Podkarpacki szlak

Ludzie ciągle mnie pytają:
kiedy znajdę swą dziewczynę.
Jednak dla mnie to uczucie,
już naprawdę nie istnieje...

pewna dama mi szepnęła:
możesz tylko być kolegą.
A ja pytam się tej pani:
weź mi powiedz...jak,dlaczego…?

Miłe chwile w kilka godzin,
jednak finał jakby obcy.
A więc lecę do Rzeszowa,
by tam życie swe ułożyć...

Autor: poetaamant Kategoria: Miłosne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Miła chwila z dziewczyną? Super. 5 Pozdrawiam.

Dzięki

Masz taleny koleżko, nie marnuj go;?

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 08.05.2026, 16:47

Masz taleny koleżko, nie marnuj go;?

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 08.05.2026, 16:47

mam dziewczynę z Podkarpacia. wrażenia pół na pół. raz słodka jak miód lipowy, to znowu gorzka jak piołun.

  • Autor: MotaLota Zgłoś Dodany: 08.05.2026, 16:11