Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Z nami od: 2013-01-23 16:23:43
- Autor: mad niu ascet
Dodany: 05.10.2018, 09:27
Miło, że powróciłaś. Pozdrawiam serdecznie;)
- Autor: ENRIKA
Dodany: 03.01.2015, 12:22
Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl
Pozdrawiam
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.01.2014, 14:46
Wesołych Świąt:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 23.12.2013, 06:54
Akacjo teraz pozwól że się w wiersze zagłębie .. i 5 postawiam ciepłe pozdrowienia :D
- Autor: piotrex00
Dodany: 10.12.2013, 16:55
Jeżeli rymy Leśmiana i jego wiersze były niskich lotów, to pozdrawiam tych co to powiedzieli. Bo on właśnie takie wiersze pisał, tyle z tym, że jego są o niebo lepsze od moich. My tworzymy własną rzeczywistość. Mam to gdzieś, że ktoś uznaje to za niskie loty. Wierzę w własne ideały i nie kieruję się dzisiejszymi kierunkami. Ludzie to hipokryci.
- Autor: Adelajda
Dodany: 06.09.2013, 11:15
twoj komentarz dodal mi skrzydel,dziekuje
("Na linie")
- Autor: bukmar
Dodany: 23.08.2013, 07:15
tez dziękuję,choć zwykle tylko pod wierszami dziękuję-pragmatycznie:))pzdr
- Autor: joanna144
Dodany: 09.08.2013, 02:48
również dziękuję za odwiedziny :) Powodzenia i dobrego dnia :)
- Autor: masaya
Dodany: 09.08.2013, 02:47
ten wiersz był dla kolegi, a nie wiersz o nim i o mnie.. ale dziekuje za komentarz. pozdrawiam
- Autor: kinga
Dodany: 07.08.2013, 01:36
5 :)
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 06.08.2013, 05:10
Nie ma za co :)
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 06.08.2013, 05:10
Dziękuję, Tobie też tego życzę :))
Pozdrawiam ;))
- Autor: kinga.los
Dodany: 26.07.2013, 10:56
Pozdrawiam:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 24.07.2013, 12:58
Droga Agnes ;) wybacz lecz angielska klawiatura nie daje mi polskich znaków... Mnie również to razi :) pozdrawiam
- Autor: nieznajomy
Dodany: 12.07.2013, 16:20
Dziękuję serdecznie za dodanie optymizmu i miłe komentarze;)
- Autor: Lenamaga
Dodany: 12.07.2013, 16:14
Ode mnie piąteczka za wiersze :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 09.07.2013, 03:57
Również dziękuję za komentarze, a w szczególności za wyłapywanie moich literówek ;)
- Autor: mironiek
Dodany: 05.06.2013, 10:26
Kochana oceniłam wiersz!!!-ale nie miałam tej świadomości ,że jest tak jak napisałaś?
Jeśli mogę to przepraszam Cię bardzo!!!!
- Autor: Aramena12
Dodany: 01.06.2013, 13:47
ładnie piszesz :)) 5 podoba mi się
- Autor: katarzyna22
Dodany: 01.06.2013, 04:51
dziękuję, bardzo mi miło
i zapraszam serdecznie :)
- Autor: dykteryjka
Dodany: 29.05.2013, 12:54
Dziękuje za komentarz. Czasem się mylimy. Nie umiemy zauroczenia odróżnić od miłości, a czasem pożądania od miłości. Różnie bywa. I zależy komu na czym zależy. Pozdrawiam :)
- Autor: Kamana
Dodany: 26.05.2013, 06:48
Dziękuję za komentarz...:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 19.05.2013, 11:43
Dziękuję za zwrócenie uwagi na błędy :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 18.05.2013, 13:57
ten fotel jest naprawdę wymowny..pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 17.05.2013, 00:56
Dziękuję za wskazanie błędu , pozdrawiam :)
- Autor: mama80
Dodany: 16.05.2013, 11:38
Bardzo dziękuję za miły wpis do wiersza - Nie :))
A adres - no cóż - póki co, znany jest Tej osobie ;))))
Pozdrawiam ciepło :)))
- Autor: rafsp69
Dodany: 15.05.2013, 14:17
wiem dlatego ssie staram :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 15.05.2013, 11:17
może zostawmy go w spokoju, niech sobie zyje w moim przecież wierszu, bo obok poety nawet nie stałem..a dziwności w mowie mnie zachwycają..serdecznie pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 15.05.2013, 08:26
"zbuzimninieje" - to mój wynalazek..łaskawa Pani - wiersze , to przecież zabawa słowem../
- Autor: Deyvi
