dzisiejszy mecz

Do boju Polsko
Dzis spiewam wieczorem
Kolacja znów
Przed telewizorem

Drodzy kibice
Usiądziemy razem
By naszym kibicować
I zaśpiewać razem

Do boju Polsko!!!

Autor: antosiekszyszka Kategoria: Okazjonalne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Nie dajmy się. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.

Uśmiechnięta Polska ;)

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 26.03.2026, 23:38

Wygraliśmy!!!

Obejrzę jutro memy:)