Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Witaj Dorotko:)
- Autor: hera41
Dodany: 10.03.2019, 13:32
Pozdrawiam, Doroto :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 03.11.2017, 19:37
Bardzo dziękuję za serdeczne odwiedziny u mnie.
Tutaj jeszcze nie zaglądałem. Wystawię 5 za profil.
Wspaniałe, ciepłe zdjęcie! :)
Pozdrawiam.
- Autor: Karma
Dodany: 24.10.2017, 12:09
Nie wiem, co się dzieje w Wielkim świecie. Mieszkam na wsi :) Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 08.10.2017, 17:10
Nie wtracaj sie bo o zdanie nikt Cie nie pytal. A poza tym prywatnych wiadomosci nie widzialas. Jestes nie lepsza a chcesz zgrywac tu wszechwiedzaca Dorotke. Idz gdzie indziej prawic moraly bo na mnie to nie dziala.
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 07.10.2017, 21:38
a dokąd ty zmierzasz
- Autor: Gabrys
Dodany: 07.10.2017, 17:35
Jakbys czytala wszystkie wiersze i komentarze to bys wiedziala ,ze sama to przyznala. A teraz Cie zegnam a wy sie tu bawcie w tym szambie jak mowie pass:)
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 07.10.2017, 17:04
Dzień dobry Dorotko :) widzę że gorzka u Ciebie była.. Chora osoba z niej skoro twierdzi że mnie zna.. Przykro mi że tu tak napisała.. Nie zostawie tego tak.
- Autor: hera41
Dodany: 07.10.2017, 10:25
Ps. W dupie mam Twoje komentarze bo gowno wiesz i gowno widzialas. Tyle w temacie.
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 06.10.2017, 07:13
Jak Ja tego nie napisze to nie napisze nikt a nie lubie klamstwa i oszukiwania rodziny. Jak Tobie sie nie podoba to nie czytaj komentarzy..proste bo nie kieruje ich do Ciebie wiec co Ci do tego? A to ze zycie mam piekne nie musze nikomu udowadniac tymbardziej Tobie bo Cie nie znam i jestes mi obojetna. W kazdym badz razie jestem za leniwa na pierdolenie sie z jakimis ocenami wbij sobie to do swojej glowy kobieto!
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 06.10.2017, 07:06
A poza tym Ego mam spore i nie potrzebuje sie dowartosciowywac tu w swiecie wirtualnym. Zamiast stawiac komukolwiek 1 wole juz poswiecic ten czas na przytulanie miłego kota...wiec na prawde zastanow sie zanim cos napiszesz...bo Ja here znam w zyciu realnym...i wiem,ze Ona ma sile przebycia i zmanipulowanie ludzi..i nastawianie ich przeciwko mnie zajmuje jej 5 min...tyle,ze nawet jesli jej sie to udaje mnie to nie boli...boli mnie tylko i wylacznie naiwnosc ludzi i fakt jak lykaja wszystko jak pelikany a kompletnie nie maja zadnej wiedzy. Zreszta mysl co chcesz....tu i tak zycie wszystko zweryfikuje...moje zycie realne jest piekne...i to mi wystarczy. A jakies tam omylne oskarzenia...byly zawsze i beda...taka ludzie maja nature.
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 06.10.2017, 06:33
Jakie jedynki kobieto? Zadnych jedynek nie wstawiam..jakiekolwiek oceny wstawiam tu od swieta i sa to zazwyczaj 5 jak mi sie cos spodoba wiec kobieto nie baw sie we wrozke bo kiepsa wrozka z Ciebie tak sie sklada:) I widac kto tu jest sfrustrowany skoro zalezy Ci na ocenach:)
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 06.10.2017, 06:25
Hej Dorota,jakoś się to Poeto dalej kręci, no i ze mną w składzie wciąż heh.
- Autor: Wino
Dodany: 26.07.2016, 01:11
Dziękuję za komentarz:) i odwiedziny pozdrawiam
- Autor: Markus37
Dodany: 29.05.2016, 02:44
A wszystko dobrze-dziękuje - pozdrawiam:)))
- Autor: Aramena12
Dodany: 11.01.2016, 10:02
Gratulacje Kochana:))))))
- Autor: Aramena12
Dodany: 07.10.2013, 04:57
na budowie siedze pozdrowienia dla Was
- Autor: post0
Dodany: 15.07.2013, 02:39
Ależ z Was sympatyczna para :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 31.05.2013, 02:35
Gratuluję :))), Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.
- Autor: DA-nuta
Dodany: 30.05.2013, 14:21
Buziaki i dzięki... :))
- Autor: ivonna
Dodany: 06.04.2013, 08:56
Dorotko - przepraszam
Taka maluteńka cholera ze mnie
- Autor: Maluteńkacholera
Dodany: 05.04.2013, 07:40
Pisała że w szpitalu,ale że rękę poparzyła to nie wiedziałam:(Oj bidulka musiała się nacierpieć :(((
- Autor: Aramena12
Dodany: 05.04.2013, 06:39
Dlaczego na siłę kolejna osoba chce zrobić ze mnie faceta?!!!
Może mam większe j*ja niż niektórzy tu zarejestrowani "faceci" ale w moim ciele jest mi świetnie.....Czuję się dołowana gdy piszesz o mnie "on"....
- Autor: Maluteńkacholera
Dodany: 05.04.2013, 01:54
Fajnie piszesz:)))pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: Inclusus
Dodany: 01.04.2013, 12:35
Dorotko 6+ !!!!
