.12.2012, 09:21
Dziękuje:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 20.12.2012, 11:23
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Ocena: 4.50 (8 głosów)
*
- Autor: DA-nuta. 901 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 10.03.2013, 10:43
* Ocena: 1.00 (2 głosów)
*
- Autor: DA-nuta. 886 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 02.02.2013, 09:50
Ocena: 5.00 (2 głosów)
*
- Autor: DA-nuta. 668 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 24.01.2013, 20:25
* Ocena: 1.80 (5 głosów)
*
- Autor: DA-nuta. 882 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 13.01.2013, 21:09

DA-nuta
iwonapokwicka