• Imię: SophiaNazwisko:
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: KobietaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2014-07-12 07:59:47 Dodał wierszy: 130
  • O sobie: Ja Zosia
    Uczennica pilna...
    Nimfy co tkliwość i nadzieję
    Wlała mi w serce
    Więc się dzielę
    Myślami które zwykle
    Inne...
    Niż wyuczone w podręczniku
    Kłopotów przez to mam
    Bez liku...
    Ale wciąż piszę ...
    Stawiam znaki
    Marzeń skrzydlatych
    Łąka cała
    Ambiwalentnie
    Doskonała...
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


dziwka

Takie Dusze nie potrafią żyć na tym świecie,
gdzie magia straciła swój urok:(

Casta Diva...

  • Autor: Liliana Zgłoś Dodany: 13.10.2016, 11:38

Jednak wróciłaś ...

  • Autor: ivonna Zgłoś Dodany: 12.10.2016, 08:39

Talenty Prawdziwe niestety zbyt szybko gasną zwykle... Pozdrawiam Cię Elfie Tomaszku Alicja...

  • Autor: Sophia Zgłoś Dodany: 12.10.2016, 08:33

Taki talent....
Ale może właśnie dlatego owa ambiwalentna wrażliwość pełna emanacji nie była w stanie unieść tej podłej rzeczywistości.

  • Autor: Tomasz44 Zgłoś Dodany: 22.07.2016, 15:11

Ambiwalentny
Od połowy
I tylko nie wiem
Jeszcze czy
Od pierwszej
Czy od drugiej
I...

  • Autor: Szuiram Zgłoś Dodany: 11.05.2016, 03:38

Tyle jeszcze mogłaś zdziałać...
Na zawsze w serduchu Zosiku...

Wszystkiego dobrego Zosiu !! Niech wiosna zaszaleje !! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 19.03.2016, 12:19

Dziękuję serdecznie Zosiu i pozdrawiam najmilej:)))ślę życzenia dobrej i spokojnej nocki:)

  • Autor: Haneczka Zgłoś Dodany: 17.03.2016, 17:45

Zwykłe pozdrowienia dla niezwykłej osoby:)

  • Autor: d-natka Zgłoś Dodany: 13.03.2016, 09:00

Dziękuję ;)... zazwyczaj piszę co popadnie lecz zawsze próbuję zawiązać kokardkę ... pozdrawiam ;)

  • Autor: origami Zgłoś Dodany: 16.01.2016, 17:26

...A wiesz, że nie byłem nigdy w Łodzi,
lecz odwiedzić, nie zaszkodzi.

Pięknie piszesz.
Serdecznie Dziękuję za komentarze
i równie Serdecznie Pozdrawiam!

Janku..
Nie ma dnia żebym o Niej nie myślała...
Pisz jak piszesz bo tak jak Alusia mówiła masz talent i robisz to cudnie podobnie jak Wino...
Pozdrawiam z Szacunkiem i Sympatią Faceta który nie boi się marzyć i pisze o tym głośno... Zosia...

  • Autor: Sophia Zgłoś Dodany: 21.12.2015, 12:32

Dziękuję, Zosiu, za komentarz, pełen ciepłych słów :) Dowiedziałem się jakiś czas temu, co się stało z Elficzka i kiedy o tym pomyślę, mam łzy w oczach... Od zawsze piszę, jak mi serce dyktuje i nadal będę tak pisał :) Pozdrawiam serdecznie :)

Dziękuję za komentarz.Miło mi,że sie podobał,Pozdrawiam.Ela.:)))

Taki wiersz oj! Zofio ..
Tak mi smutno..
Pozdrawiam..

Pozdrawiam Zosiku...

Wpadłam 5/ wiersze tylko czytać w te upały i realizować...Pozdrawiam serdecznie:))))

Ładnie piszesz.Serdecznie pozdrawiam

Wiersze mi się podobają , a "body" mnie rozbawiły!! 5!

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 21.06.2015, 09:11

Pięknych rozmarzonych Świąt :))

Podobają mi się Twoje wiersze, świadczą o wielkiej wrażliwości i dobrym sercu :))

Dziękuję to miłe choć nie umiem pisać tak jak to czyniła
choćby Wielka Elficzka lub jak to nadal z powodzeniem
czyni pełna poetyckiej Tkliwości Jola , Zoleander.
Ale mimo wszystko Dziękuję.

  • Autor: Sophia Zgłoś Dodany: 29.11.2014, 10:35

Twoje erotyki i to co piszesz jest Śliczne ......

  • Autor: Tania Zgłoś Dodany: 29.11.2014, 09:30

pięknie

  • Autor: jordan Zgłoś Dodany: 27.11.2014, 06:37

Piękne twe erotyki,aż kipią kobiecością.5.

  • Autor: Wino Zgłoś Dodany: 21.11.2014, 11:27

Dziękuję za wszystkie wpisy pod wierszami:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 20.09.2014, 09:21

Odwdzięczam się pozdrowieniami i zostawiam 5 ;) uśmiech.

Za umiejętność" ubrania" swojej wrażliwości w słowa-5
wszystkie wiersze czytałam-piękne :)

  • Autor: hanka Zgłoś Dodany: 19.07.2014, 06:58

tkliwości Ci nie brakuje, podobają mi się Twoje wiersze, powodzenia :)

  • Autor: Magga Zgłoś Dodany: 16.07.2014, 02:36

Meloman bądź Melomanka to osoba tak wrażliwa że wprost Niewyobrażalnie wręcz i nawet bardziej aczkolwiek
z ta melodia róznie bywa ? Przyglądnę sie Sophio Twym
poczynaniom poetyckim.

zostawiam 5 ;)

peace

Witam pozdrawiam i dziękuję :))

Melomani to ludzie dla których Muzyka stanowi Cudowne
Dopełnienie Wrażliwie Pięknej choć Nie Łatwej Egzystencji. Podziwiam i Pozdrawiam Zosiu.

Dziękuję Bardzo za te Życzenia Zosia.

  • Autor: Sophia Zgłoś Dodany: 12.07.2014, 09:23

Witaj na poeto!
Natchnienia życzę i wielu inspiracji. Pozdrawiam i 5 na zachętę zostawiam:)

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 12.07.2014, 08:36
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Pożegnanie Absolutne... Ocena: 4.53 (17 głosów)

Czas jak dziwka
Absolutna...

  • Autor: Sophia. 796 razy wyświetlony i 13 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 22:54

Erotyk w Niebie Ocena: 4.75 (16 głosów)

Niebo...
Z widokiem na raj

  • Autor: Sophia. 708 razy wyświetlony i 8 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 21:57

Koledzy z wojska... Ocena: 4.94 (16 głosów)

Dobrzy uparci
I wspaniali

  • Autor: Sophia. 620 razy wyświetlony i 9 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 20:32

Casta Diva... Ocena: 4.92 (13 głosów)

Casta Diva...
Czysta Bogini...

  • Autor: Sophia. 675 razy wyświetlony i 11 skomentowany. Dodany: 19.03.2016, 15:18