Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
"Do tego,by mądrze się działo, potrzebne są młode ręce i stare głowy."/T.Kotarbiński/ POZDRAWIAM
- Autor: jestestwo
Dodany: 30.11.2012, 12:11
Jeśli za mocno namąciłam to przepraszam,ja też jestem omylna i może mi zdarzyć się,że zrozumiem opacznie,..pozdrawiam Cię serdecznie*
- Autor: Karen55
Dodany: 21.11.2012, 17:19
Na języku polskim twoje interpretacje wiersz ów zamąciły by dzieciakom w głowach no ale dla nauczycieli mogłaś by być wykładowcą bo tam ciebie i twoją skomplikowaną osobowość lepiej zrozumieją ;)
- Autor: marekss123
Dodany: 21.11.2012, 10:09
Dla Was kochani poniżej wklejam piękne świadectwo Dobromira Makowskiego,który jest pięknym świadectwem żywej wiary i ja osobiście wierzę w działanie pomocy Bożej z wysoka,bo sama osobiście doświadczam niezwykłych wydarzeń w swoim życiu,po przez działanie Jezusa Chrystusa,który prowadzi za rękę w każdej doli i niedoli,jeśli tylko mu na to pozwolisz i dasz się poprowadzić według nie swojej lecz Jego woli,która jest wolą samego Pana Boga,a oto poniższy link sercem zachęcam do obejrzenia,.życzę wielu dobrych refleksji ,..Szczęść Boże*
http://www.youtube.com/watch?v=S_Y7yFKFQZA
- Autor: Karen55
Dodany: 29.09.2012, 15:51
Ja również dziękuję Ci Marysiu za tak ciepłe i pokrzepiające zawsze słowa,..i serdeczne wizyty i oczywiście wszystkich odwiedzających mnie przyjaciół*)*)Niech zawsze dobra nadzieja rozpala i łączy nasze serca w smutkach i radościach,..Błogosław Panie nasz*)*)
- Autor: Karen55
Dodany: 29.09.2012, 15:40
Iwonko! Nie ważne imię,ale Twoje słowa bardzo cenne! Dzięki serdeczne:)))
- Autor: Leo53
Dodany: 16.09.2012, 13:54
Ja również sercem dziękuję za miłę odwiedziny i ciepło Waszych serc,..niechaj nigdy na naszym niebie nie zabraknie słońca,..Błogosław nam Boże*)*)
- Autor: Karen55
Dodany: 13.09.2012, 02:57
Dziękuję za komentarz za ciepłe i serdeczne słowa,
za ciepłe serce za to piękno co wierszach swych chowasz
miłego i ciepłego dnia życzę pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 13.09.2012, 01:48
Dziękuje za komentarz , to co piszesz , jak mnie odbierasz jest ważne dla mnie.
Spróbuję pisać więcej - jeszcze raz dzięki
- Autor: martiniden
Dodany: 12.09.2012, 01:54
Dziękuje za komentarz:) to co napisałaś jest piękne jak i twoje wszystkie wiersze:) pozdrawiam
- Autor: aneczka
Dodany: 11.09.2012, 14:50
dziękuję za ciepłe miłe wizyty z serdecznym słowem,..pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę dużo uśmiechu i pokoju w sercu w każdej chwili*)*)
- Autor: Karen55
Dodany: 11.09.2012, 09:54
dziękuję za ciepłe miłe wizyty z serdecznym słowem,..pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę dużo uśmiechu i pokoju w sercu w każdej chwili*)*)
- Autor: Karen55
Dodany: 11.09.2012, 09:54
♥ Cudownie piszesz :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 01.09.2012, 15:54
śmiało Ewo pisz do mnie Iwona,..ja sama zwracam się imiennie do wszystkich piszących,myślę,że tu wszyscy możemy tak po imieniu bez względu na wiek,chyba,że ktoś by sobie życzył,..to powie,.Ewo dziękuję za te słowa uznania,..kieruje je zawsze w Bożą stronę i na Jego i wyłącznie chwałę,..jam zwykły mały człowieczek w tej naszej ludzkiej rzeczywistości,..i nie widzę niczego doskonałego ponad samego Pana Boga,..*)*)Miłego weekendu wszystkim odwiedzającym*)*)
- Autor: Karen55
Dodany: 01.09.2012, 04:10
Iwonko / P. Iwonko.
Przeczytałam kilka wierszy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ciepło w sercu i ukojenie duszy.
Nie wiem, jakim słowem ująć zachwyt.
Cudowna poezja płynie z Twojego serca...
Z tą ambitnością nie byłabym taka pewna.
Jesteś jedną z najlepszych :)
- Autor: evitka
Dodany: 30.08.2012, 17:05
mogę zapewnić,że jest wiele bardziej ambitnych tutaj artystów,.,..ale miło słyszeć dobre budujące słowo,..pozdrawiam wszystkich odwiedzających serdecznym uśmiechem z podziękowaniem za ciepłe odwiedziny*)
- Autor: Karen55
Dodany: 12.07.2012, 10:49
jedna z najlepszych ;)
- Autor: Holiness
Dodany: 07.07.2012, 15:39
a ta poetka
ciągle mnie zadziwia
po jej wierszach
potokiem piękna płynę:)
- Autor: Marsjanin
Dodany: 06.07.2012, 02:11
Iwonko! Pisz, bo pięknie to czynisz:)
- Autor: Leo53
Dodany: 06.07.2012, 00:25
Zapytam o co Pani/Panu chodziło dokładnie, bo nie zrozumiałam ?
"Bóg jest wszędzie,..trzeba potrafić go dostrzec,..w tak upadłym dziś świecie,gdzie wyrzuca się człowiekowi wartości do kosza a żyje brutalnością,nie ma nadziei,tylko i wyłącznie wtedy,kiedy pozwoli się sercu ogrzać w promieniach światła jest możliwe,że nadzieja ożywi światło wiary i miłości,..nie można przy obecnych czasach jej się wyzbyć i stracić grunt pod stopami,nie można pozwolić chaosowi wniknąć w duszę i jej ją skraść dla samej radości życia,jeżeli człowiek bez względu na wszystko co się wokół dzieje w moralny sposób będzie podążał na przód i pilnował,by we własnym wnętrzu było piękniej odnajdzie sens życia i inaczej spojrzy na wszystko,pomimo,że świadomie wiemy ile jest zła na świecie,wiemy też,że istnieje i dobro i ono mówi,że istnieje Bóg i rozsiewa ziarna po świecie,a to potrafi powiedzieć nam rozum,musimy stać się sami dobrym ziarnem,dobrym przykładem ,nie osądzając nikogo,nie znaczy nie mówić prawdy,ale na pewno widzieć zawsze siebie najpierw,..pozdrawiam serdecznie*"
- Autor: War
Dodany: 27.06.2012, 04:11
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Ocena: 4.69 (13 głosów)
.
- Autor: Karen55. 592 razy wyświetlony i 13 skomentowany. Dodany: 09.08.2012, 11:47

Karen55
iwonapokwicka