Dodany: 15.05.2013, 08:09
Zwracam honor :) jesteś mistrzynią twierdząc na tym co przeczytałem :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 15.05.2013, 04:29
Bardzo fajne, pozdrawiam, -5-
- Autor: schody do nieba
Dodany: 14.05.2013, 14:47
Droga agnes trudno powiedzieć czy byl taki zamysl czy nie ja po prostu pisze są takie sytuacje gdzie wyjmuje kartke i pisze moja dziewczyna jest zła bo dzieje sie to jak przechodzę przes pasy lub ide nie patrząc gdzie idę i w co wchodzę ;) ale napewno i ty tak masz
Pozdrawiam gorąco ;)
- Autor: wilkopol
Dodany: 14.05.2013, 04:13
Szybko sie zorientowałaś :b
- Autor: Wilczur
Dodany: 12.05.2013, 15:34
na wyraźny rozkaz o Pani zmieniłem znów z pozdrowieniami
- Autor: post0
Dodany: 11.05.2013, 10:11
Dzięki kochana , też się stęskniłam za tobą i za wszystkimi,dlatego tu jestem . A miałam już zamknąć swój etap życia w pisaniu . Pozdrawiam całuski :))))
- Autor: mama80
Dodany: 10.05.2013, 07:15
Dziękuje za komentarz :b Bardzo ładne wiersze. Tez bym chciał już tyle ich mieć :D *5*
- Autor: Wilczur
Dodany: 10.05.2013, 06:28
Dziękuję za zwrócenie uwagi na "ogonki" nie mam polskiej klawiatury i muszę walczyć żeby uzyskać wszystkie kropki kreski i ogonki :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 09.05.2013, 11:31
dzięki kochana :) mi też się to czasem zdarza :)
- Autor: Judyta
Dodany: 09.05.2013, 01:23
swojego ''sztaluge'' genialne :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 08.05.2013, 13:50
Piszę z głębi siebie:)))Zostawiam 5:)
- Autor: Inclusus
Dodany: 08.05.2013, 12:26
fajnie że mamy coś wspólnego :)
- Autor: rastaMania
Dodany: 08.05.2013, 12:25
Witaj, bardzo Ci dziękuje za pozytywną energię. Tak - zachodzą zmiany. Mam nadzieje że na lepsze i na stałe ;))
Pozdrawiam ciepło. Niedługo akacja kwitnie? Czy może raczej już.... ;))
- Autor: rafsp69
Dodany: 08.05.2013, 12:17
PS: Uwielbiam Cię śledzić, choć nie zawsze się udzielam, gdyż po prostu bym nie wyrobił, a sama wiesz jacy tu zdolni ludzie. Ale postaram się to naprawić!
Pozdrawiam Cię i zostawiam myślę milutką ocenę. ;))
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 08.05.2013, 10:41
Jasne, że możesz się przysiąść. Czekam. :))
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 08.05.2013, 10:40
Jesteś urocza dziękuję Ci :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 08.05.2013, 10:21
Agnes... To po łacinie bodajże czystość :) nie jestem malarzem i w tym kierunku całkowicie antytalent :) poeta to również za duże słowo w stosunku do mnie :) cieszę się ze się podobał :) szukam właśnie malarki stąd ten wiersz :D
- Autor: Jary
Dodany: 08.05.2013, 10:13
Przyszłość???..ok...czyli każdy kolejny mój komentarz...który jeszcze nie powstał uważaj za ta przyszłość:)))
- Autor: Arco70
Dodany: 04.05.2013, 12:06
Dziękuję!!!...Myślę że to odpowiedni komentarz:)))
- Autor: Arco70
Dodany: 04.05.2013, 11:15
szacun za uważne czytanie wierszy...dziekuje za uwagę..skorzystałem..pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 22.04.2013, 04:37
Dziś minęło "10 DNI",serduszko bije,moja prośba została wysłuchana.Dziękuję za wsparcie i pozdrawiam gorąco:-)
- Autor: Biedronka72
Dodany: 04.04.2013, 14:08
Dokładnie jak mówisz
ale praktyka jest okrutna :)
damy rade i Ciebie też się to tyczy
- Autor: mad niu ascet
Dodany: 04.04.2013, 14:01
Cieszę się akacjowa agnes, że skorzystałaś z mojej rady, jednak nawet bez poprawki Twój wiersz był świetny. Cieszę się jeszcze z tego powodu, że spojrzałaś przychylnym okiem na moją poradę a nie tak jak większość, która zarzuca mi, że narzucam komuś styl pisania. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
- Autor: ziombal10
Dodany: 01.04.2013, 10:20
Proponuję usunięcie i wstawienie go na nowo... z uwagą, że nie dotyczy żadnego z użytkowników... :))
- Autor: robert bik
Dodany: 24.03.2013, 13:37
w takim razie najmocniej przepraszam...
