Rozdarty
Muzyka, wizje, obrazy:
Jestem dzieckiem
Płacząc szukam Mamy
Z głową pełną prostych marzeń
Jestem nastolatkiem
Wciąż myślę co robić
I szaleję za Tobą
Jestem mężczyzną
Odnalazłem swoją drogę
I zagubiłem się jak nigdy wcześniej
Jestem sobą
Trzymam w rękach szczęście
I jestem pusty
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
A jednak warto o szczęście walczyć, ma taki cudowny blask...
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 06.01.2023, 06:51
szczęście to ułuda i pustka - dobrze napisałeś.
szczęscie nie istnieje.
- Autor: RogaczMaryni
Dodany: 06.01.2023, 05:46






