Sophia
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: SophiaNazwisko:
- Wiek: --l.Miejscowość:
- Płeć: KobietaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2014-07-12 07:59:47 Dodał wierszy: 130
-
O sobie: Ja Zosia
Uczennica pilna...
Nimfy co tkliwość i nadzieję
Wlała mi w serce
Więc się dzielę
Myślami które zwykle
Inne...
Niż wyuczone w podręczniku
Kłopotów przez to mam
Bez liku...
Ale wciąż piszę ...
Stawiam znaki
Marzeń skrzydlatych
Łąka cała
Ambiwalentnie
Doskonała...
- Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
dziwka
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 23.06.2020, 18:47
Takie Dusze nie potrafią żyć na tym świecie,
gdzie magia straciła swój urok:(
- Autor: amelia.aniol
Dodany: 10.03.2017, 18:43
Casta Diva...
- Autor: Liliana
Dodany: 13.10.2016, 11:38
Jednak wróciłaś ...
- Autor: ivonna
Dodany: 12.10.2016, 08:39
Talenty Prawdziwe niestety zbyt szybko gasną zwykle... Pozdrawiam Cię Elfie Tomaszku Alicja...
- Autor: Sophia
Dodany: 12.10.2016, 08:33
Taki talent....
Ale może właśnie dlatego owa ambiwalentna wrażliwość pełna emanacji nie była w stanie unieść tej podłej rzeczywistości.
- Autor: Tomasz44
Dodany: 22.07.2016, 15:11
Ambiwalentny
Od połowy
I tylko nie wiem
Jeszcze czy
Od pierwszej
Czy od drugiej
I...
- Autor: Szuiram
Dodany: 11.05.2016, 03:38
Tyle jeszcze mogłaś zdziałać...
Na zawsze w serduchu Zosiku...
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 25.04.2016, 05:28
Wszystkiego dobrego Zosiu !! Niech wiosna zaszaleje !! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 19.03.2016, 12:19
Dziękuję serdecznie Zosiu i pozdrawiam najmilej:)))ślę życzenia dobrej i spokojnej nocki:)
- Autor: Haneczka
Dodany: 17.03.2016, 17:45
Zwykłe pozdrowienia dla niezwykłej osoby:)
- Autor: d-natka
Dodany: 13.03.2016, 09:00
Dziękuję ;)... zazwyczaj piszę co popadnie lecz zawsze próbuję zawiązać kokardkę ... pozdrawiam ;)
- Autor: origami
Dodany: 16.01.2016, 17:26
...A wiesz, że nie byłem nigdy w Łodzi,
lecz odwiedzić, nie zaszkodzi.
Pięknie piszesz.
Serdecznie Dziękuję za komentarze
i równie Serdecznie Pozdrawiam!
- Autor: Swiergotek
Dodany: 03.01.2016, 12:32
Janku..
Nie ma dnia żebym o Niej nie myślała...
Pisz jak piszesz bo tak jak Alusia mówiła masz talent i robisz to cudnie podobnie jak Wino...
Pozdrawiam z Szacunkiem i Sympatią Faceta który nie boi się marzyć i pisze o tym głośno... Zosia...
- Autor: Sophia
Dodany: 21.12.2015, 12:32
Dziękuję, Zosiu, za komentarz, pełen ciepłych słów :) Dowiedziałem się jakiś czas temu, co się stało z Elficzka i kiedy o tym pomyślę, mam łzy w oczach... Od zawsze piszę, jak mi serce dyktuje i nadal będę tak pisał :) Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 21.12.2015, 10:55
Dziękuję za komentarz.Miło mi,że sie podobał,Pozdrawiam.Ela.:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 07.12.2015, 16:17
Taki wiersz oj! Zofio ..
Tak mi smutno..
Pozdrawiam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.10.2015, 10:41
Pozdrawiam Zosiku...
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 13.09.2015, 10:42
Wpadłam 5/ wiersze tylko czytać w te upały i realizować...Pozdrawiam serdecznie:))))
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 08.08.2015, 08:55
Ładnie piszesz.Serdecznie pozdrawiam
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 30.07.2015, 15:24
Wiersze mi się podobają , a "body" mnie rozbawiły!! 5!
- Autor: jbw-u
Dodany: 21.06.2015, 09:11
Pięknych rozmarzonych Świąt :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 23.12.2014, 18:03
Podobają mi się Twoje wiersze, świadczą o wielkiej wrażliwości i dobrym sercu :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 18.12.2014, 06:16
Dziękuję to miłe choć nie umiem pisać tak jak to czyniła
choćby Wielka Elficzka lub jak to nadal z powodzeniem
czyni pełna poetyckiej Tkliwości Jola , Zoleander.
Ale mimo wszystko Dziękuję.
- Autor: Sophia
Dodany: 29.11.2014, 10:35
Twoje erotyki i to co piszesz jest Śliczne ......
- Autor: Tania
Dodany: 29.11.2014, 09:30
pięknie
- Autor: jordan
Dodany: 27.11.2014, 06:37
Piękne twe erotyki,aż kipią kobiecością.5.
- Autor: Wino
Dodany: 21.11.2014, 11:27
Dziękuję za wszystkie wpisy pod wierszami:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 20.09.2014, 09:21
Odwdzięczam się pozdrowieniami i zostawiam 5 ;) uśmiech.
- Autor: tancerka78
Dodany: 04.08.2014, 03:37
Za umiejętność" ubrania" swojej wrażliwości w słowa-5
wszystkie wiersze czytałam-piękne :)
- Autor: hanka
Dodany: 19.07.2014, 06:58
tkliwości Ci nie brakuje, podobają mi się Twoje wiersze, powodzenia :)
- Autor: Magga
Dodany: 16.07.2014, 02:36
Meloman bądź Melomanka to osoba tak wrażliwa że wprost Niewyobrażalnie wręcz i nawet bardziej aczkolwiek
z ta melodia róznie bywa ? Przyglądnę sie Sophio Twym
poczynaniom poetyckim.
- Autor: Alma44less
Dodany: 14.07.2014, 07:12
zostawiam 5 ;)
peace
- Autor: windsOFwar
Dodany: 13.07.2014, 04:54
Witam pozdrawiam i dziękuję :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 12.07.2014, 12:13
Melomani to ludzie dla których Muzyka stanowi Cudowne
Dopełnienie Wrażliwie Pięknej choć Nie Łatwej Egzystencji. Podziwiam i Pozdrawiam Zosiu.
- Autor: wiewióreczka
Dodany: 12.07.2014, 11:25
Dziękuję Bardzo za te Życzenia Zosia.
- Autor: Sophia
Dodany: 12.07.2014, 09:23
Witaj na poeto!
Natchnienia życzę i wielu inspiracji. Pozdrawiam i 5 na zachętę zostawiam:)
- Autor: Rozbitek
Dodany: 12.07.2014, 08:36
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Pożegnanie Absolutne... Ocena: 4.53 (17 głosów)
Czas jak dziwka
Absolutna...
- Autor: Sophia. 796 razy wyświetlony i 13 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 22:54
Erotyk w Niebie Ocena: 4.75 (16 głosów)
Niebo...
Z widokiem na raj
- Autor: Sophia. 708 razy wyświetlony i 8 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 21:57
Koledzy z wojska... Ocena: 4.94 (16 głosów)
Dobrzy uparci
I wspaniali
- Autor: Sophia. 620 razy wyświetlony i 9 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 20:32
Casta Diva... Ocena: 4.92 (13 głosów)
Casta Diva...
Czysta Bogini...
- Autor: Sophia. 675 razy wyświetlony i 11 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 15:18

iwonapokwicka