Podkarpacki szlak
Ludzie ciągle mnie pytają:
kiedy znajdę swą dziewczynę.
Jednak dla mnie to uczucie,
już naprawdę nie istnieje...
pewna dama mi szepnęła:
możesz tylko być kolegą.
A ja pytam się tej pani:
weź mi powiedz...jak,dlaczego…?
Miłe chwile w kilka godzin,
jednak finał jakby obcy.
A więc lecę do Rzeszowa,
by tam życie swe ułożyć...
Autor: poetaamant
Kategoria: Miłosne
Oceń wiersz
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Miła chwila z dziewczyną? Super. 5 Pozdrawiam.
- Autor: ZDZISŁAW FELIKS KLAUZA
Dodany: 08.05.2026, 17:36
Dzięki
- Autor: poetaamant
Dodany: 08.05.2026, 16:51
Masz taleny koleżko, nie marnuj go;?
- Autor: ghost
Dodany: 08.05.2026, 16:47
Masz taleny koleżko, nie marnuj go;?
- Autor: ghost
Dodany: 08.05.2026, 16:47
mam dziewczynę z Podkarpacia. wrażenia pół na pół. raz słodka jak miód lipowy, to znowu gorzka jak piołun.
- Autor: MotaLota
Dodany: 08.05.2026, 16:11






