dzisiejszy mecz
Do boju Polsko
Dzis spiewam wieczorem
Kolacja znów
Przed telewizorem
Drodzy kibice
Usiądziemy razem
By naszym kibicować
I zaśpiewać razem
Do boju Polsko!!!
Autor: antosiekszyszka
Kategoria: Okazjonalne
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Nie dajmy się. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.
- Autor: zdraszkowska
Dodany: 04.04.2026, 15:55
Uśmiechnięta Polska ;)
- Autor: ghost
Dodany: 26.03.2026, 23:38
Wygraliśmy!!!
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 26.03.2026, 23:07
Obejrzę jutro memy:)
- Autor: poetaamant
Dodany: 26.03.2026, 20:00






