wiara
dzwonię
kolejny raz
nie odbierasz
podobno
nie ma
zasięgu
mówili
że jesteś
daleko
ale
z nadzieją i wiarą
że wrócisz
dzwonię
wiara się nie spełnia
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
W niebie być może brak zasięgu:)
- Autor: poetaamant
Dodany: 27.03.2026, 02:04
Czyni coo da;?
- Autor: ghost
Dodany: 26.03.2026, 23:38






