Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Twoje wiersze przypominają mi zdekapitowaną kurę która mimo że powinna już nie żyć, wciąż macha skrzydłami i próbuje uciekać przed niebezpieczeństwem.
To komplement oczywiście.
- Autor: JARMARKSŁOWNY
Dodany: 09.08.2015, 21:13
Musisz złożyć wieczne pokłony takiemu jednemu mojemu kumplowi. Pewnie nie znasz.
- Autor: JARMARKSŁOWNY
Dodany: 09.08.2015, 21:12
Gdzie jeeesteś? brakuje mi ci ę
- Autor: piotrex00
Dodany: 17.12.2013, 11:21
Gdzie się podziewasz Tomku? :))
- Autor: Inclusus
Dodany: 23.07.2013, 11:13
W takim razie przepraszam i cieszę się, że jednak się myliłem...
- Autor: Incognito
ob
Dodany: 20.06.2013, 08:59
A dlaczego tylko moje wiersze "zjedynkowałeś" ?
Zrób to u wszystkich, którzy zażartowali, wstawili ci komentarze krytyczne lub zbyt nisko ocenili...
Wiesz - to była jedna z nielicznych jedynek jaką wystawiłem na tym portalu w dodatku żartem w odpowiedzi na twój... Widzę jednak, że należała ci się zupełnie poważnie...
Pozdrawiam serdecznie i owocnej pracy życzę
- Autor: Incognito
ob
Dodany: 20.06.2013, 08:33
PIĘKNIE JEST - PIĘKNIE ...pozdrawiam...:))))
- Autor: ivonna
Dodany: 13.06.2013, 13:45
zgadzam sie z Patrykiem...pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 11.06.2013, 08:44
Tomaszu, jestem pod wrażeniem Twojego potencjału twórczego. Wiem dobrze, że on eksploduje w wielkim stylu jeszcze bardziej, bo przyznam to po sobie, że w podobnym stylu pisałem jak nie w tym samym. ;) Ale nie chodzi mi o zaprzeczenie wyrobienia sobie solidnego pióra. Zmierzam do tego, że jestem pełen podziwu dla tego, jak możesz położyć wszystkich przesłaniem w niedalekiej przyszłości, a wiem, że to nastąpi niedługo. Uwierz mi, że znam się na ludziach, zwłaszcza takich, którzy mają coś do przekazania. Już jesteś bardzo wprawnym pisarzem, ale przeczuwam niedługo liryczne morderstwa. Pozdrawiam i czekam na te bomby. ;)
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 11.06.2013, 08:28
nie ma za co :)
- Autor: rastaMania
Dodany: 04.06.2013, 10:00
oooo jaki cudny avatar ;)
- Autor: rastaMania
Dodany: 03.06.2013, 13:05
Dzięki za odwiedzinki i poczytanie :)
- Autor: mama80
Dodany: 26.05.2013, 07:49
Wiesz czytałem przed chwilką wiersz kuba.teksty chłopak mnie położyl swoją prostotą
- Autor: wilkopol
Dodany: 24.05.2013, 08:37
Drogi krewniaku że pozwole sobie tak napisać dodałem cie do grona ulubionych pozdrawiam
- Autor: wilkopol
Dodany: 24.05.2013, 08:28
Drogi kolego jasam pragne tego aby ktoś w końcu mnie wzioł w dłoń i czytał to co w duszy mojej jest zapisane ale i zdrugiej strony to wole byc zagadką zanim minie czas
Dziekuje za komentarze i pozdrawiam serdzecznie
- Autor: wilkopol
Dodany: 24.05.2013, 08:06
DZIĘKUJĘ TOMKU ZA KOMENTARZ...:))
- Autor: ivonna
Dodany: 19.05.2013, 11:46
Dziekuję za komentarze z treścią.Takie najbardziej lubię.Pozdrawiam:)))
- Autor: feniks62
Dodany: 18.05.2013, 03:40
Dziękuję bardzo, nigdy nie dzieliłam się z nikim swoją "twórczością", dlatego bardzo się cieszę, że to komuś może się podobać :)
- Autor: agness557
Dodany: 13.05.2013, 11:49
Oj, tam, oj, tam. Grunt, że wogóle, bo z moją orientacją różnie bywa ; p
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 12.05.2013, 17:00
Ależ ja przeczytałam twój komentarz, niech mnie licho :) Ty pisałeś o liczbie wierszy a nie piątek :) Pozdrawiam
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 12.05.2013, 15:02
też dziękuję
a inspiracją był pan kelner na przyjęciu komunijnym ;p
- Autor: dykteryjka
Dodany: 12.05.2013, 13:58
oj tam, nie ma za co ;)
- Autor: dykteryjka
Dodany: 12.05.2013, 13:56
Dziękuje za miły komentarz :D
- Autor: Foniczek
Dodany: 11.05.2013, 12:02
Dziękuję Tomku za komentarz , pozostawiam 5 i wielkiego buziaka :))))))
- Autor: mama80
Dodany: 10.05.2013, 07:17
Bez przesady, mam tylko jedną "5" więcej niż Ty :)
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 10.05.2013, 06:44
Nie ma sprawy. Będę zaglądać częściej i komentować, ile wlezie :)
- Autor: akacjowa agnes
Dodany: 10.05.2013, 06:39
Aaaaha i oczywiście 5 :D
- Autor: piotrex00
Dodany: 09.05.2013, 10:43
Przeczytałem wszystkie twoje wiersze i przyznam że są wręcz wyśmienite :P
Super piszesz. Z pasją i pomysłem :))))
- Autor: piotrex00
Dodany: 09.05.2013, 10:42
Husky :b
- Autor: Wilczur
Dodany: 09.05.2013, 08:33
piekny..pies..cudo..
