Romantyzm
Wszyscy mnie znacie lecz nikt mnie nie widzi
W deszczowych wspomnieniach dziś czas mi ucieka
Zbyt dużo pamiętam, znaczenia to nie ma
Odliczam godziny, aż szanse zanikną
Dziś stoję na scenie i krzyczę w niebiosa
Że jeszcze wciąż czuję i pragnę tym dostać
Ukrywać się muszę bo brak mi odwagi
By stanąć do walki, zagrać w romantyzm
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Z przyjemnością przeczytałam
- Autor: Obca 444
Dodany: 25.08.2021, 14:23
Piękno zawsze wymaga krytyki
A ty pisz, bo to wartę chwili
- Autor: Kakarotto
Dodany: 24.08.2021, 11:57






