Bezradność
Ile się można oszukiwać
Ile mówić, że jest jak być powinno
Przymykając oczy na rzeczywistość
Dzisiaj wyszedłem na nowo popatrzeć
I gdzieś już widziałem to niebo
Malowany obraz gdzieś w podstawówce
Cofam się tam myślami nostalgicznie
Widząc czasy, których dawno nie ma
Kieruję wzrok więc ku latarni
Co światłem po falach serfuje
Rzeczywistość jest tak bardzo rozchwiana
Myślę nostalgicznie
I widzę Nas, których już tu nie ma
Chcę podać Ci rękę
Lecz Ty jej nie sięgasz
Chcę być tam też z Tobą
Lecz Ty mi uciekasz
Nie chcę już walczyć
Lecz Ty na walkę czekasz
Co Nam więc zostaje?
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Zawsze jest czas na trochę nostalgicznego listopada. Nawet w lipcu :)
- Autor: Listopad
Dodany: 07.07.2025, 01:40
Ta walka cały czas trwa, wojna...
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 07.07.2025, 00:24
Ta walka cały czas trwa, wojna...
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 07.07.2025, 00:24
Listopad w lipcu
:(
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 06.07.2025, 23:54






