Nie ma Nieba
Taki Wiersz dziś przeczytałem
Co mi serce doszczętnie poharatał
O ojcu co się odnaleźć nie potrafi
Bo mu syn, całe jego życie, odszedł
I tak sobie przypomniałem
Że przecież wystarczy odnaleźć sens życia w cierpieniu
I wszystko wtedy będzie dobrze.
Problem tylko w tym, że Nieba nie ma,
I że to nie był Wiersz.
Autor: Listopad
Kategoria: Filozoficzne
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.






