Most między sobą
Jak to jest, że już nie jesteśmy sobą
Jak to jest, że dzisiaj byś mnie nie poznała
Jak to jest, że dzisiaj nie chciałbym żebyś mnie poznała
Patrzę na rozświetlony most zawieszony nad przepaścią
I czuję się tak samo jak On
Tylko czekam aż spadnę
Jestem sam
Niech tak już pozostanie
Przynajmniej nikogo nie rozczaruję
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Smutny chwyta za serce pozdrawiam
- Autor: ana26
Dodany: 24.09.2023, 21:56






