wiosna
zapach odległy przypomina
szum lasu gdyż wiosna
już powoli wita
wczesny kwiat zakwita
i jaskółka śpiewa
zielenieją drzewa
lecz przyjaźni coraz mniej
a miłości wcale nie ma
tylko pośpiechu gwar
gdy nie trzeba puka
gdy szukasz ucieka
gdy potrzebujesz nie ma
coraz szybciej coraz dalej
to wiosna zakwita
budzi do życia
lecz nie do miłości
uczuć czuć zapomina
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Serduszko puka w rytmie .cza cza..miłości szuka w rytmie ...cza..cza..a miłość nie chce przyjść..już późno i spać musi iść. /tak na wesoło trochę/. Z tymi uczuciami to też nie wesoło ciągle się zmieniają. Pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 25.03.2017, 23:41
Chwilowo jej nie szukam ;) niedawno byłam przyszłą żoną teraz jestem mniej niż sobą
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 25.03.2017, 22:49
Chyba zrozumiałam:)
A miłość może gdzieś się ukrywa:)
- Autor: hera41
Dodany: 25.03.2017, 22:48






