życie

między niebytem
a niebytem
zabłąkało się
na chwilę życie
z człowiekiem w tle

by budować
i niszczyć
by kochać
i nienawidzić
by dawać
i zabierać
by śmiać się
i płakać
by wierzyć
i wątpić
w człowieka


Autor: gmol Kategoria: Różne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


andrew , z prochu powstałeś i w proch się obrócisz coś z twojej branży , proszę skomentuj. pozdrawiam i czekam na odpowiedź

  • Autor: gmol Zgłoś Dodany: 04.03.2026, 19:50

andrew - jesteśmy z dwóch różnych światów, ty wierzysz w swój, ja nie wierzę w twój. pozdrawiam.

  • Autor: gmol Zgłoś Dodany: 31.01.2026, 12:53

Wątpliwości się pojawiają,
gdy ludzie siebie zawracają.

Pozdrawiam serdecznie
Miłego weekendu

  • Autor: andrew Zgłoś Dodany: 31.01.2026, 08:36

5

Takie jest.

Pozdrawiam serdecznie.
Udanego wieczoru...