przecież / dot. p. Ziobro/
przecież
łamał prawo
zgodnie z interesami PIS
teraz
wystraszył się demokracji
i uciekł z kraju
by ciągle kłamać
z pozycji tchórza
gdy tam zostanie
ogłosi zwycięstwo
gdy wyjedzie dalej
też ogłosi sukces
to nie ma znaczenia
teraz
wybrał hańbę w Budzie*
wolał to
niż honor w kraju
a ojczyzna?
no cóż
przegrała z węgierską dyktaturą
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Budapeszt jako stolica Węgier powstała z dwóch węgierskich miast, starej Budy i nowego Pesztu.
Ziobro mieszka teraz w starej Budzie, więc proszę o ocieplenie tej budy, trochę słomy wystarczy
.
.
- Autor: gmol
Dodany: 02.05.2026, 19:57
Ziobro - dno moralne.
- Autor: mela102
Dodany: 14.01.2026, 16:42
Na czasie
- Autor: poetaamant
Dodany: 14.01.2026, 02:26
ziobro i jego ucieczka na Węgry
- Autor: szogun
Dodany: 13.01.2026, 21:57






