Nie ma Nieba

Taki Wiersz dziś przeczytałem
Co mi serce doszczętnie poharatał
O ojcu co się odnaleźć nie potrafi
Bo mu syn, całe jego życie, odszedł

I tak sobie przypomniałem
Że przecież wystarczy odnaleźć sens życia w cierpieniu
I wszystko wtedy będzie dobrze.

Problem tylko w tym, że Nieba nie ma,
I że to nie był Wiersz.

Autor: Listopad Kategoria: Filozoficzne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.