- Autor: Deyvi
Dodany: 09.05.2013, 08:29
To dla mnie wielki komplement...Dziękuję:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 07.05.2013, 11:30
Tomku dzięki:)
- Autor: Inclusus
Dodany: 07.05.2013, 11:07
Dzięki za wizytę.Pozdrawiam
- Autor: elfik87
Dodany: 06.05.2013, 08:12
Dzięki za odwiedziny i ocenę.
Masz bardzo fajny styl pisania, który niezwykle do mnie dociera. Będę śledzić Twoją twórczość. :))
Też daje 5 i pozdrawiam! :))
- Autor: Patryk Strojny
Dodany: 03.05.2013, 08:54
:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 03.05.2013, 08:26
Dziękuję za opinię na temat mojego wiersza,
dopiero od dziś zaczynam pisać :]
- Autor: Karolina.
Dodany: 02.05.2013, 10:54
dziękuję za komentarz;) Jestem tu nowa więc musze się dopiero odnaleść;)
- Autor: paulisia12421994
Dodany: 02.05.2013, 10:48
Tomku , jeszcze raz dziękuję za wspaniały komentarz...:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 02.05.2013, 05:15
Ciekawa twórczość :)
5
i dzięki za komentarz :)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 01.05.2013, 07:29
Umiesz pocieszyć człowieka , masz dobre serce - dzięki...:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 01.05.2013, 03:13
Dziękuję za miłe przyjęcie i w podzięce o de mnie 5 :) żegnam :)
- Autor: klea
Dodany: 30.04.2013, 07:22
Dobrze wiedzieć :)
- Autor: Wilczur
Dodany: 29.04.2013, 09:08
kocham psy i doceniam ludzi, którzy je kochają..
- Autor: Deyvi
Dodany: 29.04.2013, 08:38
To Wilk Meksykański :)
- Autor: Wilczur
Dodany: 29.04.2013, 06:25
cudny pies...
- Autor: Deyvi
Dodany: 29.04.2013, 01:26
Patrz , znowu Ci dziękuję , widzę ,że mnie czytasz... Fajnie , dzięki...:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 28.04.2013, 11:41
Dzięki , bardzo...:)))
- Autor: ivonna
Dodany: 28.04.2013, 05:53
..ciekawie o sobie napisałeś..
- Autor: Deyvi
Dodany: 27.04.2013, 13:27
Dziękuję za pozytywny komentarz i 5. Pozdrawiam.
- Autor: Sowanka
Dodany: 26.04.2013, 16:12
Masz słodziutki piątaka na tę okoliczność....:))))
- Autor: ivonna
Dodany: 26.04.2013, 10:01
Dziękuję za komplement.
Nie spodziewałam się :)
pozdrawiam :)
- Autor: Vanilia :)
Dodany: 25.04.2013, 15:55
Dziękuję za miły komentarz. Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: Sowanka
Dodany: 22.04.2013, 13:11
Ja również! :)
- Autor: Jerry07
Dodany: 20.04.2013, 05:28
Myślę że wiersze zawierają cząstkę twej duszy:) jeżeli tak...to jest piękna:)) ale prawda zależy od ciebie:)pozdrawiam.
- Autor: Inclusus
Dodany: 15.04.2013, 07:49
Fajne wiersze, ciągle w jednej konstrukcji, ale o różnych tematach i z ładnym przesłaniem :D
- Autor: Foniczek
Dodany: 14.04.2013, 11:18
pozdrawiam..
- Autor: Deyvi
Dodany: 30.03.2013, 12:59
Dzięki, staram sie żeby wiersz miał przesłanie i żeby sie go przyjemnie czytało.
- Autor: Wilczur
Dodany: 15.03.2013, 13:48
fajnie się zapowiadają twoje wiersze :) ciekawe dobrze napisane :-) czekam na jeszcze będę zaglądać ...zapraszam też do mnie :-)
- Autor: Judyta
Dodany: 15.03.2013, 13:06
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Ocena: 1.00 (1 głosów)
- Autor: Wilczur. 537 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 20.06.2013, 14:47
Ocena: 5.00 (6 głosów)
- Autor: Wilczur. 675 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 14.06.2013, 22:00
Codzienność Ocena: 5.00 (5 głosów)
Co dzień budzisz sie z nadzieją,
Że nieszczęścia nie istnieją,
- Autor: Wilczur. 636 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 13.06.2013, 16:16
Beznadzieja Ocena: 5.00 (4 głosów)
Przestań sie dostosowywać,
Nie bądź tym kim chcą byś był,
- Autor: Wilczur. 740 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 12.06.2013, 22:00

iwonapokwicka