życie
między niebytem
a niebytem
zabłąkało się
na chwilę życie
z człowiekiem w tle
by budować
i niszczyć
by kochać
i nienawidzić
by dawać
i zabierać
by śmiać się
i płakać
by wierzyć
i wątpić
w człowieka
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
andrew , z prochu powstałeś i w proch się obrócisz coś z twojej branży , proszę skomentuj. pozdrawiam i czekam na odpowiedź
- Autor: gmol
Dodany: 04.03.2026, 19:50
andrew - jesteśmy z dwóch różnych światów, ty wierzysz w swój, ja nie wierzę w twój. pozdrawiam.
- Autor: gmol
Dodany: 31.01.2026, 12:53
Wątpliwości się pojawiają,
gdy ludzie siebie zawracają.
Pozdrawiam serdecznie
Miłego weekendu
- Autor: andrew
Dodany: 31.01.2026, 08:36
5
- Autor: poetaamant
Dodany: 30.01.2026, 19:31
Takie jest.
Pozdrawiam serdecznie.
Udanego wieczoru...
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 30.01.2026, 19:13






