przecież / dot. p. Ziobro/

przecież
łamał prawo
zgodnie z interesami PIS

teraz

wystraszył się demokracji
i uciekł z kraju
by ciągle kłamać
z pozycji tchórza

gdy tam zostanie
ogłosi zwycięstwo
gdy wyjedzie dalej
też ogłosi sukces
to nie ma znaczenia
teraz
wybrał hańbę w Budzie*
wolał to
niż honor w kraju
a ojczyzna?
no cóż
przegrała z węgierską dyktaturą

Autor: gmol Kategoria: Różne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Budapeszt jako stolica Węgier powstała z dwóch węgierskich miast, starej Budy i nowego Pesztu.
Ziobro mieszka teraz w starej Budzie, więc proszę o ocieplenie tej budy, trochę słomy wystarczy
.




.

  • Autor: gmol Zgłoś Dodany: 02.05.2026, 19:57

Ziobro - dno moralne.

  • Autor: mela102 Zgłoś Dodany: 14.01.2026, 16:42

Na czasie

ziobro i jego ucieczka na Węgry

  • Autor: szogun Zgłoś Dodany: 13.01.2026, 21:57