Rozdarty

Muzyka, wizje, obrazy:

Jestem dzieckiem
Płacząc szukam Mamy
Z głową pełną prostych marzeń

Jestem nastolatkiem
Wciąż myślę co robić
I szaleję za Tobą

Jestem mężczyzną
Odnalazłem swoją drogę
I zagubiłem się jak nigdy wcześniej

Jestem sobą
Trzymam w rękach szczęście
I jestem pusty

Autor: Listopad Kategoria: Różne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


A jednak warto o szczęście walczyć, ma taki cudowny blask...

szczęście to ułuda i pustka - dobrze napisałeś.
szczęscie nie istnieje.