OSTRZEŻENIE

bożka181, jest jakaś dziwna. nieświadomie skopiowałam jeden qwiersz
a ona już hih hah, a wy wiecie że jestem chora prawda?!

Autor: patswa57 Kategoria: Obcojęzyczne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


stało się doszło do tego, ale już się to nie powtórzy

  • Autor: patswa57 Zgłoś Dodany: 27.08.2012, 22:10

patswa wierzę, że jesteś chora (nie wiem na co ale wierzę) ale jezeli twoja choroba powoduje zaistnienie takich sytuacji to może poproś kogoś bliskiego aby sprawdzał to co wstawiasz i weryfikował czy to nie plagiat. Powinnaś teraz przeprosić i obiecać, że taka sytuacja więcej się nie zdarzy. To tyle z mojej strony

Iza, takie wrzucanie czyiś wierszy jako swoich jest karalne, więc nie rób tak! Poza tym dziewczyny mają rację, to nie jest w porządku! Gdyby ktoś mój wiersz umieścił jako swój, na pewno bym się zdenerwowała. Jednak nie do końca popieram to co robi bozka181, bo nie musi wg mnie publicznie tutaj tego wyciągać... Ja wiem, że jesteś chora i wierzę, że to przez to skopiowałaś ten wiersz, ale nie rób tego więcej!

  • Autor: klara Zgłoś Dodany: 27.08.2012, 21:38

Tłumaczenie się chorobą jest wprost śmieszne,zresztą szkoda słów...

  • Autor: mac790 Zgłoś Dodany: 27.08.2012, 21:34

Jak widzę tylko Bożenka i Jesienna mają odwagę powiedzieć, że podpisywanie się pod cudzymi utworami jest nie w porządku. Niestety ja do nich dołączę. Przykazanie 7,5 - nie przywłaszczaj cudzych dzieł. Idź, pisz i podziękuj Bożence, że uzmysłowiła Ci, że plagiaty nie są OK. Przykro mi dowiedzieć się o Tobie czegoś takiego :(
Ja mimo, że nie przywiązuję dużej wagi do własności raczej nie ucieszyłabym się wiedząc, że wrzucasz gdzieś moje utwory jako swoje. Przeprosić by wypadało, albo coś. Tak mi się wydaje.

  • Autor: Dana Zgłoś Dodany: 27.08.2012, 21:25

jak można nieświadomie skopiować nie swój wiersz, zamieścić go na swoim profilu, podpisać jako swój i wmawiać, że nie wie się o co chodzi, gdy wszystko wyszło na jaw?
robisz to we śnie albo w chwilach utraty świadomości? może masz taki rodzaj padaczki, kiedy w czasie ataku robi się różne rzeczy i nie jest się świadomym popełnianych czynów?
moonraavi, zastanów się co piszesz. usprawiedliwiasz kradzież i plagiatorce mówisz, że nic się nie stało?

Izabelo, nasz portal zbiera różnych użytkowników, którzy prezentują różne zachowania, są tu osoby w wieku od 11 (chyba najmlodszy) lat, zróżnicowany jest też poziom dojrzałości... Proszę, nie przejmuj sie opiniami i oceną innych. Różne rzeczy dzieja sie i bedą dziać w tym małym świecie. Każdy pisze po swojemu, każdy jest tu tak naprawde rowny, więc nie warto patrzec na rankingi i drzeć koty, wszakże wszyscy jesteśmy poetami:)