Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Lepiej sprawdzać każdy, niż chwalić tego, kto na to nie zasłużył. Takie jest moje sądzenie.
- Autor: sakuja
Dodany: 30.03.2013, 03:59
musielibyśmy każdy wiersz sprawdzać
- Autor: post0
Dodany: 23.02.2013, 15:19
To jest kopia z pamięci podręcznej Google adresu http://poeto.pl/profil,4708,Callystra.html. Zdjęcie przedstawia stan strony z 12 Lut 2013 03:17:18 GMT. Aktualna strona może wyglądać inaczej. - i wygląda inaczej, bo plagiatorka wszystko usunęła.
Poniżej macie Państwo przykłady splagiatowanych wierszy - by nie było wątpliwości, że tylko mój wiersz został wstawiony tu bezprawnie.
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
cichy szeptOcena: 5.00 (2 głosów) – wiersz Inel – nie-krzyk – Cytaty.info – z dnia 4.02.2012
zapomnianej melodii kurz
i kroki w tańcu
• Autor: Callystra. 20 razy wyświetlony i 2 skomentowany.Dodany: 4 godziny temu
Zagubione pragnieniaOcena: 5.00 (7 głosów) – wiersz NaRcYzek – Cytaty.info - zagubione pragnienia – z dnia 29.04.2011
W tekturowym pudełku
pogrzebałam swoje marzenia.
• Autor: Callystra. 39 razy wyświetlony i 6 skomentowany.Dodany: 6 godzin temu
Bratnie dusze...Ocena: 5.00 (9 głosów) – wiersz Seneka – Bratnie dusze – Cytaty.info - z dnia 9.04.2011
Dotykam Twoich myśli każdego dnia…
Mimo, że po nitkach sieci tylko się mijamy…
• Autor: Callystra. 52 razy wyświetlony i 9 skomentowany.Dodany: 8 godzin temu
List z Auschwitz... :(((Ocena: 5.00 (6 głosów) – wiersz Demitasse – Cytaty.info - List z Auschwitz – z dnia 23.04.2011
Dzień dobry mein Fuhrer.
Piękny dzień nieprawdaż?
• Autor: Callystra. 56 razy wyświetlony i 5 skomentowany.Dodany: 14 godzin temu
- Autor: ciche myśli
Dodany: 23.02.2013, 14:05
Leo53, za tą piękną twarzą ściągniętą z inernetu, kryje się PLAGIATORKA, która wstawiała tu wiersze Użytkowników z portalu Cytaty.info. W tym i mój - taniec cieni.
Powtórzę raz jeszcze, zanim zachwycicie się jakimś słowem - sprawdźcie, czy należą faktycznie do autora, bo w tym wypadku Wasz podziw był chybiony.
PLAGIATORKA zakpiła z Was i pewnie świetnie się przy tym bawiła, widząc, jak ją chwalicie.
- Autor: ciche myśli
Dodany: 22.02.2013, 21:38
Piękna twarz i wpisy imponujące...dlaczego nie dane bylo mi Ciebie poczytać:(
- Autor: Leo53
Dodany: 22.02.2013, 19:46
Cally, Twoje wiersze są lekarstwem dla mojej duszy!!!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 22.02.2013, 04:07
Odpisałem Ci na komentarz do mojego wiersza i nie jest on wrogi w stosunku do Ciebie, po prostu musisz czytać ze zrozumieniem :) Skoro filozoficzny to trzeba się nagłówkować jednak
- Autor: Goliatidawid
Dodany: 21.02.2013, 16:04
5/5
- Autor: UpadlyAniol
Dodany: 20.02.2013, 19:22
Bardzo mądrze piszesz, oby tak dalej :)
- Autor: CzarnyRycerz
Dodany: 19.02.2013, 08:37
Odpisałem Ci na komentarz do mojego wiersza i uwierz, że nie była to pokazówka, tylko prawdziwa intymność serca, którą pragnąłem wyrazić, pozdrawiam ;)
- Autor: Goliatidawid
Dodany: 18.02.2013, 16:52
Informuję cię że to tylko wiersz,nie przejmuj się aż tak bardzo moim wierszem mówiąc że "każdy głupi potrafi wyrzygać to co lezy na wątrobie"
- Autor: tomekspeed
Dodany: 15.02.2013, 11:23
Dzięki,za mocny i obiektywny komenarz,Pozdrawiam
- Autor: Szprey
Dodany: 14.02.2013, 10:50
Tańcząca z Sercami - urocza grafika :)))
- Autor: rafsp69
Dodany: 12.02.2013, 17:21
http://www.poeto.pl/wiersz/58463/Motyla_czar_II wykorzystałam twój komentarz, nie gniewasz się ?