szkoda, że nie można wycofać oceny... :(
- Autor: robert bik
Dodany: 24.03.2013, 13:35
dzięki za wpis, tym bardziej, że to moje początki - wreszcie mam na to czas - ...pozdrawiam
- Autor: sakrim999
Dodany: 24.03.2013, 11:09
życzymy synkowi szybkiego powrotu do zdrówka :-)
- Autor: [email protected]
Dodany: 23.03.2013, 06:12
a to dla ciebie kochana !!!
Akacjowa słodka nasza dziewczynko
mądra, zalotna, słodka landrynko
pięknymi wierszami duszę onieśmielaj
bądź tu jak najdłużej, poezją swą wspieraj !!!!
z buziaczkami słodkimi proszę dla ciebie :)
- Autor: Judyta
Dodany: 20.03.2013, 18:23
przegrzebałaś za mocno nasz żart ;-) a już myślałam, że Irek ci się wygadał ;-)
- Autor: Judyta
Dodany: 20.03.2013, 18:02
Pozdrawiam Agnes. Będę zaglądał.
- Autor: Wino
Dodany: 18.03.2013, 15:50
Odpowiadam: nie lubisz wdawać się w zbędne dysputy, masz Swoje ja -charakterne; a przy tym masz dobre serduszko ,ambitna i elokwentna. Pomyślności :)
- Autor: toska
Dodany: 18.03.2013, 08:23
To mi się w Tobie podoba :)
- Autor: toska
Dodany: 16.03.2013, 19:59
nie jesteśmy w przedszkolu
Kto wlepił tobie smutną minę :D
- Autor: mad niu ascet
Dodany: 14.03.2013, 10:32
:)nie ma to jak zgoda
- Autor: anna anna anna
Dodany: 13.03.2013, 13:48
mam żuć ten tekst czy nim rzucić? aaa i chyba miało byc dwulicowość - przepraszam, że sie czepiam, ale trochę utrudnia mi to czytanie i rozumienie wiersza
czy to jest pytanie ????
i miałam prawo odebrać to inaczej
a jeśli komuś zwraca się uwagę
trzeba zadbać o własne byki :)
napisałam że nie jestem na ciebie zła
że masz prawo do własnego zdania
i że nim kogoś ocenisz wpierw zapytaj dlaczego
czy to atak z mojej strony NIE
to ty mnie atakujesz więc pytam po co ?
czy ma to sens ?
dziękuję za odwiedziny :)
i podkreślam nie szukam tu wrogów :)
- Autor: anna anna anna
Dodany: 12.03.2013, 17:37
o to chodzi że nie zapytałaś :0)
a na pytanie czy można mieć własne zdanie
odpisałam TAK
więc nie rozumie o co Ci chodzi ?
- Autor: anna anna anna
Dodany: 12.03.2013, 16:57
Ufff, nieraz brak słów
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 12.03.2013, 14:54
byki maja być w tym wierszu
zanim coś Pni napisze
proszę się zapytać
dlaczego ?
bo takie
świecenie i błyszczenie
nie jest na miejscu
- Autor: anna anna anna
Dodany: 12.03.2013, 13:25
Dziękuję za komentarz, ale muszę przyznać, że wprowadził mnie w dziwny stan. Zrozumiałam, że taki mój skromny 'wiersz' może być odbierany w przeróżny sposób, choć chodziło mi w nic o coś zupełnie innego, to możliwe, że taki nieco dziwny sens też w sobie ma...
- Autor: niemamreceptynaszczescie
Dodany: 11.03.2013, 12:42
dodałam wiersze na innym portalu niż poeto i dzięki komentarzom które sa pod wierszami zdałam sobie sprawę że nie powinnam w ogóle pisać
- Autor: dorota
Dodany: 11.03.2013, 10:49
Agnieszko, bardzo miły jest Twój wiersz o makowym bukiecie :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 10.03.2013, 12:10
Wszystko co ważne jest trudne:) pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: agablu
Dodany: 09.03.2013, 18:10
Dziękuje za cenzurę :) i próbę zrozumienia moich kleksów
- Autor: mad niu ascet
Dodany: 08.03.2013, 16:54
Dziękuję bardzo Agnieszko, za życzenia :)
Pozdrawiam serdecznie...