Jestem mile zaskoczona,ja bym sobie tyle nie dała może 3+ to tak:)))
- Autor: Aramena12
Dodany: 27.03.2013, 06:17
pozdrawiam
- Autor: Deyvi
Dodany: 24.03.2013, 10:44
Dziękuje za oceny i komentarze:)
- Autor: poeta24
Dodany: 16.03.2013, 14:28
Dzięki :)
- Autor: mama80
Dodany: 15.03.2013, 10:26
Dziękuje Dorotko tylko dzięki takim szczerym ludziom człowiek tu chce jeszcze zaglądać:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 13.03.2013, 08:09
dlaczego? skrytykowali? źle ocenili? uważam, że jesli ktoś lubi, sprawia mu przyjemnośc pisanie, to powinien to robić. Czy my żyjemy po to, by podobac się innym? czy nie powinnismy żyć tak, by nam było ze sobą dobrze? nie wiem co mogli Ci tam powiedzieć, że taka jest Twoja reakcja, ale moim zdaniem nie powinnas się wycofywać. Nikt z nas Szymborską nie jest. A i ona przecież nie dostała Nobla po roku swojej twórczości. Głowa do gory!
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 11.03.2013, 14:08
pozdrawiam:)
- Autor: WOJTEK444
Dodany: 06.03.2013, 04:58
Ślicznie wyglądacie pozdrawiam i Dziękuje. Wiewióra.
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 23.02.2013, 09:22
Również pięknie piszesz :)
- Autor: daci1712
Dodany: 22.02.2013, 03:45
WOW piękny awatar :)))))))))))))))))
zakochańce :)
- Autor: mama80
Dodany: 21.02.2013, 12:21
Super masz wierszę zostawiam 5 i zapraszam do siebie ;))))
- Autor: Fallenboy
Dodany: 20.02.2013, 16:51
No może troszeczkę he he he:)
- Autor: mama80
Dodany: 18.02.2013, 17:40
No może troszeczkę he he he:)
- Autor: mama80
Dodany: 18.02.2013, 17:39
Pozdrawiam.
- Autor: maria
Dodany: 18.02.2013, 17:30
no to wszystkiego naj. naj. naj, życzę
- Autor: post0
Dodany: 18.02.2013, 14:17
trzymam za słowo
- Autor: post0
Dodany: 18.02.2013, 13:38
normalnie zostanie bohaterem w swoim domu podziwiam go
- Autor: post0
Dodany: 18.02.2013, 13:23
musi szalony albo zamroczony
- Autor: post0
Dodany: 18.02.2013, 12:36
Świetna poezja.
- Autor: maria
Dodany: 12.02.2013, 13:11
Dorotko, podobnie jak siostra, piszesz ślicznie.
- Autor: Wino
Dodany: 09.02.2013, 04:32
Dzięki za budujący komentarz :)
Pozdrawiam :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 08.02.2013, 19:15
Dziękuję :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 08.02.2013, 18:52
Dziękuje :)
- Autor: inga
Dodany: 08.02.2013, 17:47
przeczytasz mój wiersz proszeeeeee :)
- Autor: inga
Dodany: 08.02.2013, 17:45
Jesteś tam
- Autor: mama80
Dodany: 05.02.2013, 17:55
Ładną wiązanke dostałaś tak jak ja ,proszę nie przejmuj się ja się z tego śmieje. Ona pisząc te wszystkie bluzgi pisze jaka jest naprawdę ona sama . Za życzenia dziękuję. :)))))
- Autor: mama80
Dodany: 04.02.2013, 08:45
Dziękuje moja droga :) Napisałam do administracji maila może ktoś się tym zajmie :)
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 04.02.2013, 07:57
Dziękuję.Słodka jesteś.
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 03.02.2013, 17:16
Dziękuję za komentarz pod moim wierszem dla mamy mojej drugiej :). Trochę mnie zaskoczyło, bo wraz z tym miłym komentarzem pojawiłasię ocena "1", ale to chyba nie od Ciebie ;)
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 03.02.2013, 16:40
i Ty ślicznie piszesz:-)
pozdrawiam
- Autor: [email protected]
Dodany: 03.02.2013, 13:46
nie ma za co:-)
- Autor: [email protected]
Dodany: 03.02.2013, 13:46
o przepraszam od ostatniego razu jestem grzeczny
- Autor: post0
Dodany: 02.02.2013, 14:40
Wierzę ,po prostu za bardzo przywiązujemy się do ludzi , potem jest cierpienie ,nie lubię u siebie tej cechy. Nie martw się i do zobvaczenia :))))))))))))
- Autor: mama80
Dodany: 01.02.2013, 08:34
Napisałam dla Ciebie wiersz czytałaś
- Autor: mama80
Dodany: 31.01.2013, 15:01
No to extra.Bo takie jest życie,pozdrawiam cieplutko.
- Autor: maria
Dodany: 30.01.2013, 18:21
Czytałam właśnie twoje wiersze i mówię sama do siebie
mała ty piszesz świetnie i lepiej ode mnie.Życzę sukcesów
- Autor: mama80
Dodany: 30.01.2013, 17:03
No tak śmieszne ale jakże prawdziwe są me słowa,pozdrawiam ;)))
- Autor: tomekspeed
Dodany: 30.01.2013, 15:41
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Niebieska ekipa Ocena: 4.73 (11 głosów)
Co znaczy honor, dobrze o tym wiem
- Autor: dorota. 312 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 09.01.2020, 12:16
******* Ocena: 3.00 (2 głosów)
- Autor: dorota. 349 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 12.03.2019, 21:32
O milosci Ocena: 3.67 (3 głosów)
Zasmakowalam twych ust
roztopilam w ramionach
- Autor: dorota. 375 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 11.03.2019, 22:01
Pogoda Ocena: 3.67 (3 głosów)
Chumorki miewa
zmienna niczm kobieta
- Autor: dorota. 349 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 11.03.2019, 21:47

dorota
iwonapokwicka