Pytanie.

Ten zawód , kiedy wkładam całe serce w to co robię , lecz nie zostaje nagrodzony i zauważony tylko odrzucony na drugi plan.
Może czułeś kiedyś takie coś ? , czułeś ból którego nie opisze słowami?, a może wcale nic nie czujesz ? bo może nawet Cię tam nie ma ?.
Chce tylko odpowiedzi na kilka pytań.
dlaczego karzesz mi tak cierpieć ?, dlaczego mój umysł wybiega daleko ponad inne? przez co czasami mam kłopoty!
Dlaczego mnie tak ranisz , poniewierasz , łudzisz i trzymasz nadal przy życiu ?! , dlaczego doprowadziłeś do tego ,że już sam przestałem wierzyć ,że istniejesz?!.
Może mnie sprawdzasz?? , a może ten świat to kara za to jaki byłem w innym wcieleniu ?, chce prostej odpowiedzi , jakiegoś znaku po , którym będę wiedział jak cel do osiągnięcia mam w życiu.
Niestety nie będę Cię o to prosił , lecz po prostu zapytam , bo może już zapomniałeś , że oprócz cierpienia i bólu posiadam jeszcze kilka cech , których brakuje temu światu a mianowicie , odwagi ,honoru ,platonicznej miłości oraz hartu ducha.
Upadałem wiele razy , lecz starałem się podnieść , a gdy kiedyś to wszystko we mnie pęknie poruszając mnie na tyle mocno ,że zamiast starać się o utrzymanie piękna i harmonii twego dział stanę się jego koszmarem.
Czuje ,że jestem wybrankiem , którego czas już dawno minął i po niepodołaniu twemu zadaniu dostałem drugą szansę i odrodziłem się na nowo , aby dokończyć to dzieło , ale pamiętaj iż nie wiem co jest dane mi zrobić i gubię się na tym świecie.
Jeden z niewielu broniący prawdy i dobra ,który dostaje w zamian za to same nieprzyjemności , może zamienić się w koszmar , może wtedy mnie zauważysz ? , może tak dowiem się po co tutaj jestem...

Autor: [email protected] Kategoria: Różne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.