- Autor: KaeN1
Dodany: 04.03.2013, 09:25
;)
- Autor: Judyta
Dodany: 04.03.2013, 07:44
nie denerwuj się głupolami Agnieszko masz 5 na ogólnym ode mnie :) i komentarz nawet ---cmok---na lepszy humor :) u mnie dziś mega słonko :)
- Autor: Judyta
Dodany: 04.03.2013, 07:12
Ja się tam nie łamie jakimiś głupotami , każdy piszę jak potrafi a ten portal z tego co wiem powinien tylko pokazywać lub uczyć tych którzy dopiero zaczęli pisać by jakieś małe poprawki dać a nie od razu wyzywać i dawać 1 .
- Autor: Fallenboy
Dodany: 03.03.2013, 10:17
Poprawiłem wiersz myślę że teraz będzie czytać się go lepiej pozdrawiam ;)
- Autor: Fallenboy
Dodany: 03.03.2013, 10:06
Czytałem raz, czytam od nowa,
aż przechodzą mnie dreszcze -
podziwiam, co może Irek i akacjowa.
chyba przeczytam raz jeszcze.
5+5
- Autor: jlewan
Dodany: 02.03.2013, 17:32
Ze zwiewnością motyla,lata między nami i poezją zapyla:)
- Autor: tydrych
Dodany: 02.03.2013, 15:02
Dla tej co tak nieskromnie rzekła...40 minut po pożegnaniu 5 :)..pozdrawiam:)))
- Autor: Arco70
Dodany: 01.03.2013, 18:13
Witaj akacjowa - agnes. Też bym tak chciała kochać, to są tylko skromne słowa i marzenia. Pozdrawiam
- Autor: Elżbieta
Dodany: 01.03.2013, 15:00
Marzenia wcale nie kosztują , byłam tylko w Rzymie :))))
- Autor: mama80
Dodany: 01.03.2013, 13:04
Tak te wszystkie wiersze są do niej i do niej także mówię wierszem i ładnie do niej mówię i zapisuje tutaj wszystko tutaj ;)
- Autor: Fallenboy
Dodany: 28.02.2013, 11:17
Domyślam się że by tak na pewno było :)
- Autor: Fallenboy
Dodany: 21.02.2013, 12:22
o proszę to musisz być naprawdę śliczna skoro pasujesz do mojego opisu w wierszu ;)))
- Autor: Fallenboy
Dodany: 20.02.2013, 19:03
Dziękuję bardzo Twoje słowa na pewno zmotywują mnie do dalszego pisania ;))
- Autor: Fallenboy
Dodany: 20.02.2013, 17:02
Super masz wierszę zostawiam 5 i zapraszam do siebie ;))))
- Autor: Fallenboy
Dodany: 20.02.2013, 16:52
dzięki :)))
- Autor: Ignotus
Dodany: 19.02.2013, 18:02
* :)
- Autor: Anonimka
Dodany: 19.02.2013, 11:39
Dzięki za miłe komentarze:)
- Autor: mama80
Dodany: 10.02.2013, 10:42
interesujące wiersze :)
- Autor: Ignotus
Dodany: 09.02.2013, 12:52
tylko nie rozpływaj się ;) pozdrawiam ;)))
- Autor: tomekspeed
Dodany: 09.02.2013, 07:26
nie nie ode mnie. ja bym ci dała 5+
- Autor: dorota
Dodany: 03.02.2013, 16:56
właśnie do tego doszłam. dzięki za wiersze które rozpromieniają mą dusze .
- Autor: mama80
Dodany: 31.01.2013, 09:56
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
chwila-nella Ocena: 5.00 (6 głosów)
rośnie w nas co dzień zwyczajnie prosto
z uśmiechem gestem i z każdym krokiem
- Autor: akacjowa agnes. 640 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 03.01.2017, 19:25
po Ocena: 3.17 (6 głosów)
finalnym strumieniem spływają z żaru w ciepło
opada wzniesienie i znów się robi lekko
- Autor: akacjowa agnes. 1214 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 04.01.2015, 13:59
cud spod strzechy Ocena: 5.00 (4 głosów)
kiedy zieleń się staje niebieska,
wielkie słońce mniej ważne od gwiazdy,
- Autor: akacjowa agnes. 965 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 11.12.2014, 20:19
Vino-nella Ocena: 4.64 (11 głosów)
kiedy pędy wina oplatały stopy
a dłonie szukały powodów do wspomnień
- Autor: akacjowa agnes. 774 razy wyświetlony i 10 skomentowany. Dodany: 06.08.2013, 17:27

akacjowa agnes
iwonapokwicka