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 10.02.2013, 08:06
Witaj:)Tak masz rację w Twoim komentarzu.Wiersz mój o grubasce z własnego wyboru:)
- Autor: mariola77712
Dodany: 09.02.2013, 17:52
Gdybym nie była sobą mogłabym być Tobą :-) Podziwiam. kum.
- Autor: żółtażaba
Dodany: 08.02.2013, 12:49
nie rezygnuje z marzeń ale w tym kraju nie ma za co ich realizować !
- Autor: tomekspeed
Dodany: 05.02.2013, 18:03
Pięknie piszesz... Twoja poezja śpiewa....
- Autor: jestestwo
Dodany: 04.02.2013, 13:33
Twoja poezja jest na tak wysokim poziomie, że pewnie nie każdy jest w stanie ją zrozumieć. Może dlatego te zaniżone oceny...
Ja sam nie każdy wiersz rozumiem... no ale ze mnie jest prosty chłopak.... jednak jestem urzeczony tym pięknem spod Twego pióra.. oczywiscie daję Ci 5 za całoksztalt :))))
- Autor: rafsp69
Dodany: 04.02.2013, 09:14
piękny komentarz do wiersza Jana z Czerniewic
,daj trochę siebie, nigdy się nie zastanawiałem nad tym co napisałaś, bardzo mądre:)
- Autor: vibo
Dodany: 03.02.2013, 18:07
pięknie piszesz:-)
pozdrawiam
- Autor: [email protected]
Dodany: 03.02.2013, 13:26
- przecież
to się zdarza.
- Autor: jerzyChlopiec
Dodany: 02.02.2013, 17:21
Dziękuję za komentarz i miłe słowa :)
- Autor: mama80
Dodany: 02.02.2013, 15:46
*)
- Autor: jlewan
Dodany: 01.02.2013, 19:25
Jak wielki brat, jestem pod dużym wrażeniem Twojej poezji.Stąd też za całokształt, u mnie duże pięć!
- Autor: marek1403
Dodany: 01.02.2013, 17:10
Witam na poeto :) Wspaniałe masz wiersze :)
Zostawiam 5 :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 01.02.2013, 10:59
Cally - w ogrodach Twojej poezji mieszka piękno!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 01.02.2013, 04:46
piszesz świetne wiersze, w moim ulubionym klimacie. na pewno będę często zaglądać do Ciebie, choć nie zawsze zostawię ocenę i komentarz:)
- Autor: jesienna70
Dodany: 31.01.2013, 09:56
Piękne masz wiersze.
- Autor: Wino
Dodany: 31.01.2013, 09:17
Piękny komentarz , dziękuję
- Autor: mama80
Dodany: 31.01.2013, 06:40
Ciekawie zinterpretowałaś mój wiersz pt"Karmiłaś mnie tylko złudną nadzieją" jednakże uważam też że zdradą są już nawet grzeszne myśli które właśnie prowadza do zdrady cielesnej. Pozdrawiam ;)))
- Autor: tomekspeed
Dodany: 30.01.2013, 15:40
Ja się nie gniewam ,dziękuję za dobrą radę . Buziol :)
- Autor: mama80
Dodany: 30.01.2013, 13:21
Dzięki za komentarz :)
- Autor: mama80
Dodany: 30.01.2013, 07:29
Oj to tylko wiersz ;) pozdrawiam
- Autor: tomekspeed
Dodany: 30.01.2013, 06:53
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Ocena: 4.33 (6 głosów)
- Autor: Callystra. 639 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 21.02.2013, 23:16
Ocena: 4.50 (8 głosów)
- Autor: Callystra. 648 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 21.02.2013, 21:59
Ocena: 4.78 (9 głosów)
- Autor: Callystra. 729 razy wyświetlony i 8 skomentowany. Dodany: 21.02.2013, 20:28
Ocena: 5.00 (6 głosów)
- Autor: Callystra. 640 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 21.02.2013, 12:08

iwonapokwicka